Erkek  

Fiyata göre filtrele
Boğazlı Spor Ayakkabı (8 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Dört mevsim kullanıcılara boğazlı spor ayakkabı konforu sunan modeller, hem yaz hem de kış aylarında kullanılabiliyor. Hem alternatif bir tarz yaratan hem de güreş gibi spor türleri için avantaj oluşturan tasarımlar, sağladığı birçok fayda ile kullanıcıların tercihi oluyor. Boğazlı spor ayakkabı tercih etmenin kullanıcıya sunduğu yararları şöyle sıralayabiliriz:

 • Dayanıklılığın ön planda olduğu boğazlı spor ayakkabılar, yer ile temas gerektiren sporlar sırasında dahi kullanıcıya güven veriyor. Böylelikle sporcu ayakkabılarına güvenerek kolaylıkla performansa odaklanıyor.
 • Bilekleri örten uzun tasarımlar sayesinde yanlış hareketlere karşı bilek destekleniyor. Bu da burkulma gibi sorunların daha az yaşanmasına yardımcı oluyor.
 • Eğer boğazlı tasarımların ayağı havasız bırakacağından endişe duyuyorsan, için rahat olmalı. Zira boğazlı spor ayakkabılar file iç taban sayesinde üst düzey havalandırma vadediyor.
 • Temiz havayı içine alan özel paneller, kullanıcıları rahatsız eden nemi ise dışarı atarak uzaklaştırıyor.
 • EVA taban astarları, ayaklara benzersiz hafiflikte destek veriyor.
 • Güreş sporcularına minder üzerinde güven vermek üzere tasarlanan ürünler, hem profesyonel hem de amatör sporcular tarafından kullanılabiliyor. İtme ve çekme hareketlerinin ağırlıklı olduğu güreş sporunda, kullanıcılarında denge sağlaması kolaylaşıyor.
 • Üstün kavrama vadeden kauçuk dış taban, minder üzerinde yapılan sporlarda ekstra çeviklik sağlıyor.
 • Yumuşak tekstil iç astar ayakların yumuşak dokuya basmasını garanti ediyor.

Boğazlı Spor Ayakkabı Modelleri

Boğazlı spor ayakkabılar senin için birçok teknolojik özellikler taşıyor. Bu niteliklerden güç alarak her an daha iyisini yapabilmen için gücüne güç katıyor. Peki Asics’in boğazlı spor ayakkabı modelleri arasında neler var? Öncelikle Matflex teknolojisinin farklı sürümlerini görebilirsin. Güncel ve en gelişmiş sürümü tercih ederek ihtiyaçlarına maksimum düzeyde yanıt veren konforlu boğazlı spor ayakkabı modellerini bulabilirsin.


Bunun yanında tasarımlar renklerine, desenlerine göre çeşitleniyor. En son model tasarımlarda daha çok koyu renklerin, siyah ve lacivert gibi tonların kullanıldığını görebilirsin. Elbette Asics tasarımlarındaki renkli logo vurgusu, bu alternatiflerde de kendine yer buluyor. Gold veya silver detaylardaki Asics logosu, kullanıcılara yalın ve detaylarda ihtişam vadeden ayakkabılar vadediyor. Kontrast tonlar arasında uyumun sergilendiği siyah ve mavi spor ayakkabı modellerinde, birden çok malzemenin kullanılması da kayda değer. Zira hem deri hem de mesh materyallerin yer aldığı tasarımlar, bu anlamda çok katmanlı saya trendine göz kırpıyor.


Diğer taraftan boğazlı spor ayakkabı modellerinde kapanış bağcık ile yapılıyor. Böylelikle kullanıcıların ürünleri ayaklarına göre tam olarak ayarlaması kolaylaşıyor. Topuk bölümündeki yaka kesimi hafifçe eğimli oluyor. Bu sayede, kullanıcılar ayakkabıları çok daha kolay giyip çıkarabiliyor. Kısaca Asics modellerinde, kullanıcı dostu özellikler, moda trendleri, spora yardımcı detaylar ve kullanıcı beklentilerini karşılayan performans destekçisi ayrıntılar bir arada bulunuyor.

Bilek Model Sevenler İçin Boğazlı Spor Ayakkabı Çeşitleri

Bileklerini nazikçe saran ayakkabılar, yalnız sporun değil sokak modasının da sevilen parçaları arasında yer alıyor. Bilek model sevenler için boğazlı spor ayakkabı çeşitleri arasında farklı branşlara ait veya kullanım alanlarına uygun tasarımları görebilirsin,

 • Basketbol için tasarlanan bilek modeller: Basketbol oynarken birçok sporcunun bilekli modeller giydiğini görebilirsin. Hem bileksiz hem de bilekli çeşit çeşit tasarımı spor için tercih edebilirsin. Bu spor için kullanılan çeşitlerde ayakkabının bilekte daha sabit durması için genellikle cırt cırt bantların kullanıldığına şahit olabilirsin.
 • Güreş için kullanılan ayakkabılar: Doğası gereği minder sporlarında bilek model ürünler kullanılıyor. Boğazlı spor ayakkabılar sayesinde kullanıcılar kuvvet uygularken bileklerini destekliyor.
 • Günlük bilekli tasarımlar: Sokak modasının yıldızlarından biri olan boğazlı spor ayakkabılar, dönemsel olarak gençlerin kombinlerinde sıklıkla yer buluyor. Özellikle jean pantolonlarla kombinlenen tasarımlar, günlük yaşamda sportif stil benimseyen ve tercihi konfordan yana kullanan kişiler için vazgeçilmez oluyor.
 • Boğazlı spor ayakkabı çeşitlerinin yer yer outdoor koleksiyonlarda da karşımıza çıktığını görebilirsin. Özellikle patikada kullanılan ürünler, dil ve yaka kısımlarındaki özel desteklerle ayağın doğru pozisyonda durmasına ve olası bir yanlış basışta zorlanmamasına imkan tanıyor. Ayrıca botlarda, kışlık günlük ayakkabılarda da bilek modellerin cazibesinin kullanıldığına rast gelmen mümkün. Sen de sevdiğin bilek modelleri dört mevsim kullanarak stilini zenginleştirebilirsin.

Boğazlı Spor Ayakkabılarında En Çok Tercih Edilen Renkler

Hemen hemen her renkte bilekli spor ayakkabısı bulabilmek mümkün. Koyu renklerin yanı sıra beyaz spor ayakkabı modelleri arasında da yakası yüksek alternatiflere rastlayabilirsin. Boğazlı spor ayakkabılarda en çok tercih edilen renkler ise siyah, lacivert, gri ve beyaz oluyor. Kullanıcılar tercihlerini kolay kombinlenebilen bu alternatiflerden yana kullanıyor. Dolaplarında yer alan hemen her kıyafetle beraber giyebildikleri modeller, alışkanlık yaratan konforları ile onlara hemen her gün eşlik edebiliyor.


Ayrıca ürün dizaynlarında kontrast renklerin cazibesinden sıklıkla faydalanılıyor. Bu sayede yalın ancak iddialı ve şık tasarımları kolayla bulabilirsin. Dikkat çekici özelliğini yalın ve detaylarda saklı olan şıklığından alan ürünler sayesinde sen de sportif ve şık kombinler hazırlayabilirsin. Üstelik sezon trendi ayrıntıları da ürünlerde bulabilir, göz kamaştıran tarzınla konfordan ödün vermeden en iyi performansını sergileyebilirsin.


Senin için en iyi boğazlı spor ayakkabı renginin hangisi olduğunu ayırt etmekte zorlanıyorsan, dolabındaki kıyafetlerin renklerinden ilham alabilirsin. Giysiler ile uyumlu renkler ve birden çok renk taşıyan ayakkabılar tercih ederek çok daha kolay kombin yapabilirsin.


İster sporcu olduğun için sana uygun bir boğazlı spor ayakkabı ayır ol istersen günlük kullanım için tasarımları incele, senin için en iyi alternatifi Asics koleksiyonunda bulacağından emin olabilirsin. Farklı serilerin, patentli teknolojilerin ürünü olan çeşit çeşit, renk renk Asics ürünü ile tarzını yansıtabilirsin.

Boğazlı Spor Ayakkabı Fiyatları

Nasıl koşu ayakkabısı modellerinde ürün fiyatları teknolojilere, dizayn detaylarına, ürünün kalitesine ve dayanıklılığına göre belirleniyorsa, boğazlı spor ayakkabı fiyatları da birden çok değişkenden etkileniyor. Hatta ürün özelliklerinin yanı sıra sezon modası, mağazaların stok durumu, dönemsel kampanyalar ve özel günler ürün fiyatlarının farklılaşmasına yol açabiliyor.


Asics tüm tasarımlarında üstün kalite standartlarını koruyor. Fiyat performans dengesi korunarak raflarda yerini alan boğazlı spor ayakkabılar, her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun kaliteli alternatifleri bir arada bulunduruyor. Sen de ürünler arasından seçim yaparken sadece boğazlı spor ayakkabı fiyatlarını göz önünde bulundurmamalı, özellikleri dikkatle incelemelisin. Hatta önce özellikler üzerinden eleme yapmalı ve sana en uygun tasarımları belirlemelisin. Sonrasında ürün fiyatları arasında kıyas yaparak en avantajlı seçeneklere ulaşabilirsin.


Birçok farklı spora uygun alternatifler bulunduran, günlük kullanım için tasarlanan seçenekler sunan, kullanıcılara hem konfor hem de seçkin görünüm vadeden boğazlı spor ayakkabılar Asics’te! Herkesi aktif yaşama hazırlayacak birbirinden rahat ürünleri tek tek inceleyerek senin için en doğru ürünü kolaylıkla bulabilirsin. Haydi sen de zaman kaybetmeden şimdi ayak numarana uygun alternatifi sepete ekle ve alışverişe başla! Uygun numarayı bilmiyorsan beden tablosundan yardım alabilirsin. Asics ile dünyanın en konforlu sporcu kıyafetlerini, aksesuar ve ayakkabılarını dolabına ekleyebilirsin. Sen de hayatı doyasıya yaşamak için yaşamına biraz hareket kat!


back to top
Filtreler