Çocuk  

Fiyata göre filtrele
Çocuk Spor Giyim (8 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişim süreçlerini destekleyecek aktiviteler arasında spor başı çekiyor. Sportif aktivitelerin daha etkili olması için doğru çocuk spor giysilerinin seçimi büyük önem taşıyor. Etkinlikler sırasında onları rahat hissettirecek, konfor vadedecek ve performanslarına destek olacak ürünler ile çocukların farklı spor dallarında daha fazla motivasyon sahibi olduğunu fark edebilirsin. Sen de uzun ömürlü, kaliteli, çocukların gelişimsel ihtiyaçlarına ve spor branşlarının gereksinimlerine uygun yüzlerce çocuk spor giyim modellerini Asics koleksiyonunda bulabilirsin.


Peki çocuk spor giyim ürünleri arasında neler var? Çeşitler içerisinde çocuk spor giysiler, aksesuarlar mevcut. Bu bağlamda şortlardan tişörtlere, çoraplardan eşofmanlara kadar farklı yaş gruplarına, spor dallarına uygun ürünleri görebilirsin. Ayrıca branşın özel ihtiyaçlarına uygun alternatifler de seçenekler içinde yer alıyor. Örneğin tenis malzemeleri seçerken çocuk spor giyim ürünleri arasındaki tenis etekleri ve üstleri sepete ekleyebilirsin. Omuz ve kol hareketi için özel kesimlerle şekillendirilen, adımların daha konforlu atılabilmesi için şortla tamamlanan ürünleri, kız veya erkek çocuk tenis ayakkabısı modelleri ile kombinleyerek çocukların kortta fırtına gibi esmesini sağlayabilirsin.

Çocuk Spor Giyim Ürünlerini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklar için sportif giyim ürünleri alırken birçok farklı faktörü değerlendirmelisin. Hem konfor hem de performans desteği sağlayacak bu özellikleri kolaylıkla ayırt etmek için sen de çocuk spor giyim ürünleri alırken dikkat edilmesi gerekenler notlarımızı okuyabilirsin,

  • Ürünlerin dikişlerinin sağlam ancak yumuşak olmasına özen göstermelisin. Bu sayede hareket sırasında çocukların son derece rahat hissetmesini sağlayabilirsin.
  • Çocukların bedenlerine tam uygun bedenlerde çocuk spor giyim ürünleri seçmelisin. Daha sonra da giyebileceği ön görüsüyle büyük veya yanlış beden seçimi sonucu küçük ürünler almamaya dikkat etmelisin.
  • Kıyafetlerin nem ve hava transferi sağlamasına dikkat etmelisin. Böylelikle her an ferah hissetmelerini garanti edebilirsin.
  • Ürünlerin hafif olmasına ve terleme ile beraber ağırlaşmamasına bakmalısın.
  • Tasarımların hareket özgürlüğünü kısıtlamadığından emin olmalısın.
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı modelleri tercih etmelisin.
  • Üretimde çocuklar için zararlı herhangi bir maddenin kullanılmadığını taahhüt eden kaliteli markaları seçmelisin.
  • Kumaşlardaki baskıların yansıtıcı etkisi olması avantaj sağlıyor. Böylelikle çocuklar açık havada spor yaparken görünürlükleri artıyor ve kendilerini çok daha güvende hissediyor.

Asics çocuk spor giyim ürünlerinde, yetişkin ürünlerindeki kalite standartlarını koruyor. Ürünlerde kullanılan teknolojiler ilhamını geleneksel Asics kalitesinden alıyor. Ayrıca, profesyonel sporcuların tercihi olan marka amatör sporcular ve geleceğin profesyoneli çocuklar için mükemmel destek sağlamayı ilke ediniyor.

Çocuk Spor Kıyafetlerinin Fiyatları Ne Kadardır?

Yetişkin ürünlerinde olduğu gibi çocuk spor kıyafetlerinin fiyatları da tasarımlarda kullanılan kumaşın içeriğine, ürün teknolojilerine, sezon trendlerine göre değişiyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar ve ürünlerin stok durumu da mevcut çocuk spor kıyafeti fiyatları üzerinde etki gösteriyor. Bu nedenle ürünler arasında kıyas yaparken birçok faktörün etkili olduğunu aklında tutmalı ve seçimi öncelikle ihtiyaçların doğrultusunda gerçekleştirmelisin. Alabileceğin ürünleri belirledikten sonra fiyat kıyası yaparak senin için fiyat performans dengesi sağlayan modele erişebilirsin.


Asics birbirinden şık ve konforlu tasarımlarıyla, çocukların sporu daha çok sevmesine vesile oluyor. Çocuk spor kıyafetlerindeki özenli tasarım ve şıklık çocukların beğenisini kazanırken teknolojiler ise ebeveynlerden tam not alıyor. Sen de farklı spor branşları için aradığın farklı çocuk spor kıyafeti ürünlerini Asics koleksiyonunda bulabilir ve hemen sipariş verebilirsin. Üstelik kombinleri tamamlayacağın kız çocuk tenis ayakkabısı tasarımları da Asics markasıyla seninle. Dilersen spor için tüm ihtiyaçlarını Asics ile karşılayabilirsin.

back to top
Filtreler