Erkek  

Fiyata göre filtrele
Asics Erkek Ayakkabı (290 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Hem günlük giyimde hem de sporcu tercihlerinde, kombinlerin konforlu eşlikçisi olan erkek ayakkabılar, Asics etiketiyle seni bekliyor. İmajını şıklıkla tamamlayacak modeller, karizmatik görünümlerinin yanı sıra konfor ve performans vadeden teknik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Özgün dizaynıyla ilk bakışta ayırt edilen Asics, performans modelleriyle sportif beklentilere yanıt veriyor. Asics Tiger ayakkabı tasarımları ise rahatlık etkileriyle, kullanıcılarda alışkanlık yaratıyor. Her adımda daha rahat hissetmek için sen de bu konforla tanışabilirsin. 

Performans desteği sunan teknolojileriyle spor ayakkabılarında ikon haline gelen Asics markalı erkek ayakkabılar, amatör sporcuların, profesyonellerin ve günlük yaşamda konfor arayanların seçimi oluyor. 1949 yılından beri, rahatlık üreten marka, dünyanın teknoloji merkezi olan Japonya’dan tüm dünyaya rahat hissetmenin formülünü veriyor. Yıllar alan Ar-Ge çalışmalarının eseri olan her model, inovasyonu bünyesinde bulunduruyor. 

Asics’in tüm erkek ayakkabı modelleri, Asics Spor Bilimleri Enstitüsü’nde test edilerek, tasarlanarak ve uzmanlarca onaylanarak sana ulaşıyor. Denediğin, incelediğin her modelde laboratuvardaki titiz çalışmaların başarılı sonuçlarını bulabilir, kaliteye ulaşabilirsin. Zaten tam da bu nedenle Asics ayakkabı modelleri, dünyanın en başarılı sporcularının tercihi oluyor. Profesyonellerin adeta formasının bir parçası haline gelen erkek ayakkabılar, farklı aktivitelerde karşına çıkabilir. Yaptığın farklı egzersizlerde kullanabileceğin çeşit çeşit erkek spor ayakkabı ile sen de performans için aradığın desteği bulabilirsin. Asics Tiger erkek ayakkabıları ise gündelik hayatta ihtiyaç duyduğun konfor için tercih edebilirsin. 

Asics Erkek Ayakkabı Modelleri

Elbette, ayakkabıların birbirinden tek farkı görünümleri ile sınırlı değil. Her modelde, kullanılacak aktiviteye özel nitelikler bulunduran marka, teknolojileriyle spor yaşamını desteklemeyi sürdürüyor. Hareket biyomekaniğine uygun olarak tasarlanan tabanlarla, enerji dönüşü ayağına geliyor. Asics ayakkabıların özelliklerine geçmeden erkek ayakkabı modelleri seçerken nelere dikkat etmelisin değinebiliriz. 

Kaliteli erkek ayakkabı modellerinin sana gün boyu konforlu hissettirmesi gerekiyor. Uzun saatler boyunca ayağında kalsa da, ayakkabılar ayak serinliğini ve kuruluğunu korumalı. Diğer bir deyişle, nem ve hava transferi özelliklerine bakarak seçim yapmalısın. Ayrıca, erkek ayakkabı modellerinin erkeklerin anatomik yapısına uygun olması gerekiyor. Kadın ve erkeklerin ayak kemerlerinin yüksekliği cinsiyete bağlı olarak değişiyor. Hormonal değişimler nedeniyle kadınlarda kemer yüksekliği zaman zaman daha alçak olabiliyor. Erkeklerin beden ağırlıklarının da daha yüksek olması yastıklama beklentisini artırıyor. Tüm bu özellikleri dikkate alan Asics, erkek ayakkabılarında güçlü tamponlama ve özel ayak kemeri yüksekliği üzerinden tasarım yapıyor. Yani, Asics markalı erkek ayakkabıların kadın modellerinden tek farkı estetik veya ayak numarası değil. Erkeklerin anatomisine uygun özel çeşitler üretilerek konforun tam olarak deneyimlenmesi arzu ediliyor. Sen de Asics erkek ayakkabı alırken anatomik ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olabilirsin. Elbette, ayak numarana tam olarak uyan seçimi yapmaya özen göstermelisin, böylelikle konfor hanesine bir puan daha yazdırabilirsin.

Erkek ayakkabı alırken ayakkabıyı kullanacağın zemini, yapacağın egzersizin türünü, kişisel estetik ve konfor beklentini de değerlendirmeye almalısın. Buna ek olarak hafiflik, taban destekleri, bilek yüksekliği gibi noktaları da tek tek değerlendirmeli ve seçimini bu kriterler çerçevesinde gerçekleştirmelisin. Son olarak erkek ayakkabıların mevsim şartlarına uygun olmasına bakabilirsin. 

Erkek Ayakkabı Fiyatları

Asics, tüm modellerinde fiyat kalite dengesini karşılayacak tasarımlar sunuyor. Kullanıcılar, uzun ömürlü, konforlu ve kaliteli erkek ayakkabılar aldıklarından emin olarak Asics markasına güveniyor. Günlük konfor arayışı için Asics Tiger modellerinden deste alınıyor. Yalnız, ürünlerin materyallerine, tasarım özelliklerine, uygun oldukları sporların ihtiyaçlarına, sezon trendlerine ve dönemsel kampanyalara bağlı olarak erkek ayakkabı fiyatları değişebiliyor. Tüm nedenlere bağlı olarak benzer ayakkabıların arasında fiyat farkları olduğunu görebilirsin. Bu noktada, erkek ayakkabıların özelliklerini dikkatle incelemen öneriliyor. 

Erkek ayakkabı fiyatları, seçim için kıstasın olmamalı. Önce ayakkabıların özelliklerini incelemeli ve beklentilerinle kıyaslamalısın. Her modeli özellikleri üzerinden diğeriyle karşılaştırarak fiyat bilgisini değerlendirmelisin. Bu bağlamda, erkek ayakkabı fiyatları daha uygun veya pahalı olmasının kalite anlamında belirleyici olmadığını vurgulamak gerekiyor. Asics tüm modellerinde birinci kalite malzemeler ve özenli işçilik kullanıyor. Ancak fiyat üzerinde belirleyici olan maliyet, trend gibi detaylar nedeniyle değişimler yaşanabiliyor. 

Asics, geniş ürün yelpazesiyle her beğeniye, ihtiyaca ve bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Sen de ürün özelliklerini tüm detaylarıyla inceleyerek seçim sürecine yön verebilir, fiyat üzerinden son karara vararak sipariş oluşturabilirsin. Uzun ömürlü olması ve dayanıklı tasarımıyla ekonomik özellik kazanan ayakkabılarını, yıllarca dolabının en sevilen anahtar parçası olarak kullanabilirsin. 

Asics Erkek Ayakkabı Özellikleri

Ayakkabı alırken ilk değerlendirme estetik üzerinden yapılsa da Asics tasarımları estetik kadar teknolojiye de önem vererek alışkanlıklarını değiştiriyor .Asics’in karizmatik saya tasarımı birçok farklı erkek ayakkabı modelinde seni karşılıyor. Modeller arasında günlük tasarımları, tenis veya güreş için olan ayakkabıları, erkek koşu ayakkabısı alternatiflerini bulabilirsin. Ayrıca açık hava etkinliklerde giyebileceğin donanımdaki erkek outdoor ayakkabı çeşitleri, voleybol için olan opsiyonlar da Asics erkek ayakkabı seçeneklerini oluşturuyor. 

Hayranlık duyacağın görünüşleri ve teknik özellikleriyle Asics erkek ayakkabıları seninle tanıştırabiliriz. Farklı sporlar için tasarlanan birbirinden şık ve kullanışlı erkek ayakkabıların özellikleri şöyle sıralanıyor: 

  • Asics erkek ayakkabıların birçoğunda markanın ikonik Gel yastıklama teknolojisi kullanılıyor. Darbe yönetiminde uzman olan sistem sayesinde, egzersiz sırasında denge ve stabilite sağlanıyor. Ayrıca Gel yastıklamanın farklı çeşitlerini ürünlerde görebilir, karşılaştırarak seçimini yapabilirsin. 
  • Patika teknolojileri de oldukça dikkat çekici. Eğer outdoor etkinliklere meraklıysan tek seçimin Asics olacağından eminiz. IGS yani Impact Guidance System Asics özelliğiyle ayağın her hareketine uyum gösteren ayakkabılar, yürüyüş döngüsüne mükemmel adapte oluyor. Hareketle beraber değişen basınç noktaları dengeleniyor. 
  • Orta taban destekleri açısından oldukça zengin çeşitleri olan erkek ayakkabılar, farklı düzeylerde tamponlama, şok emiciliği vadediyor. Enerji dönüşü, darbe emicilik ve yastıklama avantajı taşıyan Asics erkek ayakkabılarla güvenle adımlar zeminle buluşuyor. 
  • Eğer içe basma, dışa basma, düz tabanlık gibi sorunların varsa, aradığın yardım Asics’ten geliyor. Guidance Trusstic, Dynamic Duomax ve Duomax orta taban sistemleri, gereli zamanlarda devreye girerek basışın normal olmasını sağlıyor. İdeal pozisyona gelen ayaklar sayesinde, tabana binen yük eşitleniyor, basınç tabana dengeli dağılıyor. 
  • Erkek ayakkabıların sayaları da tabanları kadar nitelikli. Isı ve nem dengesi kolaylıkla sağlanıyor. 
  • Dış tabanda sunulan alternatifler, farklı zeminlerde kusursuz yer tutuşu için destek veriyor. Dayanıklı kauçuk dış tabanlarla dayanıklılık ve yer tutuşu bir arada ayakkabılarında yer alıyor. 
  • Farklı egzersizlere özel çeşit çeşit model de Asics özelliklerini çeşitlendiriyor. Örneğin, Asics ayakkabı konforunu erkek tenis ayakkabısı modelleriyle tenis oynarken hissedebilirsin. Benzer şekilde güreş veya voleybol için farklı seçenekleri de geniş ürün gamında bulabilirsin. Etkinliğe özel sunulan ek özelliklerle sporda tam performans göstermek için aradığın destek seninle! Asics Tiger ise günlük yaşamda konforu hissetmen için yanında oluyor. 
  • Erkek ayakkabıların tümünde vadedilen kalite, hafiflik ile taçlanıyor. Tüm modellerinde kullanıcılar için rahatlığın karşılığı olan hafifliği dikkate alan Asics ile en yorucu günler, egzersizler bile daha az yorgunlukla geride kalıyor. Hafif ayakkabılarla engeller daha kolay aşılıyor. 

Asics’in hijyen, konfor ve şıklık sunan sportif modellerinin ayrıcalıkları saymakla bitmiyor. Sen de ayrıcalıklı erkek ayakkabı deneyimi için Asics’in sportif modellerini inceleyebilirsin. Dilersen günlük konfor için Asics Tiger modellerini değerlendirebilirsin. Taban yüksekliğinden ürün ağırlığına, teknolojilerden estetik detaylara kadar erkek ayakkabılar hakkında tüm ayrıntıları ürünlerin detay sayfalarında bulabilirsin. Beğendiğin ayakkabıların sana uygun numaralarını, beden tablosu yardımıyla seçebilir ve hızla sipariş verebilirsin. 

back to top
Filtreler