Çocuk  

Fiyata göre filtrele
Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı (6 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Çocukların koşu potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olan ürünler Asics’te. Erkek çocuk koşu ayakkabısı modelleri ile onların geleceğin sporcuları olmasına yardım edebilirsin. Ayrıca profesyonel spor kariyeri olmasa dahi sporu sevmeleri için neden oluşturabilirsin. Zira Asics, kaliteli, uzun ömürlü ve konforlu modelleriyle sporu alışkanlık haline getiriyor. Öyle ki konfor sunan tasarımlarla aktif yaşam için motivasyon kazanmak şimdi çok daha kolay.


Asics erkek çocuk koşu ayakkabılarının özellikleri arasında şu bilgilere rastlayabilirsin:

 • Parkur, yol koşusu veya salon sporları için uygun tabanları çeşitler arasında bulabilirsin.
 • Yılın trendlerini yansıtan seçenekler mevcut. Üstelik çocukların çok sevdiği renkler ve desenler de ürün detaylarında dikkat çekiyor.
 • Hem bağcıklı hem de cırt cırtlı alternatifler var. Bu sayede farklı yaş gruplarından çocukların güvenle spor ayakkabı kullanması sağlanıyor.
 • Ürünler şok emici köpük tabanlarla tamamlanıyor. Böylelikle sert hareketler sırasında tabandan yansıyan darbe etkisi hafifliyor. Bu da eklemler için daha güvenli ve konforlu hareketler demek.
 • Mükemmel yastıklama sunan GEL teknolojisi erkek çocuk koşu ayakkabılarında bulunuyor.
 • Dayanıklı dış taban yüksek yer tutuş vadediyor. Farklı zeminlerde dahi yere sağlam basmak mümkün oluyor.
 • Zemindeki pürüzleri daha az hissetmeni sağlayan tabanlar daha dengeli adımların garantisini veriyor.
 • Hafiflikten ödün verilmiyor. Son derece hafif modeller sayesinde çocuklar adeta bulutların üstünde yürüdüğü hissine kapılıyor.

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Modelleri

Asics markalı erkek çocuk koşu ayakkabısı modelleri arasında rastlayabileceğin çeşit çeşit ayakkabı var. Renk renk, model model alternatifleri şu şekilde sınıflandırmak mümkün:

 • Büyük çocuk unisex koşu ayakkabıları: Gençlik çağlarındaki çocuklar için tasarlanan ve unisex olan alternatifler bu kategoride yer alıyor. Hem kız hem de erkek çocukların beğenisini kazanan modeller, geniş numara seçenekleri bulunduruyor. Hem erkek hem de kız çocuk koşu ayakkabısı olarak kullanılabiliyor.
 • Renkli erkek çocuk koşu ayakkabıları ise sade tasarımı dinamik renklerle birleştiriyor. Hem saya hem de tabanda kullanılan canlı tonlar, çocukların arzu ettiği eğlenceli görünümü onlara armağan ediyor. Genellikle kontrastın gücünden yararlanılan ürünlerde, neon renkler beyaz ve siyahla cazibe kazanıyor.
 • GEL destekli ürünler: Adında GEL kelimesinin yer aldığı Asics serileri ikonik teknoloji ile donatılıyor. Asics’in hem şok etkisini karşılama hem de yastıklama için etkili olan GEL teknolojisi koşuya konfor katıyor.
 • Kalın tabanlı modeller: Erkek çocuk koşu ayakkabısı modellerinin birçoğu kalın tabanla tamamlanıyor. Taban ve ön ayak arasındaki yükseklik farkının ideal bir şekilde ayarlandığı tasarımlar, koşunun daha güvenli ve konforlu olmasını sağlayan özel taban teknolojilerini de bünyesinde taşıyor.

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kendin veya sevdiklerin için erkek çocuk koşu ayakkabısı seçerken dikkat etmen gerekenler arasında birçok önemli nokta var. Sen de en konforlu, uzun ömürlü ve kullanışlı ürünleri ayırt etmek için önerilerimizden yararlanabilirsin:

 • Eğer deneme şansın varsa ayakkabıların iki eşini de giyerek kararını vermelisin.
 • Yürüyüş yapıyorsan ayakkabıların ön kısımlarının biraz daha geniş olmasına alışık olabilirsin. Oysa koşu dinamiği sebebiyle, hareket esnasında tarak kemiği yürüyüşteki gibi açılmıyor. Bu nedenle erkek çocuk koşu ayakkabısı modellerinin ön bölümlerinin ayakları rahat hissettirecek olağan genişlikte bulunmasının yeterli olduğunu aklında tutmalısın.
 • Modellerin hangi zeminler için daha uygun olduğuna dikkat etmelisin. Bazı dış tabanlarda girintili çıkıntılı tasarım kullanılıyor. Kimileri ise düz tabanlara sahip. Bu özellikleri değerlendirerek kullanıcının koşu yaparken bulunacağı zemine uygun olan alternatifleri edinmelisin.
 • Yüksek tempolu koşular için özellikle orta taban özelliklerine dikkat etmelisin. Ayakkabıların şok etkisi üzerindeki emiciliğine bakarak doğru erkek çocuk koşu ayakkabılarını bulabilirsin.
 • Saya nefes alıyor mu? Nem transferi sağlıyor mu? Ayakkabı uzun süre, uzun mesafede giyilmeye uygun mu mutlaka bu sorulara yanıt bulmalısın. Eğer kısa mesafe koşu için alternatifler arıyorsan, şok emicilik gibi diğer özelliklere daha çok odaklanabilirsin.

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

Erkek çocuk koşu ayakkabısı seçerken dayanıklılığı ön planda tutmalısın. Ayakkabının dış taban özellikleri bu noktada belirleyici oluyor. Tabanın hangi materyalden yapıldığına dikkat ederek sağlamlık konusunda fikir edinebilirsin. Ayrıca ürünler, enerji dönüşü, sıçrama desteği gibi ek özellikler bulundurabiliyor. Orta taban özelliklerine dikkat ederek bu konuda fikir sahibi olabilirsin. Verimli ve daha yüksek performanslı koşu deneyimi için ürünün teknolojilerine odaklanmayı ihmal etmemelisin. Erkek çocuk koşu ayakkabısı modelleri arasından tercih yaparken tabanın esnekliği oldukça önemli. Koşu sırasında ayağın aldığı forma ayakkabının uyum sağlayabildiğinden emin olmalısın.


Tüm teknik detayların yanında, ürünleri çocuğun için seçiyorsan mutlaka onun fikrini de almalısın. Erkek çocuk koşu ayakkabısı modelleri arasında seçeneklerini birkaç taneye indirerek son kararı çocuğun vermesini sağlayabilirsin. Ne de olsa ayakkabıyı her gün giyecek olan çocuklar… Onların zevkine, giyim alışkanlıklarına uygun olan seçenekleri değerlendirebilir ve severek kullanacakları alternatifleri seçebilirsin.


Seçim sırasında takip etmen gereken yol haritası da oldukça basit. Öncelikle teknik özellikleri incelemen gerekiyor. Beklentilerine ve ihtiyaçlarına yanıt veren seçenekleri bulduktan sonra dizayna yönelebilirsin. Zevkini yansıtan alternatiflere ulaşmanın ardından son karar için kullanıcı çocuklara danışabilirsin. Elbette bu sırada erkek çocuk koşu ayakkabısı fiyatları da önem taşıyor. En avantajlı seçeneklere ulaşmak için fiyat kıyası yaparak son kararı vermen önem taşıyor.

Erkek Çocuk Atletizm Ayakkabısı Fiyatları

Kız çocuk ayakkabıları modellerinde olduğu gibi erkek çocuk atletizm ayakkabısı fiyatları da teknik donanıma göre değişiyor. Tabanda ve sayada kullanılan teknolojiler ayakkabıların fiyatlarını direkt etkiliyor. Bunun yanında sezon trendleri, dönemsel kampanyalar, ürünlerin stok durumu da erkek çocuk atletizm ayakkabısı fiyatlarını değiştirebiliyor. Bu nedenle alışveriş yaparken, ürünleri kıyaslarken teknik ve tasarım özelliklerini dikkatle incelemelisin. Zemine, mevsim şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun olan modeli bulduktan sonra fiyat karşılaştırması ile son kararı vermelisin. Böylelikle en avantajlı erkek çocuk koşu ayakkabısı modellerine rahatlıkla erişebilirsin.


Asics’in yetişkin ve çocuklar için hazırladığı geniş spor koleksiyonu ile tanıştın mı? Erkek çocuk tişört ve eşofmanlarından ayakkabılarına dek aradığın tüm kıyafetler koleksiyonda seni bekliyor. Ayrıca aksesuar ve ayakkabılar da seçkide bir arada. Sen de çocukların spor sırasında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri inceleyebilirsin. Üstelik Asics koleksiyonundaki parçaları bir arada kullanarak mükemmel kombinler hazırlaman mümkün. Spor için eksiksiz bir çocuk kombini tasarlamak için Asics kalitesini yansıtan üst ve alt parçaları tercih edebilirsin. Üstelik Asics imzası bulunan tüm modeller, uluslararası kalite standartları korunarak üretiliyor. Kumaş seçiminden dikişlere, ürün teknolojilerinden konforlu detaylarına kadar her ayrıntı, Asics’in onlarca yıllık tecrübesini yansıtıyor. Sen de kalitenin başrolde olduğu bu ayrıcalıklı deneyimi yaşamak için şimdi Asics alışverişin yapabilirsin. Seçtiğin ürün ile koşu hedeflerini güncellemen, daha fazlasını hayal etmen, sporu alışkanlık haline getirmen mümkün. Aktif yaşamın vazgeçilmezi olan Asics erkek çocuk koşu ayakkabıları ile farklı hızlardaki koşu rutinlerinin yol arkadaşını şimdi bulabilirsin! Sen de hemen siparişini oluştur, dolabının joker parçasını satın alarak Asics ayrıcalıklarını şimdi deneyimlemeye başla!

back to top
Filtreler