Erkek  

Fiyata göre filtrele
Erkek Günlük Ayakkabı (82 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Tarz sahibi erkekler, tarzları ile her adımda modaya yön veriyor. Asics erkek günlük ayakkabı modelleri, günün her anında stilleriyle yol gösterenlerin seçimi oluyor. Konfor sağlayan teknik özellikleri, ikonik tasarımları ve yenilikçi imajıyla her Asics ayakkabı, erkekler hakkında ipuçları veriyor. Asics erkekleri, estetikte mükemmeli ararken konfordan asla taviz vermiyor. Onlar için tasarımda kusursuzluk ne kadar önemliyse rahatlık da o kadar önemseniyor. Her adımıyla hayatın ritmine yetişen erkekler, Asics’in dinamik özellikleriyle harekete geçmekte tereddüt dahi etmiyor. 

Kalitenin tesadüf olmadığı Asics ayakkabılarda, her detay akıllarda iz bırakıyor. Asics erkek günlük ayakkabı giyen bir erkek, şehir hayatının koşuşturmacası içinde kendine rahatlık armağan etmeyi bilecek kadar kendini önemsiyor, seviyor. Bir ayakkabıdan bu kadar çok şey öğrenilebilir mi diyorsan, evet. Asics ikonik tarzıyla seçkin zevkleri olanların adeta kimliği haline geliyor. Sen de günlük yaşamda bu ayrıcalıkları deneyimlemek için Asics erkek günlük ayakkabıları daha yakından tanıyabilirsin. 

Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri, Fiyatları

Erkek günlük ayakkabı modellerinde her tarza uygun seçenekler, her bütçeye uygun alternatifler kullanıcıları karşılıyor. Fiyat kalite dengesini karşılayan ürünlerde, en iyi materyallerin, kusursuz işçiliğin, yenilikçi ve trend tasarımların kullanıldığından kuşku duyulmuyor. Dünyada erkek sneakers ve casual ayakkabı tasarımlarıyla tanınan marka, sportif kombinlerin en gözde eşlikçileri olan ayakkabıları kullanıcıların beğenisine sunuyor. Renk renk, çeşit çeşit günlük ayakkabılar arasında neler yok ki? 

 • Yılın trendi yüksek tabanlı erkek spor ayakkabı modelleri kullanıcıları karşılıyor. Hem karizmatik bir duruş sağlayan hem de sağladığı güçlü destekle adımları sağlamlaştıran ayakkabılar, günlük giyimde sıklıkla tercih ediliyor. 
 • Erkek günlük ayakkabılarda renkli saya ve tabanlar güncelliğini koruyor. Kombininin yıldız parçası ayakkabıları olsun isteyenler rengarenk tasarımlarla anahtar parçalarını Asics’ten buluyor. 
 • Kolay giyilen streç bağcıklı, çekme halkalı alternatifler erkek günlük ayakkabı seçenekleri içinde varlığın sürdürüyor. Her yaştan kullanıcının kolaylıkla giyebileceği modeller, günlük aktiviteleri daha zahmetsiz bir hale getiriyor. 
 • Son yıllarda moda dünyasında sık sık görülen farklı materyallerin bir arada kullanıldığı tasarımlar da alternatifler arasında bulunuyor. 
 • Basış sorunu olanların, taban problemi yaşayanların ortopedik ayakkabı arayışına cevap verecek günlük alternatifler koleksiyon içinde kendine yer buluyor. 

Erkek günlük ayakkabı fiyatları, modellerdeki teknik özelliklerine, tasarım ayrıntılarına göre değişiyor. Aynı marka ayakkabıların farklı seriler, modelleri arasında bu bilgilere dayalı olarak farklı fiyatları görebilirsin. Ayrıca, markaların dönemsel kampanyaları da fiyatları değiştirebiliyor. Erkek günlük ayakkabı seçerken tüm modellerin özelliklerini incelemeli, beklentilerine, tarzına en uygun alternatifleri bulmalı, ardından son kararı fiyat kıyası ile vermelisin. Ancak bu şekilde hem kendin için en uygun olan hem de en avantajlı bulunan ayakkabıyı seçebilirsin. Asics modellerinde fiyat ve kalite arasındaki denge tüm tasarımlarda korunuyor. Her zaman en iyiyi, en trendi kullanıcılarına sunmayı ilke edinen, hem profesyonel hem de amatör sporcuların seçimi olan Asics, günlük seçeneklerde de ona olan güveni boşa çıkarmıyor. Dayanıklı, şık ve kullanışlı tasarımlar kullanıcılarda konforu alışkanlık haline getirmeye devam ediyor. 

Erkek Günlük Ayakkabı Nasıl Olmalı?

 • Günlük modeller kolay kombinlenebilir olmalı. 
 • Hemen hemen her gün giyildiği için bakımı kolay olmalı. 
 • Şık ve dayanıklı olmalı. 
 • Günlük seçenekler, ayaklara maksimum konfor vadetmeli. 
 • Hafiflik sunmalı, kullanıcıları yormamalı. 
 • Orta taban destekleri, ayakları sert hareketlere karşı korumalı. 
 • Esnek olmalı, hareketleri kısıtlamamalı. 
 • Nefes almalı, nem ve hava transferi sağlamalı. 
 • Yer tutuşu iyi olmalı, farklı zeminlerde yere güvenle basmayı desteklemeli. 

Erkek Günlük Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek günlük ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken temel kriterler, doğru ayakkabı seçimi için püf noktaları barındırıyor. Sen de seçim sırasında bu kıstasları göz önüne alarak senin için en iyi modeli bulabilirsin: 

 • Modellerin, günlük tarza uygunluğunu gözden geçirmelisin. Dolabındaki erkek spor giyim ürünlerinin renklerine, tarzına, desenlerine bakarak en kolay kombinleyebileceğin, birçok kombinde kullanabileceğin ayakkabıyı almalısın. 
 • Günlük modelleri seçerken, ihtiyaçlarını yaşam alışkanlıklarına göre belirlemelisin. Ayakkabıları kullanacağın zeminler, şartlar neler düşünerek kendine yol haritası çizmelisin. Örneğin daha kırsal bir alanda yaşıyorsan, senin günlük rutininde erkek outdoor ayakkabı kullanmak gerekli olabiliyor, sıradan günlük seçenekler ise daha çok kentli kullanıcılar için alternatifleri çeşitlendiriyor. 
 • Tasarımları denerken ayaklarına bol veya dar gelmemesine dikkat etmelisin. Günlük giydiğin kalınlıktaki çoraplarla ayakkabıları denemelisin. 
 • Uzun yolculukların, vücudunun şiş olduğu günlerin, uzun süre ayakta kalınan saatlerin ardından ayakkabı denememeli, günlük rutinini sergilediğin günlerde ayakkabı alışverişine çıkmalısın. 

En İyi Erkek Günlük Ayakkabı Özellikleri Nelerdir?

En iyi erkek günlük ayakkabı modellerinin bulundurması gereken tüm özellikler Asics teknolojileri ile kullanıcılara sunuluyor. Onlar neler mi? 

 • Tasarımlar gün boyu ayakta kaldığı ve uzun süre kullanıldığı için özel beklentiler beraberinde geliyor. Erkek günlük ayakkabılarda, serin tutma, kuru hissettirme gibi ihtiyaçlar çok daha önemli hale geliyor. Asics Ortholite iç taban desteği ile serin, kuru ve hijyenik hissettiren ayakkabılar sunuyor. 
 • Patentli Gel destekler, ayakkabının arka ve ön bölümlerinde bulunarak hem tamponlama hem de konfor için avantaj sağlıyor. 
 • Stabilite ve denge sağlayan modeller, adımları daha güvenli hale getiriyor. DuoMax Support ve Dynamic DuoMax Support adı verilen özel destekler ile ayaklarını daha sağlam yere basabilir, daha dengeli ve stabil adımlar atabilirsin. 
 • Günlük hareketler sırasında ayaklar zaman zaman yüksek eğimli pozisyonlara girebiliyor. Bu durumda ayakkabıların esnek olması gerekiyor. Tüm tasarımlar, esnek materyalleri ve özel taban tasarımları ile ayak hareketlerini, hareketin doğasına uygun eğimi sağlamaya yardımcı oluyor. 
 • Asics’in FlyteFoam orta taban serisi hafifliği ayağına getiriyor. Eva köpük ve organik bileşenlerle güçlendirilen orta taban malzemeleri, mükemmel hafiflik vadediyor. Yüksek tamponlama sunan FlyteFoam Lyte, Asics’in en hafif tabanı olarak tanınıyor. Ailenin bir diğer üyesi olan FlyteFoam Propel ise yüksek enerji dönüşü ile hafiflik hissini kıymetlendiriyor. 
 • Yastıklama ve dayanıklılık ihtiyacı hem konfor hem de güvenlik için şart koşuluyor. Amplifoam orta tabanlarla, sert hareketler sonucu tabandan yansıyan şok etkisinin emilimi artıyor. 
 • Trusstic System, ayağın yapısal bütünlüğünü destekliyor. Üstelik cinsiyete özel değişen yoğunluktaki tamponlama, kullanıcının tam ihtiyacını yanıtlıyor. 
 • Asics Impact Guidance System ile tüm Asics modelleri, farklı ayak anatomilerine kusursuz uyum gösteriyor. 
 • AHAR dış taban, yüksek yer tutuşu getirirken dayanıklılığı da destekliyor. 

Günlük Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?          

Günlük ayakkabı çeşitleri içinde renk renk alternatifler yer alıyor. Ayakların günlük konforunu sağlamakla görevli olan tasarımlar, saya ve tabanlarındaki teknik detaylar üzerinden serilere ayrılarak çeşitleniyor. Kimi pürüzsüz saya ve hafiflikle güne hız katarken kimi kolay giyilebilmesi ile kullanıcılar için zahmeti azaltıyor. Farklı tarzlara, ihtiyaçlara, ayak yapılarına uygun alternatifler günlük ayakkabı çeşitleri içinde alıcı buluyor. 

Günlük Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Günlük ayakkabılar, günlük kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenebildiği gibi klasik tarzdaki giysilerle de uyum gösteriyor. Takım elbiselerle de şort ve tişörtlerle de giyilebilen alternatifler, günün her anında kullanıcılara eşlik edebileceğini müjdeliyor. 

 • Günlük ayakkabı kombinlerinde, maksimum iki renk kullanımı karmaşadan kaçmak için fırsat yaratıyor. 
 • Minimalist ve yalın tasarımların seçilmesi, kolay kombinlenme ve giysileri öne çıkarma için öneriliyor. 
 • Ayakkabıların içine renkli ve desenli çoraplar giyilerek dikkatler ayakkabılara çekilebiliyor. 
 • Düz siyah veya beyaz kombinlerde neon renklerde ayakkabılar kullanılarak, günlük modeller kombinin yıldızı haline getirilebiliyor. 
 • Kıyafet ve ayakkabı arasında renk ve desen uyumunun yanı sıra materyal uyumu olması da önemli görülüyor. Süet ile süet, deri ile deri kombinlemek şıklık için tavsiye ediliyor. 

Sen de Asics erkek günlük ayakkabı modelleri ile tanışarak günün her adını rahatlığa kavuşturabilirsin. Hemen sipariş ver, konforla harekete geç! 

back to top
Filtreler