Erkek  

Fiyata göre filtrele
Asics Güreş Ayakkabısı ve Erkek Güreş Ayakkabısı (1 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Dünyanın en eski sporlarından biri olan güreş sırasında sporcuların konforlu hissetmesi gerekiyor. Hem konfor hem de performans için tasarlanan ayakkabılara güreş ayakkabısı adı veriliyor. Ayakkabılar, sakatlık riskini en aza indirme, şık görünüm sağlama ve sporculara rahatlık sunma görevi üstleniyor. Bu bağlamda sporcu ayakkabısı modelleri, branşa özel donanım ve tasarım detayları taşıyor.

Erkek Güreş Ayakkabısı Modelleri

Spor sırasında kullanıcıların konforlu hissetmesi için tasarlanan erkek güreş ayakkabısı modelleri Asics kalitesini yansıtıyor. Asics erkek güreş ayakkabısı tasarımlarında bulabileceğin özellikler şöyle sıralanıyor:

  • Sporcunun ferah hissetmesi için güreş için tasarlanan erkek spor ayakkabı modellerinde file iç taban bulunuyor. Havalandırmayı iyileştiren bu özellik, yoğun sportif aktivitede rahatlık vadediyor.
  • Sürtünmeye maruz kalan ayakkabıların uzun ömürlü olması oldukça önemli. Dayanıklılığın ön planda olduğu tasarımlar Asics koleksiyonunda yer alıyor.
  • EVA taban astarı kullanıcılara konfor vadediyor.
  • Minderde sporculara güven vermek üzere tasarlanan ürünler, hareketlere uyum gösteriyor. Güreş sırasında yapılan itme ve çekme hareketlerinde kullanıcıya rahatlık sunan özel detaylarla donatılıyor.
  • Temiz havayı içeri çeken özel saya teknolojileri, nem, uzak tutarak kuruluk sağlıyor.

Konfor, sağlamlık ve hareketlere mükemmel uyum sunan erkek güreş ayakkabısı modelleri, sporun hem profesyonellerine hem de amatörlerine hitap ediyor. Profesyonel destek sağlayan ürünler, spora gönül veren genç güreş severlerin de destekçisi oluyor.

Güreş Ayakkabısı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her spor branşına özel donanım sunması gereken ayakkabılar, söz konusu güreş olduğunda da farklılaşıyor. Modeller birçok ayırt edici özellik taşıyor. Güreş ayakkabısı satın alırken dikkat etmen gereken noktaları bilerek seçim yapmalısın. Böylelikle en iyi ürünleri bulabilirsin:

  • Ürünler ayağına tam olmalı, bol veya dar gelmemeli. Ayak numarana uygun seçenekleri almalısın. Eğer ayak numaranı bilmiyorsan, Asics numara seçeneklerinin hemen yanındaki beden tablosunu kullanabilirsin. Ayağını boş bir kağıt üzerine yerleştirerek burun ve topuk bölümlerini işaretlemelisin. Sonrasında aradaki mesafeyi ölçerek ayağının cm değerini bulabilir ve beden tablosundan uygun numaraya ulaşabilirsin.
  • Darbelere ve sürtünmeye karşı korunaklı modeller almalısın. Erkek güreş ayakkabısının materyalinden dikişlerine kadar tüm özellikleri incelemelisin. Bu sayede ayakkabılardan hem performans desteği hem de uzun ömür garantisi alabilirsin.
  • Erkek güreş ayakkabılarının taban yapısının sert olması gerekiyor. Kaygan zeminlerde sürtünmeyi azaltacak ve yer tutuşu artıracak modelleri tercih etmelisin.
  • Modellerin hareket sırasında ayağa eşlik etmesi, bilekleri desteklemesi önemli. Bu nedenle erkek güreş ayakkabılarının esnek yapıdaki bilekli modellerine yönelmelisin.
  • Güreşte giydiğin kıyafetlere, erkek spor şort ve formalara uyumlu olan erkek güreş ayakkabılarını seçmen gerekiyor. Böylelikle şık ve uyumlu görünüm sergileyebilirsin. Kendinden emin duruşunu pekiştirerek öz güvenle hedeflerine ilerleyebilirsin.

Asics Güreş Ayakkabısı Fiyatları

Tüm giysi ve aksesuarlarda olduğu gibi erkek güreş ayakkabılarında da fiyatlar ürün materyallerine, teknolojilerine göre değişiyor. Asics güreş ayakkabısı modellerinin taban ve saya özelliklerini inceleyerek fiyat karşılaştırması yapmalısın. Ürünlerin sana neler vadettiğini incelemeli, diğer kullanıcı yorumlarına göz atmalısın. Beklentilerini karşılayan seçeneklere ulaştığında son olarak fiyat karşılaştırması yapabilir ve siparişini oluşturabilirsin. Böylelikle sana en uygun ve güreş ayakkabısı fiyatları bakımından en avantajlı modelleri kolaylıkla seçebilirsin.


Asics erkek güreş ayakkabısı koleksiyonunda sezon trendini yansıtan seçenekleri bulabilirsin. Güncel teknolojinin izlerini taşıyan konforlu ve şık ayakkabılarla minderde potansiyelini sergilemen mümkün. Sen de uluslararası kalite standartlarını sergileyen Asics ürünleri arasından hemen seçim yapabilirsin. Zaman kaybetmeden alışverişi tamamla, birbirinden şık güreş ayakkabılarınla hedeflerine adım adım yaklaşmaya bugünden başla!


back to top
Filtreler