500TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Erkek  

 • Siyah
Fiyata göre filtrele
Erkek Spor Mont (4 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Kış soğuklarına rağmen aktif hayattan ödün vermemek elinde. Koruyucu ve konforlu erkek spor mont modellerini kullanıcılarıyla buluşturan Asics, soğuk kış aylarında aktif yaşama devam etmenin mümkün olduğunu ispat ediyor. Serin havalarda bile egzersiz yapabilir, günlük yaşama konforla devam edebilirsin. Kışın en favori parçalarından, adeta jokerlerinden olan erkek spor montlarda şişme form öne çıkıyor. Farklı renklerde, kesimlerde çeşit çeşit erkek spor montlar, kapüşonlu, kapüşonsuz, uzun ve kısa seçeneklerle seninle.

Asics erkek spor montların özellikleri arasında şunlar öne çıkıyor: 

 • Erkek spor montların birçoğunda su itici özellik bulunuyor. Böylelikle dış giyim ürünleri rahatlıkla yağışlı havalarda kullanılabiliyor. Eğer erkek spor montlarda su geçirmezlik arıyorsan ürün özelliklerinde bu ifadeyi görmen gerektiğini bilmelisin. 
 • Asics’in yastıklı ikonik erkek spor montları, ısı yalıtımında mükemmeli işaret ediyor. 
 • Tasarımlarda yer alan ön cepler küçük eşyaların kolaylıkla taşınmasına destek oluyor. 
 • Sportif tasarımlarda kullanılan kesimler, kullanıcılara hareket özgürlüğü vadediyor. 
 • Bazı modellerde hem hafifliği hem de sıcak tutma etkisiyle dikkat çeken kuş tüyü dolgu kullanılıyor. Sıcacık hissetmeye imkan tanıyan montlar, hem günlük yaşamda hem de antrenmanlarda kullanılabiliyor. 
 • Tasarımlarda kullanılan geniş cepler, ellerini soğuktan korumaya destek olurken kişisel eşyalarını güvenle taşımaya yardım ediyor. 
 • Kapüşonlu erkek spor montların başlıklarında yer alan kordonlr, ayarlanarak başın tamamen sıcak kalmasına destek veriyor.
 • Tam fermuar eklentisi, giysileri giyip çıkarmayı kolaylaştırıyor. 
 • Kollarda, zaman zaman etek ucunda ve kimi zaman yakada yer alan lastik örmeler, vücuda soğuk havanın temas etmesini, montun içine soğuk ulaşmasını engelliyor. 
 • Uzun tasarımları vücudun daha geniş bölümünü en soğuk günlerde, serin havanın etkisinden koruyor. Kısa erkek spor montlar ise mevsimlik kullanımda daha çok tercih ediliyor. 
 • Asics erkek spor montların üzerinde yer alan karizmatik amblem, onların kalitesinin imzası olurken bir yandan da konforlu hissetmenin garantisini oluşturuyor. 

Her yaştan erkeğin severek giydiği modeller, farklı renklerde çeşitlense de karizmatik ve yalın tasarım konusunda aynı paydada buluşuyor. Sen de erkek spor mont modellerini inceleyerek Asics ayrıcalıklarını kolaylıkla ayırt edebilirsin. 

Erkek Spor Mont Modelleri

 • Kapüşonlu erkek spor montlar: Yağışın etkisinden ve soğuğun baş bölgesinde yarattığı rahatsızlık hissinden korunmak için tercih edebilirsin. Bazı tasarımlar sabit başlıkla tamamlanıyor, kimilerinde ise çıkarılıp takılabilen kapüşonlar dizaynda kendine yer buluyor. 
 • Şişme modeller: Şişme erkek spor montların dolgu malzemesi tasarımdan tasarıma değişiyor. Elyaftan silikon boncuğa, kuş tüyüne kadar farklı dolgularla karşılaşabilirsin. Şişme montların en önemli özelliği ise kaşe ve yün alternatiflere göre çok daha hafif olmaları. 
 • Güvenli cepli tasarımlar: Sportif modellerin birçoğunda fermuarlı cepler yer alıyor. Klasik kabanlarda çoğunlukla bulunmayan bu özellik sayesinde eşyalarını güvenle taşıyabilirsin. 
 • Mevsimlik tasarımlar: Erkek spor mont denilince akla sadece soğuk kış günleri değil, serin bahar akşamları da geliyor. İlkbahar ve sonbaharda giyilebilecek mevsimlik alternatifleri sportif seçenekler içinde bulabilir, dolabının eksiklerini tamamlayabilirsin. 
 • Çok işlevli fonksiyonel alternatifler: Çift taraflı kullanılabilen, kolları veya başlığı çıkarılıp takılabilen seçenekler erkek spor montlar arasında bulunabiliyor. Kullanıcılar diledikleri tasarımı koleksiyondan bularak fonksiyonel seçeneklere sahip olabiliyor. 

Sıradan kabanlar mı erkek spor montlar mı daha kullanışlı merak ediyor musun? Bu soruya cevap bulabilmek için öncelikle sportif tasarımların avantajlarından bahsetmeliyiz. Erkek spor montları, hafiflikleri sayesinde gün boyu yanında taşıyabilirsin. Katlayabilir, kırışmalarından endişe duymadan bagaja veya bir çantanın içine yerleştirebilirsin. Çıkardığında kırışmamış olmaları ve form kaybetmemeleri onları hemen herkesin tercihi haline getiriyor. Ayrıca yün kabanlar yağış altında nem çekerek ağırlaşırken şişme tasarımlar su itici özellikleriyle yağmurun akıp gitmesini sağlıyor. Kuru hissetmek ve hafif bir erkek spor montla gün geçirmek konforlu alışkanlık haline getiriyor. Dayanıklılık tasarımların en önemli avantajlarından biri. Sağlam dikişler, kumaş ve dolgular sayesinde, doğru bakım yaptığında erkek spor montlarını uzun süre ilk günkü formunda kullanabilirsin. Üstelik tasarımlar hem klasik hem de sportif giyimle uyum sağlıyor. Onlarla egzersiz yapabilir ya da dilersen takım elbisenin üzerine giyerek işe gidebilirsin. Seçim senin! Sana seçim özgürlüğünün yanı sıra hareket özgürlüğü de hediye eden erkek spor montlarla, her an konforlu hissetmenin tadını çıkararak hayata daha çok karışmak, aktif yaşamak elinde!

Erkek Spor Mont Fiyatları

Erkeklerin dolaplarında olması gereken jokerlerden biri olan erkek spor montların fiyatları da ürünler kadar çeşitli. Fiyat belirlenirken dolgu malzemesi, miktarı, ürünün kalınlığı, ısı yalıtımı, konfor sağlayan detayları etken oluyor. Bu nedenle seçim sırasında fiyattan ziyade ürün özelliklerini kontrol etmeli ve beklentilerini karşılayan seçenekleri filtreledikten sonra erkek spor mont fiyatları arasında kıyas yapmalısın. Böylelikle senin için en iyi erkek spor mont modelini kolaylıkla bulabilirsin.Asics her tasarımında kaliteden ödün vermediğini taahhüt ediyor. Ürünler arasında gördüğün fiyat farkının nedeni teknik değişiklikler, farklı beklentilere uygun özellikler, dönemsel kampanyalar veya stok durumu olabiliyor. Bu bilgiler ışığında fiyat karşılaştırması yapabilir, dolabının eksik parçalarını Asics ile tamamlayabilirsin. Asics her tarza, beklentiye, bütçeye uygun modellere koleksiyonunda yer veriyor. 

Erkek Spor Mont Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Yaşadığın bölgenin iklimine uygun özellikler aramalısın. Örneğin çok yağışlı alanlara yaşıyorsan erkek kapüşonlu sweatshirt ve başlıklı erkek spor montlara yönelebilirsin. 
 • Aradığın montun ısı yalıtım özelliklerini incelemelisin. Eğer outdoor sporlarla ilgileniyorsan, erkek spor montun ısı yalıtımının yüksek olmasına dikkat edebilirsin. 
 • Bakım özelliklerini kontrol etmelisin. Erkek spor montların kolay temizlenebilmesi senin için bir seçim kriteri olabilir. 
 • Dikişler yeterince dayanıklı mı inceleyerek karar vermeli ve tercihini uzun ömürlü, kaliteli seçeneklerden yana kullanmalısın. 
 • Hafifliğe özen göstermelisin. 
 • Hareket özgürlüğü vadeden, rahat ve hareket kısıtlamayan sportif erkek montları seçmelisin. 
 • Nasıl koşmak için özel erkek koşu ayakkabıları seçiyorsan, yapacağın egzersizi göz önüne alarak erkek spor mont almalısın. Aldığın mont yaptığın egzersiz için uygun mu sorusunu seçim sırasında kendine sormalısın. 
 • Günlük yaşamında en sık kullandığın kıyafetler hangi renk ve desende düşünmelisin. Alışveriş yaparken erkek spor montun uyumlu olmasına ve kolay kombinlenebilmesine özen gösterebilirsin. Eğer amatör ve profesyonel spor yapıyorsan, branşına uygun ayakkabılarla uyumu gözeterebilirsin. Örneğin tenis oynuyor erkek tenis ayakkabısı kullanıyorsan, montunun da antrenman giysilerinin ve ayakkabılarının yanında uyumlu durmasına bakmalısın. Hayatını önemli bir kısmını kaplayan spor rutininde şıklıktan ödün vermemek için bu noktaya dikkat edebilirsin. 
 • Son olarak, elbette erkek spor montun bedenine tam olarak oturması gerekiyor. Omuzların duruşundan montun sana tam olup olmadığını anlayabilirsin. Büyük veya küçük değil, tam bedeninde erkek spor mont almalısın. Eğer bedenini bilmiyorsan, beden tablosunu referans alarak seçimlerinde rehber olarak kullanabilirsin. 

Sporcu tasarımlarıyla tanınan ve koşudan, erkek voleybol ayakkabısı modellerinden erkek spor monta kadar her tasarımıyla sporcuların bir numaralı tercihi olan Asics ile sen de konforu maksimumda yaşayabilirsin. Her detayında özenli işçiliğin yer aldığı Asics koleksiyonunu inceleyerek seçimini yapabilir, aktif yaşamın en rahat halini deneyimleyebilrisin. Sipariş vermek için hemen tıkla, sen de günlük yaşamına ve egzersiz rutinine verim kat!

back to top
Filtreler