Erkek  

Fiyata göre filtrele
Erkek Spor Şapka (11 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Sportif performansın en önemli şartı doğru ekipman oluyor. Konforlu hissettiren, spor için tasarlanan erkek spor şapka modelleri, performans destekçilerinden biri. Asics erkek spor şapkalar, kullanışlı detayları, şık görünümü, sportif özellikleri dikkat çekiyor. Sen de performansına katkı sağlayacak modelleri daha yakından tanımak ister misin?


Asics erkek spor şapkalar, konsantrasyonunu korumak için güneşi kesiyor. Görüşünü netleştiren vizörlü modeller, gölge yaratıyor. Üstelik uzun saçlı kullanıcıların tercih ettiği üstü açık alternatifler de var. Sadece vizör bulunduran ve alından başa sabitlenen seçenekler özellikle teniste tercih ediliyor. Bunun yanında serin havalarda kullanım için tasarlanan bereler ise soğuğu engelliyor. Alın kısmına uzanan ve tam oturan ürünler soğuğun cilde temasına mani oluyor. Koşucuların gözdesi olan bereler, saçların öne gelmesini, savrularak konsantrasyon dağıtmasını engelliyor. Ayrıca koşucu bereleri ile bir örnek tasarlanan eldivenler de mevcut. Bu sayede aksesuarlarda uyum sağlanıyor. Şık görünüm vadeden birbirinden kullanışlı Asics erkek spor şapkaların ortak özelliği ise teknolojileri oluyor. Nefes alan ve nem transferi sağlayan tasarımlar egzersiz konforunu artırıyor. Diğer taraftan vizörlü seçeneklerin alın bölümünde ter emici parçalar bulunuyor. Terin yüze düşmesini önlüyor ve spor sırasında görüşün kusursuz olmasına yardım ediyor. Ek olarak ürünlerde yer alan Asics logoları reflektif özellik taşıyor. Bu sayede loş ışıkta görünürlük mümkün hale geliyor.

Erkek Spor Şapka Modelleri

Yazlık vizörlerden kışlık berelere kadar çeşit çeşit erkek spor şapkalar görebilirsin. Farklı spor dallarında performans sergilerken tercih edebileceğin ürünler seni bekliyor:

 • Vizörlü sportif şapkalar: Uniseks olduğu için hem kadın hem de erkekler tarafından en sevilen modellerden biri. Ayarlanabilir özelliği ile baş çevresine göre kişiselleştirilebiliyor. Üstelik önündeki geniş gölgelik alan, görüş kolaylığı sağlıyor. Bunun yanında onlar, saça baskı oluşturmayan açık üst tasarımı ile kullanışlı ürünler. Fonksiyonel detaylar vizörlü erkek spor şapka modellerini tenis sporu için vazgeçilmez kılıyor.
 • Cap şapkalar: Kep veya cap adı verilen sportif şapkalar, günlük hayatta karşımıza çıkıyor. Açık hava sporlarında da kullanılan tasarımlar, görüşe yardımcı siperlik ile avantaj sağlıyor. Hem görüşü daha sağlıklı kılıyor hem de baş üstünü güneşten koruyor.
 • Erkek sportif bereler: Esnek yapısı ve özel dokuması ile başı nazikçe sarıyor. Nefes alan kumaşlar ferah hissettirirken soğuktan koruyor. Koşuya özel erkek ve kadın spor ayakkabı ürünleri kombinlerin olmazsa olmazı… Benzer şekilde koruma vadeden termal etkili bereler de, koşucuların vazgeçilmezi oluyor.

Spora Göre Şapka Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Erkek spor şapkaların kullanım alanlarına uygun seçilmesi gerekiyor. Performans desteği sağlaması ve konfor sunması için spora göre şapka seçimi önemli.

 • Trekking ve hiking gibi sporlar yapıyorsan havalandırma özelliği olan spor kasklara yönelebilirsin.
 • Yürüyüş için cap modelleri tercih edebilirsin. Yüksek tempolu yürüyüşlerde file havalandırma bölümü olan alternatifler avantaj sağlıyor. Elbette çabuk kuruma özelliği olmasına da özen gösterebilirsin.
 • Koşu için saçların hareketini önleyen ve soğuktan koruyan bereler seni bekliyor. Ürünlerin nem transferi sağlayan özel kumaşlardan yapılmasına dikkat edebilirsin.
 • Tenis için vizör tipi erkek spor şapkaları seçebilirsin. Güneşin gözlerini rahatsız etmesini önleyen modellerin alın kısmında ter emici parçalar olmasına bakabilirsin.
 • Uzun doğa yürüyüşlerinde, baş üstü kapalı olan ve UV koruması sağlayan alternatiflerden almalısın. Hatta ense koruyucu eklentisi olan çeşitleri tercih edebilirsin.

Erkek Spor Şapka Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Onlarca erkek spor şapka çeşidi arasından seçim yaparken dikkat etmen gereken birçok nokta var. Günlük yaşamda veya egzersiz sırasında kullanacağın ürünleri satın alırken işine yarayacak tüyolar seninle:

 • Renkli şapkaların terle beraber lekeli görünme ihtimali bulunuyor. Özellikle açık renkli şapkalar seçerken kumaşların leke yapmayacak özellikte olması önem taşıyor.
 • Dolabındaki aksesuar, kıyafet ve erkek spor ayakkabı modellerini gözden geçirmelisin. Spor sırasında en sık kullandığın kıyafetlerin renklerine, modellerine uygun erkek spor şapkalar almalısın. Örneğin lacivert kıyafetler ve mavi spor ayakkabı giyiyorsan uygun renklerde aksesuarlar seçebilirsin. Böylelikle kolay kombinleyebileceği ürünlere sahip olman mümkün.
 • Baş ölçünü biliyorsan doğru bedeni seçmeye özen göstermelisin. Eğer erkek spor şapkanın sana olacağından emin değilsen standart bedenlere yönelebilirsin. Ayarlanabilir cırt cırt bantları veya baş arkasında lastiği olan alternatifler tam sana göre. Dilersen beden seçenekleri çevresinde yer alan beden tablosunu kullanarak seçime yön verebilirsin.
 • Egzersiz yaparken giyeceğin ürünlerin spor gereksinimlerini karşılamasına dikkat etmelisin. Çabuk kuruma, kolay temizlenme, ferah hissettirme bu gereksinimlerden bazıları. Ayrıca ürünlerde UV koruma, reflektör baskı bulundurma gibi özellikler arayabilirsin.
 • Hediye olarak erkek spor şapka alıyorsan ürünlerin ayarlanabilir özellikte olmasına özen göstermelisin. Böylelikle ürünün “uymama”, küçük veya büyük gelme riskini ortadan kaldırabilirsin.

Tüm bu bilgiler ışığında senin için en uygun erkek spor şapka modelini bulabilirsin. Konforlu hissetmeni, şık görünmeni sağlayacak tasarımlar, Asics avantajlarıyla seni bekliyor.

Erkek Spor Şapka Fiyatları

Aksesuar fiyatları, ürünün kumaşına, teknolojilerine, vadettiklerine, tasarım ve teknik özelliklerine göre farklılaşıyor. Bu bağlamda erkek spor şapka fiyatlarının değiştiğini fark edebilirsin. Asics tüm tasarımlarında uluslararası kalite standartlarını koruyor. Bunun yanında ürünlerin uygun olduğu mevsimler ve spor branşlarına göre özellikleri çeşitleniyor. Bu çeşitlilik erkek spor şapka fiyatlarının da farklılaşmasına yol açıyor.


Her biri dayanıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve kaliteli olan erkek spor şapkalar farklı fiyatlarla etiketleniyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar, stok durumu gibi değişkenler de fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Sen de erkek spor şapka alırken ürünlerin özelliklerini inceleyerek eleme yapmalısın. Seçtiğin opsiyonları fiyatlarına göre değerlendirerek son kararını vermelisin. Bu sayede beklentilerine, yaptığın spora uygun ürünleri bulabilirsin. Üstelik bu yolla en avantajlı erkek spor şapka modellerine ulaşman oldukça kolay.


Dilersen beğendiğin ürünleri kalp ile işaretleyerek favorilerin arasına alabilirsin. Böylelikle onlara “tek tıkla” ulaşabilir ve dilediğinde hemen sipariş verebilirsin. İndirim dönemlerinde, sezon sonlarında favori ürünlerini kontrol ederek alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsin. Asics, sportif etkinliklere konfor katmak için her an yanında.

Kaliteli Erkek Spor Şapkalar Asics'te!

Sportif ayakkabı ve kıyafetlerde kalitenin eş anlamlısı olan Asics aksesuarlarda da kullanıcılardan tam puan alıyor. Profesyonellerin tercihi olan ve sportif ürünleriyle dünyanın dört bir yanında ilk tercih haline gelen Asics ürünleri arasında şapkalar da var. Sen de kaliteli erkek spor şapkalar ile Asics ayrıcalıklarını deneyimleyebilirsin.


Sen de rahatlığı alışkanlık haline getirecek birbirinden kullanışlı aksesuarlar için Asics kalitesini seçebilirsin. Modeller arasında vizörlü alternatifleri, capleri, bereleri görebilirsin. Senin için en uygun özellikleri dikkate alarak dolabının vazgeçilmezi olacak aksesuarı hemen sipariş verebilirsin. Üstelik Asics koleksiyonunda erkek spor şapkanın yanı sıra ayakkabılar, kıyafetler de var. Örneğin çok sevilen beyaz spor ayakkabı modellerini, sporcuların gözdesi eldivenleri de kombinine ekleyebilirsin. Üstelik yalnız yetişkinler için değil, çocuklar için de çeşit çeşit spor ürünü koleksiyonda yer alıyor. Asics kalitesini aile boyu deneyimlemek için hemen alışverişe başlayabilirsin. Zaman kaybetmeden sipariş ver, kendin ve sevdiklerin için aktif yaşamı kolaylaştır! Hayata hareket katmanı sağlayacak konforlu ürünleri şimdi dolabına ekle!

back to top
Filtreler