Erkek  

Fiyata göre filtrele
Erkek Spor Tayt (5 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Erkeklerin egzersiz sırasında konforlu, serin, kuru ve şık hissetmesin sağlamak için tasarlanan Asics erkek spor taytları, yüksek performans sağlıyor. Maksimum özgürlük hissi, üstün destek ve üst düzeyde hareket imkanı tanıyan Asics erkek taytları ile kullanıcılar yeni bir konfor hissi ile tanışıyor. Ekstra koruma olarak şortların altına da giyilebilen veya tek olarak kullanılabilen erkek spor giyim ürünlerini daha yakından tanımak ister misin? 

 • Erkek spor tayt modelleri, dört mevsim kullanıma imkan tanıyan çeşitler sunuyor. Kumaş kalınlığı, materyali, kesimi ve teknolojileri her mevsimin farklı ihtiyaçlarına yanıt veren çeşit çeşit erkek tayt Asics koleksiyonunda kendine yer buluyor. 
 • Uzun, kısa ve orta uzunluklarda tayt çeşitlerini Asics kalitesiyle bulabilirsin. 
 • En soğuk günlerde açık hava etkinliklerinde kullanabileceğin erkek spor taytları da yazın sıcak günlerinde konforla giyebileceğin modelleri de bir arada bulabilirsin.
 • Birçok erkek spor taytta neme dayanıklı telefon cebine rastlayabilirsin. 
 • Kolay giyim ve fit duruş için ayak bileğinde fermuar bulunan erkek spor taytlar Asics koleksiyonunda yer alıyor. 
 • Geri dönüştürülmüş polyester malzemeye rastlayabilir, çevreye duyarlı tasarımları gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. 
 • Vücuda tam oturan, bel tasarımıyla karın destep sunan giysiler sayesinde egzersiz esnasında bedeninin tam performans sağladığını hissedebilirsin. 
 • Esnek kumaşlarla hareketlerin kısıtlanmadan özgürce sporun keyfini sürebilirsin.
 • Belinde ayarlanabilir kordon bulunduran modellerle kilo alıp vermek, beden ölçülerinde oluşan küçük değişiklikler için tasalanmak geride kalıyor. 
 • Düşük ışıkta bile kolaylıkla görünmeni sağlayacak reflektör parçalar, erkek spor taytlarda yer alıyor. Böylelikle karanlıkta spor yapmak çok daha güvenli hale geliyor. 
 • Çabuk kuruyan kumaşlar, terin, nemin rahatsızlık vermesine engel oluyor. 
 • Özellikle koşu sırasında dikişlerin rahatsızlık yaratmaması için erkek spor taytı modellerinde düz dikişler kullanılabiliyor. 

Farklı spor dalları için üretilen erkek spor tayt çeşitleri, hareketleri en iyi şekilde yapabilmeye, vücut ısısını dengede tutmaya, kas gruplarını destekleyerek sakatlıkları azaltmaya destek veriyor. Erkek taytların en sık kullanıldığı sporlar arasında koşu, bisiklet, futbol ve basketbol sayılabiliyor. 

Sporcu Erkek Taytı Nasıl Olmalıdır?

Spor yaparken kasların desteklenmesinde görev alan sporcu erkek taytlar, kas gücünden daha fazla yararlanmanı sağlıyor. Ayrıca, kasları sararak olası sakatlanmaları azaltmaya destek veriyor. Kalça, bacak ve baldır kaslarında yaşanan gerilimlerin optimize edilmesine yardımcı olan kaslar, esnek dokularıyla hareketleri etkili bir şekilde gerçekleştirmeye imkan veriyor. Örneğin, koşu için tasarlanan sporcu erkek taytlarıyla daha çabuk hızlandığını fark edebilirsin. Harekete engel olacak veya hız kesecek, sürtünmeye neden olacak parçalar bulundurmayan taytlarla egzersizin daha verimli olmasını sağlayabilirsin. Ancak iyi bir sporcu erkek taytının da standartları bulunuyor. En iyi erkek spor tayt şu özellikleri bulundurmalı: 

 • Yapılacak sportif etkinliğe uygun özellikleri bulundurması gerekiyor. Örneğin kış sporlarında kullanılacak erkek spor taytların çok katmanlı, ısı izolasyonu sağlayacak özellikte olması önem arz ediyor. 
 • Spor sırasında kasları destekleyecek kadar formda ancak kullanıcıları sıkmayacak hafiflikte ve kesimde olmalı. 
 • Kumaşların nem itici ve hava transferi sağlayacak özellikte olması gerekiyor. 
 • Erkek taytlar, kişinin gece görünürlüğünü sağlayacak yansıtıcı parçalar bulundurmalı. 
 • Spor taytların dikişleri özel yapılmalı, kullanıcıları rahatsız etmemeli. 
 • Pürüzsüz kumaşlar, kullanıcıların daha çabuk hızlanmasına yardım etmeli. 

Tüm bu özellikler iyi bir erkek spor taytı bulmana yardımcı olabilir ancak senin için en uygun olan hangisi bulmak için seçim sırasında dikkat etmen gereken başka noktalar da var. 

 • Erkek spor taytı seçerken boyunun bacak boyuna uygun olmasına dikkat etmelisin. Özellikle uzun boyluysan standart ürünlerinin boylarının sana kısa geldiğini fark edebilirsin. 
 • Ürünün üzerinde güvenli cep var mı kontrol etmelisin. Kişisel eşyalarını güvenle taşımanı sağlayacak cepler avantaj sağlıyor. 
 • Erkek spor tayt alırken, dolabındaki erkek spor tişört gibi üst parçalarla renk ve tarz uyumu göstermesine özen göstermelisin. Böylelikle kolay kombinlenebilen parçalara ulaşabilir ve daha kullanışlı seçimler yapabilirsin.  
 • Rüzgara ve yağışa dayanıklı kumaşlara sahip erkek taytlardan dolabında bulundurmalısın. Böylelikle hiçbir hava koşulunun sana engel olmamasını sağlayabilirsin. 
 • Taytlarda kolay giyim sağlayan bel kordonu ve bilek fermuarı özellikler arayabilirsin.  

Erkek Spor Tayt Fiyatları

Ürün fiyatlarında belirleyici olan birçok farklı nokta var. Erkek spor taytların fiyatlarını incelemeden önce bu kıstaslatı keşfetmek adına özelliklerine bakabilirsin. Hem kendin için en uygun erkek taytı bulabilmek hem de en avantajlı ürünleri seçebilmek için önce beklentilerine uygun giysiyi bulmalı, sonra fiyat karşılaştırmasına başlamalısın. Erkek spor taytlarda fiyatların değişmesine neden olan ilk özellik kumaş. Kumaş kalınlığı, teknolojileri, dikiş sistemi, tayt üzerinde yansıtıcı bulunup bulunmaması fiyatı değiştirebiliyor. Bunun yanında sezon trendleri, markanın stok durumu, dönemsel kampanyalar da fiyatı değiştirebiliyor. En yüksek fiyatlı erkek spor taytın senin için en iyi olduğu fikri, bu nedenle doğru değil. Asics tüm tasarımlarında kaliteden ödün vermeden kullanıcı beklentilerine karşılık vermek için çalışıyor. Sen de farklı kullanıcı beklentilerine, mevsimlere, sporların gereksinimlerine göre hazırlanan erkek spor tayt çeşitlerini inceleyerek Asics modelleri arasından seçimini yapabilirsin. Fiyatları karşılaştırarak hem beklentilerine uygun hem de en avantajlı ürünleri sipariş verebilirsin. 

Sporcu Erkek Taytı Modelleri

 • Kısa sporcu erkek taytları: Sprinter ismiyle koleksiyonda bulabileceğin Asics kısa taytlar, tayt konforlu kısa paça kesimleriyle buluşturuyor. Esneklik, hareket özgürlüğü, hafiflik vadeden kısa taytlar, koşuların en sevilen modelleri arasında yer alıyor. 
 • Isı yalıtımlı kışlık taytlar: Çok katmanlı özellikleriyle ısıyı dengelemeye yardımcı olan kışlık taytlar uzun paça boyunda tasarlanıyor. Açık hava sporlarının kışın da yapılmasına yardımcı olan kışlık sporcu erkek taytları, Asics’in kış koleksiyonun yıldızları arasında yer alıyor. 
 • Yansıtıcı taytlar: Asics logosu veya minimal desenle reflektör etkisiyle destekleniyor. Erkek sporcu taytlarının birçoğunda bulunan yansıtıcı özellikler ile modeller gece güvenle giyilebiliyor. Karanlıkta bile araçlar tarafından görülmek kolaylaşıyor. 
 • Cepli erkek sporcu taytları: Tere dayanıklı, güvenli cepler fonksiyonel özellikleriyle Asics erkek koleksiyonunda kendine yer buluyor. Cep telefonu, anahtar, kart gibi kişisel eşyaların her an yanında olmasını sağlayan cepler, taytların formunu bozmadan tasarıma ekleniyor ve kullanıcılara kolaylık vadediyor. 
 • Bilekleri fermuarlı erkek spor tayt: Giyimi kolay olan bilekleri fermuarlı taytlar, paçaların vücuda tam olarak oturmasına yardımcı oluyor. Özel tasarlanan Asics fermuar sistemi egzersiz sırasında vücuda rahatsızlık vermiyor. 
 • Profesyonel erkek sporcu taytları: Asics’in tüm modelleri profesyonel sporculara uzman destek vermek üzere tasarlanıyor. Hayatın her anında, en zorlu egzersizlerde yardımcı olacak erkek sporcu taytları, vücut ısısını ideal düzeyde tutmaya, hareketlerine kolaylıkla uyum sağlamaya yardım ediyor. 

Asics koşu sırasında kullanabileceği erkek spor tayt modelleriyle dolabında yer almaya aday. İster profesyonel sporcu ol istersen amatör bir spor meraklısı veya günlük yaşamında Asics tasarımlarıyla konforu deneyimlemek isteyen bir sportif stil tutkunu… Asics erkek taytlarını giysi koleksiyonuna ekleyebilirsin. Dilersen koşu kombinini tamamlayacak erkek spor mont modellerini, seni soğuktan koruyacak erkek hoodie tasarımlarını da Asics erkek koleksiyonunda bulabilirsin. Spor sırasında ihtiyaç duyacağın tüm ayakkabı ve giyim ürünleri için sen de hemen Asics’i ziyaret edebilir, dakikalar içinde siparişini verebilirsin.

back to top
Filtreler