unisex  

Fiyata göre filtrele
Fitness Kıyafetleri (72 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics kırk yıldan uzun süredir hareketleri analiz ederek kadın ve erkek spor ayakkabı tasarlıyor. Koleksiyonunda ayakkabıların yanı sıra sportif giysi çeşitlerine yer veriyor. Her sezon yenilenen Asics koleksiyonda fitness kıyafetlerini de görebilirsin. Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan ürünler, özellikleriyle rahatlığı alışkanlık haline getiriyor.


Doğru fitness kıyafetleri ile spor yapmanın avantajları öyle çok ki:

 • Çok yönlü hareketler gerektiren antrenman sırasında kıyafetler sporcuyu sınırlamıyor. Her harekete ikinci ten gibi eşlik eden ürünler, maksimum hareket özgürlüğüne imkan tanıyor.
 • Sportif kumaşlar, nem ve hava transferi özellikleriyle her an ferah hissettiriyor. En zorlu anlarda, performansı destekliyor.
 • Eklemleri rahatsız etmeyen, kaymayan, vücuda tam oturan kesimler, formunu uzun süre koruyor. Dayanıklılık gösteren ürünler ile hareketin her aşamasında güven kullanıcılara eşlik ediyor.
 • Mevsime uygun seçenekler, sporcunun yalnızca egzersize odaklanmasına imkan tanıyor. Vücut ısısının dengede olması sayesinde maksimum konsantrasyon hayal olmaktan çıkıyor.
 • Şık görünüm sunan ürünler, sportif aktiviteler sırasında güven aşılıyor. Profesyonellerin seçimi Asics tasarımları sayesinde, her kullanıcı fitness kıyafetlerinden en iyi desteği alıyor.
 • Güvenli, konforlu ve şık bir imaj elde eden sporcular, motive olarak hedef büyütüyor. Ulaşılan her bir hedef, sporun alışkanlık haline gelmesine yardımcı oluyor.


Sen de hava alan, nem transferi sağlayan kumaşları hemen inceleyebilirsin. Spor teknolojilerinde öncü olan Asics tasarımlarını deneyimleyerek yaşamına hareket katabilirsin.

Fitness Kıyafet Çeşitleri

Spor salonunda fitness yaparken stilinden ödün vermeden şık modellerle boy göstermen mümkün. Asics’in geniş ürün yelpazesinde yer alan fitness kıyafetlerini inceleyebilir, kolayca seçim yapabilirsin:

 • Sporda rahat hareket etmeyi sağlayan en popüler fitness kıyafeti çeşitleri arasında taytlar var. Kısa ve uzun modelleriyle seçenek sunan ürünler, esnek yapılarıyla hareketlere mükemmel uyum sağlıyor. Üstelik tasarımlar, outdoor sporlarda vücut ısısını korumak için de tercih ediliyor. Sen de kadın ve erkekler için tasarlanan onlarca alternatifi bir arada bulabilirsin.
 • Kadın ve erkek sporcuların dolaplarında yer bulan parçalardan biri de şortlar oluyor. Hava akışını maksimuma taşıyan fitness kıyafetleri, özellikle sıcak günlerin anahtar parçası. En konforlu fitness kıyafetlerinin yer aldığı bir dolap hazırlıyorsan Asics koleksiyonuna mutlaka bakmalısın.
 • En çok tercih edilen spor kıyafetlerinden biri de kuşkusuz üstler. Kısa ve uzun kollu alternatifleri bulunan bodyler, basic tasarımlarıyla zamansız parçaları oluşturuyor. Üstelik nem tutmayan hafif kumaşlar sayesinde ağırlaşmadan egzersize eşlik ediyor.
 • Fitness giysileri arasında eşofmanlar da var. Çok bol veya dar olmaması gereken modeller, özellikle kış aylarında giyiliyor. Günlük kombinlerde de kullanabileceğin tasarımlar, üşümeden, konfordan ödün vermeden spor yapabileceğini ispat ediyor.
 • Soğuk kış günlerinde giyilebilecek kıyafetler arasında sweat modelleri başı çekiyor. Bir atlet veya body üstüne giyerek kullanabileceğin ürünler, her spor çantasının vazgeçilmezi oluyor.


Kıyafet dolabın hazır! Asics koleksiyonunun ikonik parçaları da kombini tamamlamak için görev bekliyor. Fitness kıyafet çeşitlerinin tamamlayan kadın spor ayakkabı seçenekleri, konforu önemseyen kadınların gözdesi oluyor. Kusursuz fitness kıyafetlerini doğru ayakkabılarla tamamlayarak sen de en iyi performansını sergileyebilirsin.

Erkek Fitness Kıyafetleri

Giyimin erkekler için daha kolay olduğunu düşünenler yanılıyor. Günümüz şehir insanlarının her koşulda şık ve bakımlı olma alışkanlığı spor sırasında da sürüyor. Hem stil sahibi görünüm ihtiyacını karşılamak hem de rahat hissettirmek ise Asics erkek fitness kıyafetlerinin görevi.


Koleksiyonda yer alan farklı kalınlıklarda kumaşlardan yapılan, çeşitli tarz ve kesimlerdeki ürünler, sportif beylerin dolabının gözdesi oluyor. Üst ve alt parçalardan oluşan erkek fitness giysileri koleksiyonunda aksesuar da mevcut. Küçük detaylarla bile gözleri üzerine çekecek iddialı kombin parçaları seninle! Sen de Asics koleksiyonunda bulabileceğin sezonun havalı ürünlerine hemen sahip olabilirsin.

Kadın Fitness Kıyafetleri

Spor salonuna giderken tarzına uygun kıyafetler bulmak Asics ile çok kolay. Kadın fitness kıyafetleri içerisinde hareket kolaylığı sunan sportif üst ve alt parçalar yer alıyor. Yoğun fitness antrenmanlarında kullanacağın esnek kumaşlar da karşımıza çıkıyor. Üstelik her ürün yalın tarzıyla kolay kombinlenebileceğini müjdeliyor.


Sen de kusursuz sportif stil için baştan aşağı Asics ürünlerinden yararlanarak kombin yapabilirsin. Kadın fitness kıyafetlerini ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayarak tarzını sergileyebilirsin. Tek yapman gereken ürünleri incelemek ve kolaylıkla kombinleyerek spora hazırlanmak. Aktif yaşamda konforun ve seçkin görünümün vazgeçilmezin olması için Asics ile tanışabilirsin.

Fitness Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır?

Yüksek performans sergilemek için konfora ihtiyaç duyuluyor. Kendini rahat hisseden sporcular, harekete daha kolay adapte olarak hedeflerini gerçekleştirebiliyor. Peki konforlu fitness kıyafetleri nasıl olmalı? İşte onları kolaylıkla ayırt etmeni sağlayacak tüyolar:

 • Ürünler, esnek kumaşlara sahip olmalı.
 • Dikişleri yumuşak olmalı ve kullanıcılara rahatsızlık vermemeli.
 • Egzersiz kıyafetlerinin çok bol veya dar olmaması gerekiyor. Hareket özgürlüğü sağlayacak kesimlerde sunulması hayati önem taşıyor.
 • Tasarımlarda fonksiyonel detaylar yer almalı. Örneğin egzersiz sırasında kişisel eşyaların güvenle saklanacağı cepler bulundurmalı. Benzer şekilde reflektör baskılar taşıyarak kullanıcının loş ışıkta görünürlüğünü artırmalı.
 • Tasarımların sezon trendlerini yansıtması gerekiyor. Ayrıca modası geçmeyecek kadar yalın olması, “zamansız” olarak nitelendirilmelerini sağlıyor. Diğer taraftan cool bir sportif stilin yolu sade ve seçkin ürünlerden geçiyor.
 • Ürünlerin hava ve nem transferi yapmasına ihtiyaç duyuluyor.

Fitness Kıyafeti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünlerin taşıması gereken özelliklere artık hakimsin. Peki fitness kıyafeti seçerken nelere dikkat etmen gerektiğini biliyor musun?

 • Giydiğinde eklemlerinin rahatlıkla hareket ettiğini kontrol etmelisin. Herhangi bir gerilim varsa farklı bedenleri veya başka kesimde bir modeli deneyebilirsin.
 • Beden numarana uygun fitness kıyafetlerini seçmelisin. Beden numarandan emin değilsen, Asics’in beden tablosundan yararlanabilirsin.
 • Seçim sırasında dolabında var olan kıyafetleri gözden geçirmelisin. Alacağın ürünün diğer fitness giysilerin ile uyumlu tarzda, renk ve modelde olmasına dikkat etmelisin. Böylece daha kolay kombin yapman mümkün.
 • Modellerin kumaş kalınlığının ve içeriğinin mevsime, beklentilerine uygun olmasına bakmalısın.
 • Yapacağın aktivitenin yoğunluğuna göre kumaştan beklentilerini yeniden değerlendirebilirsin. Örneğin sert hareketler sırasında giymek için daha sıkı kumaşlar seçebilirsin.

Fitness Kıyafeti Fiyatları

Sportif ürünlerin fiyatları genellikle kumaş özelliklerine göre belirleniyor. Teknolojik yenilikler vadeden, özel dokuması ile konfor sunan fitness kıyafeti fiyatları günlük alternatiflerden daha yüksek oluyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar, ürünlerin stok durumu gibi değişkenler de fiyatlarda belirleyici.


Sen de fitness kıyafeti seçerken öncelikle ürünleri incelemeli ve uygun tasarımları belirlemelisin. Sonrasında fitness kıyafeti fiyatları arasında kıyaslama yaparak en avantajlı alternatifi bulabilirsin. Böylelikle, uzun ömürlü ve kaliteli Asics ürünleri ile yıllarca kullanacağın ürünlere kavuşabilirsin.


Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünleri ile Asics, fitness dolabının gözdesi! Profesyonel sporcuların tercihi olan ürünler arasından sen de seçim yapabilirsin. Uzman yardımcılarınla sportif faaliyetleri çok daha konforlu kılabilirsin. Konforu alışkanlık haline getirecek ürünleri hemen inceleyerek alışverişe başlamak elinde! Çok sayıda çeşit, geniş beden seçeneği ve her tarza uygun alternatifleri bir arada bulman mümkün. Sen de Asics ile baştan aşağı eksiksiz bir fitness kombini yapmak için fitness kıyafeti ve ayakkabılarını şimdi sepete ekle! Zaman kaybetmeden sipariş ver, aktif yaşamın tadını çıkar!

back to top
Filtreler