Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Gel Contend (14 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Dayanıklılık ve destek dendiğinde Asics’in en donanımlı serilerinden biri Gel Contend. Koşu ayakkabıları içeren seri, mükemmel yastıklama sağlayan detayları ile beğeni kazanıyor. Üstelik tabanın yanı sıra saya özellikleri de Asics Gel Contend’in ayrıcalıklarından biri. Sentetik dikişler, nefes alan tasarım, geniş ve ekstra geniş formlar serinin üstün niteliklerinin yalnızca birkaçı.

Asics Gel Contend Modelleri

Asics Gel Contend ailesinde hem kadın hem de erkekler için ayakkabılar bulunuyor. Her modelde yalınlığın ve dinamik tasarım stilinin izleri görülüyor. Seçkin, kaliteli ve heyecan verici özellik sergileyen Asics Gel Contend modellerinde çoğunlukla çift renk karşımıza çıkıyor. Kontrast tonların çekiciliğini, tonsürton renk seçimlerinin cazibesini hemen hemen tüm tasarımlarda görebilirsin. Ayrıca gri pembe, siyah mor, yeşil siyah gibi uyumlu renkler de tasarımda bir arada kullanılabiliyor. Tabanda ise siyah ve beyaz renk dikkat çekiyor.

Asics Gel Contend Erkek Koşu Ayakkabısı

İkonik Asics desenleriyle renklenen Asics Gel Contend erkek koşu ayakkabısı modelleri, kalitesini tüm ayrıntılarında ilan ediyor. Koşu sporunda onlarca yıllık deneyimi bulunan Asics, tüm tasarımlarında sporcunun güvenliğini ön plana alıyor. Ayrıca yılın trendlerine uygun dizaynlar kullanarak sokak modasının öncüsü oluyor.

Asics Gel Contend Kadın Koşu Ayakkabısı

Asics Gel Contend kadın koşu ayakkabısı modelleri de yumuşak örgü sayanın konforunu kullanıcılarına yaşatıyor. Nefes alan, ferahlık sunan ayakkabılar esnekliğiyle de hareket özgürlüğü vadediyor. Konforlu bir koşu deneyimi serinin getirisi. Ayrıca dayanıklı kauçuk malzeme sayesinde uzun ömürlü olma özelliği de taşıyor. Dolabının adeta joker parçası olacak tasarımların teknik özelliklerini de incelemelisin.

Gel Contend Koşu Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

File sayası, doğal koşu hareketine uyum sağlayan esnek tabanı ile Gel Contend, uzun mesafe nötr ayakkabılar arasında öne çıkıyor. Peki serinin diğer özellikleri neler?

  • Denge sağlayan özel teknoloji, egzersiz sırasında tüm hareketin kontrolünü kullanıcıya bırakıyor.
  • Sentetik dikiş, daha destekleyici tutuş ile her adıma eşlik ediyor.
  • Sürdürülebilir tasarım yaklaşımını yansıtan üretim sisteminde, daha az su, karbon emisyonu kullanılıyor.
  • Asics’in patentli GEL teknolojisi sayesinde güvenilir yastıklama bulunuyor.
  • AMPLIFOAM orta taban şok emicilik vadediyor.
  • ORTHOLITE çorap astar da konforu artırmak ve şok emilimini desteklemek için görev alıyor.
  • Koşu sırasında doğal hareketi takip eden GUIDANCE LINE teknolojisi, istikrarlı adımların sırrı oluyor. Kullanıcılar hareketin doğasına uygun adımlarla antrenmanı tamamlıyor.
  • Seri özel formuyla geniş ve ekstra geniş erkek ve kadın koşu ayakkabısı arayan kullanıcılara da seçenek oluşturuyor.

Neden Gel Contend Tercih Etmeliyim?

Asics’in ikonik koşu serilerinden biri olan Gel Contend’i tercih etmen için birçok sebep var. Öncelikle yalnızca Asics’te bulunan GEL teknolojisi, ayakkabılarda mevcut. Şok emilimi ve yastıklama konusunda lider olan teknolojiyi mutlaka denemelisiniz. Üstelik ferahlık sağlayan saya özellikleri de var. Ayrıca tasarımın birçok parçası geri dönüştürülmüş polyester içeriyor.

Asics Gel Contend Fiyatları

Asics Gel Contend fiyatları dönemsel kampanyalara göre değişebiliyor. Stok durumu, sezon trendleri ürünler arasında fiyat farkına yol açabiliyor. Serinin diğer serilerden daha farklı fiyatlandırılması ise teknolojileri ile ilgili. Yüksek teknoloji ürünü olan ve profesyonel sporcuların dahi tercih edebileceği donanımdaki Gel Contend ürünleri, bu nedenle daha yüksek fiyatlarla etiketlenebiliyor.


Sen de Asics Gel Contend ürünlerini ve daha birçok ayakkabı, giyim alternatifini Asics’te bulabilirsin. Ortopedik ayakkabı modellerinde sportif giysilere, farklı spor dalları için üretilen ayakkabılara kadar birçok ürün içeren koleksiyonu şimdi incele!

back to top
Filtreler