Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Gel Excite (10 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Egzersiz hedeflerini ileriye taşımaya yardımcı olan ayakkabılar, Asics Gel Excite serisinde yer alıyor. Daha uzun koşma motivasyonu armağan eden ürünler, performansa katkı sağlıyor. Asics’in en popüler nötr koşu ayakkabı serilerini daha yakından tanımak için ürünleri inceleyebilirsin!

Asics Gel Excite Modelleri

Asics Gel Excite, seninle beraber kilometrelerce yol kat etmek üzere tasarlanıyor. Giriş düzeyi ayakkabılar ile kıyaslandığında çok daha dayanıklı. Koşu için adeta bir profesyonel olan tasarımlar, daha uzun mesafede, daha uzun süre yol arkadaşın olmak için hazır! Üstelik Asics Gel Excite tasarımları hem tek hem de çift renkli dizayna sahip.

Asics Gel Excite Erkek Koşu Ayakkabısı

Yalın zevkleri olan, sadelik ile seçkin şıklık sergileyen erkekler, Asics Gel Excite erkek koşu ayakkabısı modelleri sayesinde konfordan ödün vermeden stillerini göz önüne serme fırsatı ediniyor. Ayrıca yalın dizayn ürünlere kolay kombinlenebilme avantajı da ekliyor. Tasarımlar, birçok tişört ve erkek spor tayt modelleri ile uyum içinde görünüyor. Çeşit çeşit kıyafetle beraber giyilen ayakkabılar, dolabın adeta anahtar parçası haline geliyor.

Asics Gel Excite Kadın Koşu Ayakkabısı

Siyah ve beyaz spor ayakkabı modelleri, koleksiyonda ağırlık gösteriyor. Bunun yanında Asics Gel Excite kadın koşu ayakkabısı tasarımları arasında mavi, bordo gibi renk seçenekleri de yer alıyor. Her yaştan kadının sportif tarzına renk katacak tasarımlar, özel dalgalı tabanlarıyla dikkat çekiyor.

Gel Excite Koşu Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Günlük kardiyo çalışmalarının gözdesi olan Gel Excite koşu ayakkabıları, özellikleri ile beğeni topluyor. Gex Excite’i ayrıcalıklı kılan nitelikleri şöyle özetleyebiliriz:

  • Jakarlı örme saya bulunduran tasarımlar, nefes alan özellik sergiliyor. Yumuşak dokulu sayayla ferahlık ve konfor buluşuyor.
  • AMPLIFOAM yastıklamalı orta taban teknolojisi ayakları yansıyan darbe etkisinden koruyor. Sert adımlar sırasında dahi güven kazandırıyor.
  • Rearfoot GEL darbe emici etki vadediyor. Adım atarken destek gerektiren bölgeleri destekleyerek koruma etkisini güçlendiriyor.
  • Ortholite teknolojisi ise konforlu ve yumuşak adımları garanti ediyor.
  • GUIDANCE LINE dengeli adımlar için ayakları destekliyor.
  • Zemini daha iyi kavrayan, ayakları destekleyen ürünler, ayakları yumuşak bir şekilde sarıyor.

Neden Gel Excite Tercih Etmeliyim?

Eğer daha uzun mesafelerde koşmak istiyorsan ihtiyacın olan Gel Excite. Öylesine hafif ki ve destekleyici ki bu ayakkabılarla koşmak çok daha konforlu. Örneğin kadın koşu ayakkabıları 250 gramdan daha hafif. Erkek modelleri ise sadece 270 gram. İşte bu hafiflik her adımın daha seri olmasına, bulutların üstünde yürüme hissi vadetmesine imkan tanıyor. Gel Excite tercih etmelisin, çünkü dayanıklılık ve hafifliği bu seride bir arada bulabilirsin.

Asics Gel Excite Fiyatları

Kadın ve erkek koşu ayakkabısı fiyatları, ayakkabıların özelliklerine göre değişiyor. Teknik detaylar, tasarım özellikleri, sezon trendleri ve dönemsel kampanyalar Asics Gel Excite fiyatları üzerinde etki gösteriyor. Sen de hayalindeki tasarımları seçerken önce özellikleri incelemelisin. Beklentilerine uygun olan ürünleri belirledikten sonra fiyat kıyasına geçebilirsin. Böylelikle hem ihtiyacına uygun hem de fiyat bakımından avantajlı seçeneklere kolaylıkla ulaşabilirsin.


Asics Gel Excite modelleri, farklı zeminlerde yüksek yer tutuşu sunuyor. Hem kadın hem de erkek kullanıcıların hemen her şartta kendini rahat hissetmesine imkan tanıyor. Sen de hemen Asics’in ikonikleşecek Gel Excite serisi arasından dolabın içini bir seçim yap! Siparişini şimdi ver, sana koşmayı daha çok sevdirecek uzman bir yol arkadaşını dolabına ekle! Mesafelere meydan oku ve aktif yaşamın konforunu bizzat deneyimle!

back to top
Filtreler