Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Gel-Trabuco (8 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Zorlu arazi koşullarını kolaylaştıran Asics Gel Trabuco serisi, uzun mesafe koşular için ideal. Nefes alan sayası, yüksek yer tutuş vadeden tabanıyla kusursuz koşu deneyimi sunuyor. Asics Gel Trabuco ayakkabılar sunduğu konfor ve performans ile sınıfının bir adım önünde. Tasarımdaki her detay yeni bir fonksiyon vadediyor. Örneğin ayakkabıların üzerindeki yansıtıcı baskılar gece koşullarında ve loş ışıkta görünürlük sağlıyor. Bu da açık havada spor yapan kullanıcılar için daha fazla güvenlik anlamına geliyor.

Asics Gel Trabuco Modelleri

Yalnız teknik özellikleriyle değil, dizayn ayrıcalıklarıyla da Asics Gel Trabuco modelleri hemen ayırt ediliyor. Renkli ve desenli tabanlar, aynı zamanda yükseklik desteği ile dikkatleri üzerinde topluyor. Siyah, lacivert gibi koyu renkleri yeşil, pembe ve turuncu gibi canlı tonlarla buluşturan tasarımlar, zıtlıkların uyumunu sergiliyor. Üstelik dijital efektler de desenlere eşlik ediyor. İkonik Asics logosuna baz olan eğlenceli fonlar sayesinde, dinamik bir tarz elde etmek kolaylaşıyor.

Asics Gel Trabuco Erkek Outdoor Ayakkabısı

Çok renkli Asics Gen Trabuco outdoor ayakkabısı modelleri, özellikle kış şartlarında konfor vadediyor. Kamp, trekking gibi açık hava etkinliklerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Ancak klasik erkek kışlık ayakkabı modellerindeki standart tasarımları Gel Trabuco’da yerini eğlenceye bırakıyor. Teknik özelliklerden ödün vermeden dinamik tasarıma sahip olmak isteyenler erkek outdoor ayakkabı seçimini seriden yana kullanıyor.

Asics Gel Trabuco Kadın Outdoor Ayakkabısı

Arazi koşullarında uzun yürüyüşler, koşular yapmayı seven doğa aşığı kadınların tercihi Asics Gel Trabuco oluyor. Kadın outdoor ayakkabı modelleri ile kıyaslandığında canlı renkleri ve heyecan verici tasarımı ile ilgi uyandıran modeller, teknik detaylarda da farkını ortaya koyuyor. Hareketin her anına birebir uyum gösteren esnek tabanlar her adımda yere daha sağlam basmanın sırrı oluyor.

Gel Trabuco Outdoor Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Gel Trabuco outdoor ayakkabıların teknik özellikleri kullanıcıları kendine hayran bırakıyor. İşte Asics kalitesini taçlandıran Gel Trabuco serisinin özel nitelikleri:

  • Duomax orta taban sayesinde overpronate sorunu yaşayanlar bile yere dengeli bir şekilde basabiliyor.
  • Asicsgrip teknolojisi kauçuk malzeme ile ayağı zorlu zeminlerde dahi destekliyor.
  • Nefes alan örgü kumaş saya vücut ısısının dengelenmesini kolaylaştırıyor.
  • Darbe emilimi, yastıklama ve yumuşaklık sağlayan patentli GEL iç taban teknolojisi bulunduruyor.
  • Darbe emilimini artıran FlyteFoam orta taban kullanılabiliyor.
  • Dayanıklı dış taban uzun ömür vadediyor.

Neden Gel Trabuco Tercih Etmeliyim?

Gel Trabuco outdoor ayakkabılarını tercih etmen için birçok neden var. Öncelikle tasarımlar daha önce gördüğün hiçbir Asics serisine benzemiyor. Yalın tasarımlarıyla tanınan Asics’in eğlenceli yanı Gel Trabuco’da ortaya çıkıyor. Aktif yaşama keyif katan modellerin teknik ayrıntıları da rahatlıktan yana. Uzun yürüyüşleri, arazi koşularını ve zorlu parkurları kolay kılacak ayrıntılar sayesinde birçok kullanıcı şimdi açık hava etkinliklerini daha çok seviyor.

Asics Gel Trabuco Fiyatları

Erkek ve kadın outdoor ayakkabı fiyatları çoğunlukla ürünlerin teknik donanımına göre belirleniyor. Ayrıca sezon modası, ürünlerin stok durumu ve dönemsel kampanyalar da fiyatları etkiliyor. Bu bağlamda Asics Gel Trabuco fiyatlarını diğer modellerle karşılaştırırken özelliklerdeki farkları da dikkate almalısın. Kalitenin, uzun ömürlü ayakkabıların ve konforun adresi olan Asics benzersiz özellikleriyle fiyat kalite dengesi oluşturuyor.


Sen de birbirinden iddialı ve şık Asics Gel Trabuco ürünlerini kendin ve sevdiklerini için hemen sipariş verebilirsin. Aktif yaşamın daha renkli olmasına yardımcı olan tasarımlarla sporu daha çok sevebilirsin. Haydi, sen de zaman kaybetmeden sipariş ver!


back to top
Filtreler