Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Gel Venture (7 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Outdoor sporlar için özel tasarlanan Asics Gel Venture modelleri, çok yönlü özellikler sunuyor. Onlarla arazi koşuları yapabilir, ayakkabıları hafif yürüyüşlerde kullanabilirsin. Yeni bir şehri keşfederken, doğa ile kucaklaşırken sana eşlik etmelerini sağlayabilirsin. Üstelik tasarımlar, fonksiyonel özellikleri sunarken dayanıklılıktan da ödün vermiyor. Detaylarda karşılaşacağın dizayn ayrıntıları Asics Gel Venture’ın vazgeçilmez olacağını müjdeliyor.

Asics Gel Venture Modelleri

Asics Gel Venture ayakkabı modelleri katmanlı saya tasarımı ile dikkat çekiyor. Birden çok materyalin bir arada kullanıldığı sayalar, retro görünümleri ile modern çizgileri buluşturuyor. Hem kadın hem de erkek ürünlerinde yalınlığın izini süren tasarım anlayışını görebilirsin. Ayrıca çekme halkası gibi kullanışlı detaylar da ürünlerin dikkat çeken ayrıntıları arasında yerini alıyor.

Asics Gel Venture Erkek Outdoor Ayakkabısı

Asics’in trail ayakkabı serisi gücünü dayanıklı teknolojilerinden alıyor. Ayrıca seçkin ve kullanışlı tasarımlar da sağlam teknik özelliklere eşlik ediyor. Birden çok aktivitede kullanılabilmesi Gel Venture ürünlerinin ayrıcalığı. Bunun yanında Asics Gel Venture erkek outdoor ayakkabısı modellerinin birçoğu unisex özellik sergiliyor. Diğer bir deyişle ayakkabıları hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği ilan ediliyor.

Asics Gel Venture Kadın Outdoor Ayakkabısı

Unisex olmayan, Asics Gel Venture kadın outdoor ayakkabısı modellerinde çoğunlukla kontrast renkler karşımıza çıkıyor. Birden çok zıt rengin bir arada kullanıldığı tasarımlar iddialı görünüşleriyle stiline imza atmaya geliyor. Üstelik sayadaki hareketli detaylar tabanda da yer alarak uyumun her noktada devam etmesi sağlanıyor.

Gel Venture Outdoor Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Dış mekan ayakkabıları arasında yenilikçi bir seri olan Gen Venture, yalnız Asics için değil ayakkabı endüstrisi için öncü nitelik taşıyor. Gen Venture serisinde yer alan erkek ve kadın outdoor ayakkabısı modelleri,

  • Dış tabanda yeniden tasarlanan çıkıntılara sahip oluyor. Bu sayede daha iyi yer tutuş desteği veriyor ve dayanıklılığını artırıyor.
  • Ön ayağın daha konforlu hissetmesi için katmanlar azaltılıyor. Ancak sağlamlıktan kesinlikle ödün verilmiyor.
  • Üstün şok emilimi teknolojisi gücünü patentli GEL desteklerden alıyor. Yüksek yastıklama desteği konfora ve güvenliğe yardımcı ediyor.
  • Gel Venture serisi ayağın nötr pronasyonda yere basması için tasarlanıyor.
  • Tasarımlarda kullanılan sayalar, nefes alabilen özellik sergiliyor.
  • Engebeli arazilerde ve pürüzlü zeminlerde bile engelleri daha az hissettiren iç ve dış taban ile donatılıyor.

Neden Gel Venture Tercih Etmeliyim?

Gel Venture serisi outdoor ayakkabıları tercih etmelisin çünkü,

  • Serinin her modeli kaymaz taban ayakkabılar arasında yer alıyor. Üstün yer tutuşu sağlayan dış taban özellikleri modellerin ayrıcalığı oluyor.
  • Katmanlı saya tasarımı hem retro hem de güncel detayları bir arada sunuyor ve sokak modasının yıldızı oluyor.
  • Hem parkur aktivitelerinde hem de doğa yürüyüşü ve kamp gibi faaliyetlerde kullanılabiliyor.
  • Özel nefes alan saya sistemi gün boyu ferahlık vadediyor.

Asics Gel Venture Fiyatları

Aktif yaşamın çok daha konforlu olmasını sağlayan Asics Gel Venture fiyatları, ürünlerin teknik özellikleri göz önüne alınarak belirleniyor. Outdoor şartlarının zorluğuna ve kullanıcıların açık hava aktivitelerindeki ihtiyaçlarına göre hazırlanan özellikler, ürünün fiyatı üzerinde belirleyici oluyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar, stok durumu gibi dinamiklerin de ürünlerin etiketlerindeki rakamlar üzerinde etkili olduğunu aklında tutmalısın.


Sen de uzun ömürlü, dayanıklı ve aktif yaşama yardımcı ayakkabıları Asics Gel Venture ailesinde bulabilirsin. Hem kadın hem de erkekler için alternatifler sunan seriyi şimdi keşfet! Hızla sipariş vererek aktif yaşam için sen de bir adım atabilirsin!


back to top
Filtreler