Zorlu koşuları kolaylaştıran Asics GT-1000 modelleri, her türlü koşu için ideal bir model olma özelliği taşıyor. Yüksek yer tutuşu sunan ve nefes alan sayası, kusursuz bir koşu deneyimi vadediyor. Her detayı ile yeni bir fonksiyon sunan Asics GT-1000 modelleri, ürün özellikleri sayesinde hemen fark ediliyor.

Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
GT-1000 (10 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Zorlu koşuları kolaylaştıran Asics GT-1000 modelleri, her türlü koşu için ideal bir model olma özelliği taşıyor. Yüksek yer tutuşu sunan ve nefes alan sayası, kusursuz bir koşu deneyimi vadediyor. Her detayı ile yeni bir fonksiyon sunan Asics GT-1000 modelleri, ürün özellikleri sayesinde hemen fark ediliyor. Sen de dinamik bir görünüm kazanmak istiyorsan Asics’te bulunan modelleri vakit kaybetmeden inceleyip satın alabilirsin.


Asics GT-1000 Modelleri

Asics GT-1000 modelleri, enerji dolu ayakları hareket halinde tutabilmek amacıyla tasarlanıp satışa sunuluyor. Sayasında kullanılan özel teknolojileri ile geliştirilen file kumaşlar, nefes alabilme özelliği sunuyor. Antrenman sırasında ya da günlük hayatta hareket halindeyken ayakların kuru ve ferah kalmasına imkan tanıyan bu modelleri tercih edip koşulları daha verimli bir hale getirebilirsin. Burun kısmında bulunan sentetik kaplamalar, ayakkabının dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olacağı için uzun süre bu ayakkabı modelini kullanabilirsin. Yere sağlam ve dengeli bir şekilde basılması amacıyla LITETRUSS™ destek teknolojisi kullanılan bu modeller sayesinde rahatlığı sonuna kadar yaşayabilirsin.


Asics GT-1000 Erkek Koşu Ayakkabısı

Farklı renk detaylarına sahip Asics GT-1000 erkek koşu ayakkabısı modelleri, koşu sırasında konfor vadediyor. Açık hava etkinliklerinde de rahatlıkla kullanılabilen bu modeller, farklı tasarımları ile yerini huzurlu adımlara bırakıyor. Teknik özelliklerinden hiçbir şekilde ödün vermeden dinamik tasarıma sahip olan ayakkabıları tercih etmek istiyorsan seçimini bu modellerden yana kullanarak her adımda özgürlüğü yaşayabilirsin.


Asics GT-1000 Kadın Koşu Ayakkabısı

Koşu yapmayı seven spor aşığı kadınların tercihi, Asics GT-1000 kadın koşu ayakkabısı modelleri oluyor. Canlı renkleri ve heyecan verici tasarımları ile kullanıcıları etkilemeyi başaran bu modeller, teknik detayları ile de farkını ortaya koymayı başarıyor. Koşunun her anında uyum sağlayan esnek tabanları, yere daha sağlam basmanın püf noktası oluyor. Sen de koşu sırasında hem şık görünüp hem de rahatlık arıyorsan Asics’te bulunan ürünleri inceleyip hemen satın alabilirsin.


GT-1000 Koşu Ayakabılarının Özellikleri Nelerdir?

Asics'in koşu ayakkabısı modellerinin özellikleri, kullanıcıları kendine hayran bırakmayı başarıyor. İşte Asics GT-1000 koşu ayakkabılarının özellikleri:


  • GEL teknolojisi, darbelere karşı şok emici özellik sunuyor.
  • Sayada nefes alabilen atletik file kumaş, terlemeye karşı önlem alıyor.
  • Sert kauçuk dış taban ve orta tabandaki kaplamalar, ayakkabının dayanıklılığının artmasına yardımcı oluyor.


Neden GT-1000 Tercih Etmeliyim?

GT 1000 ayakkabılarını tercih etmen için birden fazla neden var. Öncelikle tasarıma önem verildiği için her tarzda hitap etmeyi başarıyor. Yalın tasarımlarıyla dikkat çeken Asics’in renkli yüzü GT 1000 modelleri sayesinde ortaya çıkıyor. Aktif yaşama eğlenceli renkleri ile keyif katmayı başaran bu modellerin teknik ayrıntıları da rahatlıktan yana olduğu için kullanımda tercih edilmesinde birçok neden etkili oluyor. Uzun koşuları kolay bir hale getirecek ayrıntıları sayesinde birçok kullanıcı şimdi bu modelleri tercih ediyor. Sen de Asics’in farkı ile koşularını daha keyifli hale getirebilirsin.


Asics GT-1000 Fiyatları

Asics GT-1000 fiyatları, birçok etkene bağlı olarak farklılık gösteriyor. Fiyatlar genellikle teknik donanıma göre belirleniyor. Ayrıca ürünün stok durumu ya da dönemsel kampanyalar gibi faktörler de fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Buna bağlı olarak Asics GT-1000 fiyatlarını diğer modellerle karşılaştırıp özelliklerinde bulunan detaylara dikkat edebilirsin. Kalitede uzun ömürlü ayakkabıların tek adresi olan Asics’te hem kendin hem de sevdiklerin için sipariş verebilirsin. Aktif yaşamın daha da renkli olmasına yardımcı olan mavi spor ayakkabı modelleri arasında tarzına uygun tasarımı kolaylıkla bulabilirsin. Benzersiz modellerini fiyatlarla dengeleyen Asics’te zaman kaybetmeden sipariş ver kaliteyi konforla buluştur!

back to top
Filtreler