Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
GT 2000 (18 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Kilometrelere meydan okuyan Asics GT 2000, koşu hedeflerini gerçekleştirmeye yardım ediyor. Start çizgisinden finish noktasına kadar ayağı destekliyor. Koşu dinamiği düşünülerek tasarlanan ürünler, hareketin her anına uyum göstermekte uzman. Mükemmel denge vadeden ayakkabılar arasında hem kadın hem de erkek koşu ayakkabıları görebilirsin.

Asics GT 2000 Modelleri

Asics GT 2000 modelleri, tasarımlarıyla da göz okşuyor. Koşuya özel teknolojilerden ödün vermeden şık dizaynları ile beğeni kazanıyor. Modeller arasında koyu renk tasarımları ve renkli detayları bulabilirsin. Ayrıca neon tonlar, canlı renkler ve tek renk alternatifler serinin gözdelerini oluşturuyor. İkonik Asics amblemiyle desenlenen ayakkabılar gücünü sadelikten alıyor. Yetişkinler için tasarlanan seride erkek ürünleri kadar kadın koşu ayakkabısı tasarımlar da kendine yer buluyor.

Asics GT 2000 Erkek Koşu Ayakkabısı

Koşu sırasında tüm konsantrasyonunun egzersizde olmasını ister misin? Asics GT 2000 erkek koşu ayakkabıları ise sana aradığın odaklanmayı armağan ediyor. Her hava şartına ve zemin koşuluna uygun olan bir GT 2000 bulabilirsin. Dengeli koşu performansının sırrı olan ayakkabılarla koşu rutinini daha çok sevmen mümkün.

Asics GT 2000 Kadın Koşu Ayakkabısı

Rengarenk alternatifleri ve teknik donanımı ile Asics GT 2000 kadın koşu ayakkabısı modelleri, kadınların gözdesi. Yüksek tempolu koşuyu dahi konforlu kılan modeller, amatör ve profesyonel sporcuların beklentilerine yanıt veriyor. Üstelik geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmesi sayesinde çevre dostu özellik sergiliyor.

GT 2000 Koşu Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Denge ayakkabıları arasında bulunan GT 2000 koşu ayakkabılarının teknik özellikleri şöyle sıralanıyor:

  • Ürünlerin bazılarında GORE-TEX su itici saya bulunuyor. Bu sayede ayakların su temasına rağmen kuru kalmasını sağlıyor.
  • GEL yastıklama darbe etkisine karşı şok emilimi vadediyor.
  • FLYTEFOAM yastıklama güven veriyor. FLYTEFOAM Propel yastıklama şok etkisine karşı tamponlamayı artırıyor.
  • 3D Space Construction ayağın zemine basması sırasında oluşan baskıyı iyileştiriyor.
  • LITERUSS özelliği medial desteği geliştirmeye destek veriyor.
  • Ortholite X30 çorap astar yumuşaklığı ile her adıma konfor katıyor.
  • Geri dönüştürülmüş ürünler sayanın ana malzemeleri arasında yer alıyor.
  • Sürdürülebilir boyama ve azaltılmış karbon emisyonu sayesinde çevreye dost iç astara sahip.

Neden GT 2000 Tercih Etmeliyim?

GT 2000 tercih etmelisin, çünkü ürün koşu için özel taban ve saya niteliklerine sahip. Asics’in imzası tüm modellerin ayrıcalığını oluşturuyor. Destekleyici ve rahat bir ayak tutuşu sağlıyor. Her adımda nefes alan, ayak pozisyonunu ideal forma taşıyan ayakkabı ile sen de koşmanın keyfine doyasıya varabilirsin. Ferah ve güvende hissederek egzersiz yapmak için ihtiyacın olan her şey Asics’te. Onlarla adeta bulutların üstünde yürüdüğünü hissederek spor yapabilirsin.

Asics GT 2000 Fiyatları

Üstün nitelikli egzersiz ayakkabıları olan Asics GT 2000 fiyatları, teknolojileri ile kıyaslandığında avantaj sunuyor. Kaliteli, uzun ömürlü ve yüksek teknoloji ürünü olan modeller, ulaşılabilirlik vadediyor. Sen de hem kendin hem de sevdiklerin için ürün özelliklerini inceleyerek en uygun alternatifi bulabilirsin. Özelliklerine göre ürünleri belirledikten sonra fiyat kıyası aşamasına geçebilirsin. Bu sayede en avantajlı ürünleri ayırt etmen mümkün.


Asics onlarca yıllık spor teknolojisi tecrübesini GT2000 serisine yansıtıyor. Profesyonel kullanıcıların dahi severek kullandığı alternatifler, amatör sporculara ise uzman destek veriyor. Sen de koşarken her adımda sana destek olacak bir eşlikçi arzu ediyorsan onunla tanışmalısın. Asics GT 2000 fiyatları, teknolojisi ve dizayn özellikleriyle dolabında yer almayı hak ediyor. Her detayı özenle tasarlanmış ayakkabılar, yılın trendlerini teknoloji ile buluşturuyor. Hemen sipariş ver!


back to top
Filtreler