Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Jolt (12 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics’in en sevilen modellerinden biri olan Jolt 3, bir koşu klasiği olmayı sürdürüyor. GT ailesinden ilhamla tasarlanan klasik koşu ayakkabısı silüeti, Asics’in havalı imzasıyla çok daha ayrıcalıklı bir görünüme kavuşuyor. Klasiklerden vazgeçmeyenlerin tercihi olan ayakkabı, natural pozisyon için uygun görülüyor. Jolt 3, modern çizgisi ve retro çağrışımlarıyla uzun mesafe nötr spor ayakkabılar arayanların en popüler seçimi olmayı sürdürüyor. 

Asics Jolt 3 Fiyatları, Modelleri

Başlangıç düzeyindeki ekonomik fiyatıyla ekonomik bir seçim sağlayan Jolt 3, kadın ve erkek koşu ayakkabısı alternatifleri sunuyor. Hem kendin için seçebileceğin hem de sevdiklerine hediye olarak alabileceğin Jolt 3 model ayakkabılar, dünyanın dört bir yanında koşu severlerin ilk tercihi olmasıyla, armağan seçmek için endişe duyanlara risksiz alışveriş imkanı sunuyor. Koşu için özel tasarlanan detayları, ayakta rahatlık vadeden tasarımı ve özel teknolojisi ile fiyat kalite dengesinin tam karşılığı oluyor. Sen de hem ekonomik hem de teknik donanımı güçlü bir model istiyorsan Jolt 3 ile tanışmalısın. 

Asics Jolt 3 Erkek Koşu Ayakkabısı

Jolt 3 erkek koşu ayakkabıları 276 gram ağırlığında tasarlanıyor. Hafif saya ve taban, ayaklarda adeta hissedilmiyor. Sağladığı üstün desteğe rağmen ağırlık yapmayan özel tasarım, erkeklerden koşuda tam puan alıyor. 

Asics Jolt 3 Kadın Koşu Ayakkabısı

Kadın koşu ayakkabısı denildiğinde akla gelen ilk modellerden biri Jolt 3 oluyor. Rakipsiz konfor sunan ayakkabı, yalnızca 224 gram ağırlık ile koşuda kadınlara eşlik ediyor. Koşmanın en konforlu halini deneyimlemek isteyenler onun hafifliğiyle adımlarına çok daha rahat konsantre olabiliyor. 

Jolt 3 Teknolojisi Nedir?

  • Asics Jolt 3 modelleri, ayağı nazikçe saran ön kısmı ve yumuşak topuk yastıklaması ile konfordan vazgeçmeden fit formunu koruyor. 
  • Stratejik destekleri sayesinde her adımda konfor sağlıyor. 
  • Her adımda koruma sağlayan katı kauçuk dış taban sağlamlığı sayesinde kullanıcılara güven veriyor, uzun ömür vadediyor. 
  • Ortholite iç taban, hareketle beraber tabandan yansıyan şok etkisini absorbe ediyor. Daha akıcı bir koşu deneyimine imkan veriyor. Optimum seviyede kişiye özel form alan iç taban, ayakların daha uzun süre hijyenik, serin ve kuru kalmasına yardımcı oluyor. 
  • Denge ve dayanıklılık için son derece hafif EVA orta taban teknolojisinden yararlanıyor. 

Jolt 3 Koşu Ayakkabısının Özellikleri Nelerdir?

  • Konforlu koşu için tasarlanan Jolt 3, esnek örgü kumaş saya bulunduruyor. Hava geçirgenliği yüksek olan model, sıcak havada, yoğun hareket halinde bile ayakların ideal serinliği korumasına yardımcı oluyor. 
  • Nötr pronasyon için hazırlanan ayakkabı, normal basışa ve kemer yapısına sahip kullanıcıların rahatı için gerekli desteği sağlıyor. 
  • Gelişmiş dayanıklılık gözetilerek tasarlanan taban, uzun ömür sağlıyor. 
  • Amatör ve profesyonel koşucuların koşudan tam verim alabilmesine yardımcı oluyor. 

Neden Jolt 3 Tercih Etmeliyim?

Jolt 3’ün sağladığı teknoloji avantajı, ekonomik fiyat imkanı, onu tercih etmek için neden oluşturuyor. Tasarımdaki Asics imzası şıklığı beraberinde getirirken, son derece havalı detayları Jolt 3’ü klasikler arasında sınıflandırıyor. Nostaljik tasarımıyla koşu ayakkabılarının klasik çizgisini sürdüren ancak yeniden yorumlanan ayrıntılarıyla fark yaratan ayakkabı, koşarken ayakkabısının sağladığı destekten emin olmak isteyenleri, estetikten de ödün vermeyenleri bekliyor. 

Asics Jolt 3 koşu yapanların vazgeçilmezleri arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor. Hem ekonomik hem de konforlu bir koşu ayakkabısı arayanlar için benzersiz bir seçenek oluşturuyor. Sen de Jolt 3 ile koşuda kendinden emin adımlar atabilirsin. Jolt 3 nötr ayaklar için uygun görülüyor, eğer ayakkabıdan ortopedik özellikler bekliyorsan, ortopedik ayakkabı seçeneklerine bakabilirsin. 

back to top
Filtreler