Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Spor Atlet (19 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Kadın spor atlet modelleri, amatör ve profesyonel sporcuların özgürce hareket etmesi için özel tasarlanıyor. Uzun yürüyüşlerde, zorlu koşu parkurlarında, kondisyon sağlayan kardiyo çalışmalarında, bireysel veya takım antrenmanlarında kendini rahat ve şık hissetmen için sana yardımcı oluyor. Antrenman ne kadar yoğun, hava ne kadar sıcak olursa olsun kadın sporcu atletleri ile serin hissedebilir, konforla spora devam edebilirsin. 

Kadın Spor Atlet Modelleri, Fiyatları

Kadın spor atlet modelleri fiyatları; tasarım detaylarına, kumaş özelliklerine, sezon trendlerine göre belirleniyor. Dönemsel kampanyalar, özel indirimler de Asics kadın atlet seçeneklerinin etiket fiyatları üzerinde etki bulundurabiliyor. Sezonun spor giyim trendlerini tank üstlere taşıyan kadın atletler, en moda renkler ve baskılarla spor giyimde şıklığı garanti ediyor. Her bütçeye, spora ve ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazesi ile Asics, fiyat kalite dengesini sağlayan bir marka olmayı sürdürüyor. Birinci kalite tasarımlar, özenli dikiş ve modern detaylarla Asics koleksiyonunda seni bekliyor. 

Kadın Sporcu Atleti Ne İşe Yarar?

Kadın sporcu atletleri, profesyonel sporcuların ihtiyaçları, amatör sporcuların şıklık arayışı gözetilerek hazırlanıyor. Bir profesyonele yardımcı olabilecek kadar teknik donanıma, egzersiz rutininde estetik beklentileri ön planda tutanların şıklık gereksinimlerine yanıt verecek özelliklere sahip olan Asics kadın atletler,

 • Özel kol kesimleri ile özgürce hareket etmeye yardımcı oluyor. 
 • Esnek kumaşlarla bedenin her hareketine rahatlıkla eşlik ediyor. 
 • Nefes alan dokumalarla serin hissetmeye destek sağlıyor. 
 • Nem transferi özelliği ile terleme sonucu oluşan rahatsızlık hissini ortadan kaldırıyor. Kuru his vadediyor. 
 • Bazı modellerde, özel dokumalar ve yüksek yakalar göğüsleri destekleyerek hareket sırasında oluşabilen basınç etkisini en aza indiriyor. İçine sporcu sütyeni giymeyi gerektirmeyen destekli kadın atletler, iç giyimi sorun olmaktan çıkarıyor. 

Kadın Spor Atlet Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Doğru kadın spor atlet seçimi, egzersiz performansını direkt etkiliyor. Kadın spor atletlerinin farklı çeşitleri içinden seçim yaparken şu noktalara dikkat etmelisin: 

 • Eğer gece koşu gibi dış alan sporlarına katılacaksan kadın atletin üzerinde yansıtıcı parçalar olmasına özen göstermelisin. Reflektör parça ve baskılar sayesinde gece görünürlük sağlanıyor. 
 • Kadın atletler, regular ve slim kesimlerle çeşitleniyor. Yapılacak spora göre doğru kesimlerin tercihi, konforun anahtarı oluyor. 
 • Yoğun egzersiz yapılacaksa nem transferi sağlayan kadın atletlerin alınması, günlük kullanım için model seçiliyorsa nem emici tasarımların tercihi öneriliyor. 
 • Kadın atletlerin içinde esnek göğüs bantları, çıkarılabilir veya sabit göğüs pedleri bulunabiliyor. Kullanıcılar isteklerine göre destekli veya desteksiz tasarımlara yöneliyor. Eğer içine sporcu sütyeni giymek istemiyorsan özel dokumalarla göğüsleri destekleyen kadın atlet modellerini tercih etmelisin. 
 • Kolsuz kadın atletler hareket özgürlüğü sağlıyor. Özellikle yüksek yakalı modeller, sıçrama gerektiren sert egzersizlerde kullanıcılara destek vadediyor. Koşu, kardiyo gibi çalışmalar için yuvarlak yakalı seçenekleri değerlendirerek kendini daha rahat hissedebilirsin. Pilates, yoga gibi egzersizler için u kesimli, kalın askılı kadın atletler giyilebiliyor. 
 • Kadınlar, tenis sporu için yarım ya da uzun kadın atletleri seçiyor. Modellerin kadın tenis ayakkabısı ve şort ile uyumlu olmasına özen gösteriyor. 
 • Kullanıcılar sık kullanacakları kadın spor atletleri seçmeden önce, dolaplarındaki giyim ürünlerini ve kadın spor ayakkabı seçeneklerini gözden geçiriyor. Kadınların kişisel koleksiyonlarındaki kadın yürüyüş ayakkabısı gibi seçeneklerle uyumlu giysiler seçilmesi, estetik için önem arz ediyor. 

Kadın Spor Atlet Faydaları Nelerdir?

Hem günlük hem de sportif kullanıma uygun olan alternatifler, kullanışlı detaylarıyla kullanıcılara birçok fayda sağlıyor. Sporcu sütyenleri ile uyumlu görünüm sergileyen tasarımlar, göğüslerin hareket esnasında rahatsız hissettirmesinin önüne geçiyor. Ayrıca, spor için özel hazırlanan kumaşlar, nem ve hava transferi sağlayarak temiz, kuru ve serin hissetmeyi garanti ediyor. Kadın spor atletler, esnek kumaşlarıyla katlanmadan, buruşmadan, ütü gerektirmeden kişilere gün boyu eşlik edebiliyor. 

Kadın Spor Atlet Çeşitleri Nelerdir?

 • Kadın kalın askılı atlet: Yüzücü sırt ile çeşitlenen kalın askılı sporcu kadın atletler, egzersiz sırasında mükemmel hareket kabiliyeti kazandırıyor. Yüzücü sırt, omuz ve kolların hiçbir engel olmadan, istenen düzende çalıştırılmasına yardımcı oluyor. 
 • Halter yakalı kadın atlet: Halter yakalı atletler, özellikle sert egzersizlerde tercih ediliyor. Göğüsleri destekleyen ve yakası kapalı olan tasarımlar, kadınların konforlu hissetmesinin sırrı oluyor. 
 • Kadın crop atlet: Karnı açıkta bırakan veya hemen bel hizasında biten kısa kadın atletler, özellikle günlük yaşamda tercih ediliyor. Eşofman ve taytlarla rahatlıkla kombinlenen tasarımlar, aynı zamanda bra desteği de bulundurabiliyor. 
 • Kadın destekli atlet: Destekli atletler göğüslerin şekilli ve dolgun durması için özel dokuma ve pedlerle tamamlanıyor. Dar body tarzındaki kadın atletlerde rastlanan bu özellik, sporcu sütyeni giyme gereksinimini ortadan kaldırıyor. 

Kadın spor atlet arıyorsan sen de Asics’in farklı sporlar için tercih edilen modellerine bakabilirsin. Üstün sporcu konforu için özel hazırlanan modeller, sezon trendlerini yansıtan estetik anlayışla dolabına estetik ve rahatlık getirmeye hazırlanıyor. Dilersen kadın atlet ile uyumlu kadın voleybol ayakkabısı, günlük ve ortopedik ayakkabı modellerini de Asics’te bulabilir, kolaylıkla sipariş vererek Asics kadını kombini yaratabilirsin. 

back to top
Filtreler