Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Spor Çanta (7 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Her an yanında taşımak istediğin eşyalar var değil mi? Anahtarların, cep telefonun, kimliğin, cüzdanın hatta makyaj malzemelerin… Yanında olmasını istediğin ne varsa senin için güvenle taşıyacak kadın spor çanta modelleri Asics’te. Sportif tarzının olmazsa olmaz aksesuarları, çantalarla sen de spora giderken bile tarzından ödün vermeden konfora erişebilirsin. Günlük giyimde kullandığın kadın spor tişört veya salaş tarzınla sokak modasına uyum sağladığın kadın kapüşonlu sweatshirt ile rahat bir tarz sergilerken sana eşlik edecek çantanın, hayatını daha da kolaylaştırdığını fark etmelisin. 

Kadın spor çantalar, genellikle paraşüt kumaştan veya sentetik dokumalardan imal ediliyor. Farklı doğa şartlarına uygun alternatifler bulunduran kadın spor çantaların, farklı sporlara uygun tasarlanan modelleri de çeşitler arasında yer alıyor. Hayata pratiklik getiren sportif aksesuarların teknik faydalarının yanında şıklıkları da beğeni kazanıyor. Sade tasarımlarla dikkat çeken kadın spor çantalar, genellikle koyu renklerde dizayn ediliyor ve yalın görünümlerini yalnızca amblemle süslüyor. Genellikle uniseks olan çanta modellerinin sadece erkek ve kadınlar için tasarlanan alternatifleri de göze çarpıyor. 

Spor kadın çantalar, klasik çantalardan çok daha rahat hissettiriyor. Günlük kullanım için ideal olan modeller, spora gidenler, amatör veya profesyonel sporcular, öğrenciler, sportif tarzı olan çalışanlar tarafından tercih ediliyor. Ancak elbette her kadın spor çanta birbirinin aynı değil. Onların da farklı çeşitleri bulunuyor. 

Asics spor çanta tasarımları arasında hem bel çantaları hem valiz tipi modeller hem de sırt çantaları yer alıyor. Kullanıcılar eşyalarının hacmine, ihtiyaçlarına, yaptıkları egzersize göre diledikleri ürünleri seçerek kombinlerine dahil edebiliyor. Yağışlı havalarda kullanılabilecek su itici kumaşları kadın spor çantalarda kullanabiliyor. Ayrıca koşu sırasında sıçrama efektini azaltan Tasuki System, Asics çantalarda dikkat çekiyor. Manyetik tokalar tek elle açıp kapamayı kolaylaştırıyor. Ayrıca kimi çantalarda su hidrasyon bölmesi de yer alıyor. Yansıtıcı parçalar ise gece görüşüne imkan tanıyor. 

Kadın Spor Çanta Modelleri

 • Kadın spor bel çantası: Sportif kadın bel çantaları, hem günlük kullanımda hem de spora giderken, hafif sporlar esnasında kullanıcılara konfor sağlıyor. Küçük eşyalarının her an yanında olması için tercih edebileceğin tasarımlar, ayarlanabilir askılarıyla her bedene uyum gösteriyor. Son yıllarda omuz üzerine asılarak da kullanılabilen kadın spor çantalar, sokak modasının anahtar parçaları arasında sayılıyor. 
 • Kadın spor sırt çantası: Destekli kol ve sırt dolgularıyla yüklerin kolaylıkla taşınmasını sağlayan kadın spor sırt çantaları, üzerinde su şişesi bölmesi dahil birçok ergonomik cep bulunduruyor. Birçok spor kadın çantada kirlilerin taşınması için tasarlanan file gözler ve ayakkabıların yerleştirilebileceği ayrı bölmeler yer alıyor. Yansıtıcı parçalar, kullanıcının gece görünmesini kolaylaştırıyor. Geniş hacimli olan spor çantaların bazılarında mat taşımak için entegre askılar da yer alıyor. 
 • Koşu için kadın spor çanta: Koşu için özel tasarlanan, bele takılan kadın spor çantalar sürtünmeyi ve zıplamayı en aza indirmek üzere şekilleniyor. Sıradan bel çantalarından çok daha ince olan ürünler, kordonla ayarlanarak vücuda en yakın forma ulaşabiliyor. 
 • Silindir kadın spor çantalar: Silindirik şekliyle ikonikleşen kadın spor çantalar çoğunlukla fitness antrenmanları için kullanılıyor. İçinde kişisel eşyaların taşınması için küçük cepler de bulunduran tasarımlar, ayarlanabilir taşıma askılarıyla tamamlanıyor. 
 • Valiz tipi kadın spor çanta: Küçük bir el valizini andıran kadın spor çantalar, spor salonuna giderken tercih ediliyor. Havluların, temiz ve kirli kıyafetlerin, kişisel eşyaların kolaylıkla taşınmasına yardımcı olan aksesuarlar, seyahatlerde de kullanıcıların kurtarıcısı oluyor. 
 • Yelek tipi kadın spor çantalar: Yeleğe benzeyen ve üste giyilen çantalar da alternatifler arasında bulunuyor. Üzerindeki kayışlarla vücuda göre ayarlanan modeller, çok sayıda küçük ceple organize olmayı kolaylaştırıyor. 

Kadın Spor Çanta Fiyatları

Bir modelin fiyatını belirleyen birçok farklı kriterden bahsediliyor. Sen de kadın spor çanta fiyatlarında birçok farklı fiyat etiketine rastlayabilirsin. Fiyatlar, tasarımın materyallerine, genişliğine, kullanım alanına, ergonomik özelliklerine, tasarım detaylarına göre değişiklik gösteriyor. Hatta dönemsel kampanyalar, sezon trendleri ve ürün stok durumları da kadın spor çanta fiyatları üzerinde etkili oluyor. 

Kadın spor çanta seçimine tek kriterin fiyat olmamalı. Çantaların hem teknik hem de dizayn özelliklerini incelemeli ve ürünleri kendince filtrelemelisin. Beklentilerini karşılayan, yaptığın egzersize uygun olan, zevkine uygun görünüm sergileyen alternatifleri elemelisin, ardından fiyat üzerinden kıyas yaparak senin için en iyi seçeneği bulabilirsin. 

Ürün fiyatlarını değerlendirirken muhakkak kumaş teknolojilerini, tasarım kalitesini, tasarımın sağladığı ergonomik faydaları değerlendirmelisin. Asics tüm tasarımlarında, profesyonellerin tercihi olan teknolojilere, ikonik tasarım özelliklerine yer veriyor. Her modelde, kaliteden ödün vermeden üretim anlayışını belirleyen Asics sayesinde sen de eşyalarını konforla taşımanı rahatlığını hissedebilirsin. Sportif tarzını tamamlayacak uzun ömürlü kadın spor çantalara, Asics ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsin. 

Spor Kadın Çanta Nasıl Olmalıdır?

Kadınlar için spor çantalar nasıl olmalı sorusunu Asics senin için yanıtlıyor. Şüphesiz spor kadın çanta, her ürünü özel Ar-Ge merkezinde, özenle, kalite garantisiyle tasarlayan Asics modelleri gibi olmalı. Nasıl mı? 

 • Omuz askılarında ve sırt kısmında dolgular bulundurmalı. Böylelikle omurgayı destekleyerek ağırlığın sırta eşit yayılmasını sağlamalı. Omuzları fazla yük geriliminden kurtarmalı. 
 • Ürünlerin vücuda değen kısımlarında yer yer file kumaş kullanmalı. Bu sayede, çantanın sıcak havalarda kullanıcıları terletme sorunu azalıyor. Üstelik çanta dokusu kolaylıkla havalanıyor. 
 • Bölmelerle kullanışlılık kazanan yeterli saklama alanı bulunmalı. Özellikle su, kalem, para gibi sportif yaşam tarzına benimseyenlerin ihtiyaç duyabilecekleri eşyaların taşınmasını kolaylaştıran özel gözler ve güvenli bölmeler çantada yer almalı. 
 • Basit ve işlevsel tasarıma sahip olmalı. Kompleks ve zor kullanılan, hayatı zorlaştıran tasarımlardan uzak durulmalı. Mümkünse tek elle açıp kapatabileceğin gözleri olan, hayatı pratikleştiren kadın spor çantaları tercih etmelisin. 
 • Çantaların askılarının ayarlanabilmesine özen göstermelisin. Böylelikle boyuna ve kullanım alışkanlığına uygun düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsin. 
 • Eğer geniş bir kadın spor çantası arıyorsan, içinde kirlilerini veya ayakkabılarını koymak için kullanabileceğin ayrı bir bölüm olmasına dikkat etmelisin. 
 • Koşma gibi sert egzersizler yapacaksan, bu spor için özel tasarlanan ince kadın spor bel çantalarına yönelmelisin. Çantanın sıçrama etkisini azaltmasını beklemeli ve konsantrasyonuna engel olmayacak formda olduğundan emin olmalısın. 
 • Çantalar gece görüşü sağlamalı, üzerinde reflektör kısımlar bulundurmalı. Nasıl gece yürüyüşlerinde kullanılacak giysiler ve kadın spor ayakkabılar için yansıtıcı kullanmanın öneminden bahsediliyorsa, aynı özeni kadın spor çanta için de göstermelisin. 
 • Outdoor sporlarla ilgileniyorsan, çantanın el feneri, ceket, cüzdan, çadır, mat taşımak için destekler bulundurmasına dikkat etmelisin. Çantada özel bölmeler, askılar bulunmalı. 

Asics birbirinden kullanışlı ve şık kadın spor çantalarla seninle. Her ihtiyaca uygun en kaliteli alternatifler Asics koleksiyonunda bir arada bulabilirsin. İkonik ayakkabılarıyla tanınan Asics’in giyim koleksiyonunda sporcu sütyeni, çorap, kıyafet birçok farklı tasarım var… Kombinin baştan ayağı Asics olmasını arzu edersen tüm parçaları özenle seçebilir, yalın tasarımları kolaylıkla eşleştirerek sana özgü, ikonik bir kombin oluşturabilirsin. Sporda seni destekleyecek, günlük yaşamda gücüne güç katacak tüm modeller için Asics’i tercih edebilir, zaman kaybetmeden hemen siparişini oluşturabilirsin. 

back to top
Filtreler