Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Spor Şapka (11 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Doğru ekipmanlarla sportif faaliyetlerde daha iyi performans elde etmek mümkün. Konfor için detaylara sahip olan, sporcuların kullanımına özel tasarlanan, günlük yaşamda da kullanılabilen kadın spor şapka modelleri ile sen de hedefine odaklanabilirsin. Asics kadın spor şapkalar ile konsantrasyonunu koruyabilir, aktif yaşamda stilini göz önüne serebilirsin.

Kadın Spor Şapka Modelleri

Sportif şapkalar arasında berelerden vizörlü modellere kadar farklı çeşitler görebilirsin. Türlü spor dallarında performans sergilerken kullanabileceğin modeller, avantajlarıyla seçimini bekliyor.

  • Vizörlü, ayarlanabilir kadın spor şapka: Uniseks özellik taşıyan vizörlü kadın spor şapkalar, ayarlanabilir bant bölümüyle baş büyüklüğüne göre kişiselleştiriliyor. Önündeki geniş vizör alanıyla güneşli havalarda bile görüş kolaylığı vadeden ürünlerin üst kısmı ise ferahlık için açık bırakılıyor. Siperlik eklentili kadın spor şapkalar, özellikle tenis sporu söz konusu olduğunda tıpkı kadın tenis ayakkabı gibi sporcu kombininin vazgeçilmez bir parçası.
  • Cap kadın spor şapkalar: Kep veya cap de denen sportif modeller, günlük yaşamda tercih ediliyor. Hem başı güneşten koruyan hem de önündeki geniş alanla görüşe yardımcı olan tasarımlar, güneşten korunmaya yardımcı oluyor.
  • Kadın spor bereler: Vücuda tam oturan bereler, nefes alan kumaşlarla soğuktan korurken ferah hissetmeye yardım ediyor. Termal özelliklerle tamamlanan ürünler, özellikle serin havalarda koşucuların tercihi. Hatta kış mevsiminde kadın koşu ayakkabısı kadar koşu kombininin vazgeçilmezlerinden biri de sportif bereler oluyor.

Kadın Spor Şapka Nasıl Seçilir?

Spor yaparken kullanmak veya günlük yaşama konforla devam etmek için tercih edebileceğin kadın spor şapkaları alırken dikkat etmen gerekenler var:

  • Performans sergilerken stilinden taviz vermek istemeyenler, ürün seçerken rengine, tarzına, desenine ve kıyafetlerle uyumuna dikkat ediyor. Sen de kadın eşofman altı, üst ve aksesuarların bir arada uyumlu görünmesine dikkat etmelisin.
  • Aksesuarların kullanıcılara konfor sunması gerekiyor. Bunun için alın bölümünde ter emici kumaşların bulunmasına özen göstermelisin.
  • Ürün materyalinin nefes almasına önem vermelisin. Özellikle sıcak havalarda ferahlık için hava transferi oldukça mühim.
  • Gece görünebilmek için reflektör baskı bulunmasını tercih edebilirsin.
  • Ürünlerin vücuda göre ayarlanmasına bakmalı ve kişiselleştirilebilir aksesuarlar arasından seçim yapmalısın.

Kadın Şapka Kombinleri

Stiliyle sportif tarzına yaratıcılık katanlar, kadın şapka kombinlerinde uyum arıyor. Benzer desenlerin, uyumlu renklerin, kontrast tonların ve trend modellerin yer aldığı özenli kıyafet kombinleri içinde sportif şapka da kullanılıyor. Aksesuarların yıldız olduğu kombinler, her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilirken aynı zamanda rahatlığı ile öne çıkıyor.


Peki bu kombinler nasıl yapılıyor? Sportif kadın şapka kombinlerinde kulaklıklar, eldiven, çorap gibi diğer aksesuarlar önemli yer ediniyor. Çabasız ancak şık görünmenin moda olduğu günümüzde, rastlantısal olarak seçilmiş gibi duran ancak uyumuyla göz okşayan parçalar ahenk sergiliyor. Ayrıca sweatshirt ve kadın spor tişört ürünlerinin mutlaka bulunduğu sportif giyimde, tayt ve şortlar tamamlayıcı görevi görüyor. Buna ek olarak, kombinlerinde mümkün olduğunca yalın ancak kaliteli bir görünüm için çabalayan kadınlar, desensiz veya az desenli kumaşları daha çok tercih ediyor. Logoların kullanıldığı kıyafetlerde, görünüm kadar fonksiyonel fayda da vurgulanıyor. Örneğin cepli kıyafetler, kapüşonlu üstler veya vizörlü aksesuarlar, daha fazla sokaklarda karşımıza çıkıyor.


Sen de kombinlerinde kullanabileceğin en trend modelleri, birbirinden şık aksesuarları Asics koleksiyonunda bulabilirsin. Hemen sipariş oluşturabilir ve dolabındaki birçok giysiye uyumla eşlik edecek joker parçalara zaman kaybetmeden sahip olabilirsin. Sportif hayatta ve günlük yaşamda rutinine konfor katacak kadın spor şapkaları hemen sipariş ver!

back to top
Filtreler