Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Spor Tişört (53 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Spor yaparken konforlu hissetmek, hareket özgürlüğünü deneyimlemek elinde. Sen de Asics kadın spor tişört modelleri ile sınırlarını aşabilirsin. Yumuşacık kumaşları, nefes alan dokuma sistemi ve spora uygun kumaş içeriği ile Asics ürünleri kaliteyi dolabına getiriyor. Kumaşlarda yer alan özel sentetik içerikler, nem ve hava transferine yardımcı oluyor. Boyun ve kolları sıkmayan rahat manşet ve yaka kesimleri ise egzersizin her anına kolaylıkla eşlik ediyor.


Üstelik dilersen kadın spor tişörtleri günlük yaşamında da kullanabilirsin. Hatta meditasyon yaparken yoga kıyafetleri olarak da giymen mümkün. Yalnızca yoğun efor sarf edilen sporlarda değil, rahatlığı arzu ettiğin her yerde Asics kadın spor tişört modelleri seninle. Fonksiyonel ürünlerle sen de aktif yaşama merhaba diyebilir, hayatında harekete daha çok yer açabilirsin.

Kadın Spor Tişört Modelleri

Asics koleksiyonunda yer alan kadın spor tişört modelleri arasında farklı kesim ve özelliklerde çeşitler mevcut. Farklı gereksinimlerine yanıt verecek joker parçaları koleksiyondan seçerek dolabını zenginleştirmeyi unutma. İşte sana günün her anında eşlik edebilecek birbirinden şık kadın spor tişört modelleri:

 • Kısa kollu kadın spor tişörtler: Çoğunlukla kadın spor şort ile beraber giyilen tişörtler, yaz aylarının vazgeçilmezi. Ayrıca dört mevsim egzersizler için uygun görülüyor. Bunun yanında sweatshirtlerin içine giyilerek hemen hemen her günlük kombinde kendine yer bulabiliyor. Sade tasarımdaki üstlerde desen olarak sadece Asics logosunu görebilirsin. Ayrıca degrade renk geçişleri, yarı transparan desenler, birkaç şerit de ürünlerin sade stilinin yansıması oluyor.
 • Uzun kollu kadın spor tişörtler çoğunlukla bahar aylarında giyiliyor. Özellikle koşu gibi açık hava sporlarında kullanılan üstler, güneşten korunmak için de tercih ediliyor. Hava koşullarına bağlı özel donanımlarla desteklenen ürünlerin ortak noktası ise yine yalın tasarım oluyor.
 • Crop kadın spor tişörtler ise boyu kısa üstlere deniyor. Özellikle genç kuşağın gözdesi olan croplar genellikle taytlarla beraber kullanılıyor.
 • File detaylı üstler: Efor sarf edilen sporlarda kullanıcıların ferah hissetmesini sağlıyor. Yanlarda ve sırtta bulunan file detaylar sayesinde kullanıcılar hava akışını rahatlıkla hissediyor. Bu sayede vücut sıcaklığı kolaylıkla dengeleniyor.
 • Kışlık kadın spor tişörtler ise yağışlara ve soğuğa karşı dayanıklı kumaşlarla hazırlanıyor. Böylelikle kullanıcılar kışın serin günlerinde dahi sıcacık hissediyor. Çoğunlukla açık hava sporlarında kullanabileceğin ürünlerin fermuarlı alternatiflerini de görebilirsin.

Aktif Spor Yapan Kadınlar İçin Spor Tişört Seçenekleri

Sportif stilin popülerleşmesi ile daha çok rağbet gören kadın spor tişörtler, aktif yaşam için özel seçeneklere sahip. Öyle ki hareketli bir spor yaşamına sahip olanların mutlaka dolabında olması gereken birçok üst mevcut. Örneğin dört mevsim için mevsim şartlarına uygun tasarımlardan mutlaka edinmelisin. Örneğin rüzgardan koruma sunan kadın spor tişörtleri baharda kullanabilir, termal etkili olanları kış dolabına alabilirsin. Benzer şekilde file kumaş eklentili tasarımlara yaz koleksiyonunda yer verebilirsin. Bunun yanında günlük kullanım için pamuklu kumaşlardan yapılan seçeneklere yönelmen mümkün.


Peki egzersiz sırasında kullanılacak tişörtlerde bulunması gereken özellikleri biliyor musun? Spor sırasında kullanıma uygun olan ürünlerin kumaşlarının özel seçilmesi gerekiyor. Terleme ile beraber ağırlaşmaması, hareketi kısıtlamaması, kuru hissettirmesi ve hızlı kuruması önemli. Ayrıca özellikle pilates gibi yer sporları yapacaksan kumaşta fermuar, boncuk, zımba veya düğme olmamasına dikkat etmelisin. Diğer taraftan koşu gibi sert hareketler içeren ve hız gerektiren sporlar için hafifçe sıkı olan ve pürüzsüz kumaşlara yönelmen önemli. Diğer bir deyişle kadın spor tişörtlerin tercih ettiğin spor branşına uyum göstermesi şart.


Diğer taraftan kadın spor tişörtlerin egzersiz sırasında hareketleri kısıtlamaması için çok bol veya dar olmaması da önem taşıyor. Bu nedenle tasarımlarda genellikle regular kesimler kendine yer buluyor. Uzun kollu modellerin kollarında da sıvanmayı önleyen manşet örgüler, cropların bellerinde ise ayarlanabilir lastikler yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar farklı pozisyonlara geçerken kıyafetlerini ayarlayarak sıvanmasını önleyebiliyor. Fonksiyonel spor kıyafetleri arasında sınıflandırılan Asics kadın spor tişörtlerin üzerinde kimi zaman loş ışıkta görünümü kolaylaştıran reflektör baskılar da bulunabiliyor.

Kadın Spor Tişört Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Asics’in trendleri yansıtan, konforlu ve şık tasarımları arasında seçim yaparken dikkat etmen gerekenler var. Kadın spor tişört alırken dikkat etmen gerekenleri şöyle özetlememiz mümkün:

 • Ürünleri tam bedeninde almalısın. Büyük veya küçük olmamalı. Özellikle omuz dikişleri, omzuna tam oturmalı. Eğer bedeninden emin değilsen Asics beden tablosunu kullanarak sana uygun numarayı kolaylıkla ayırt edebilirsin.
 • Kadın spor tişörtlerin dolabındaki sporcu sütyeni, eşofman ve ayakkabılara uygun olmasına dikkat etmelisin. Kolay kombinlenebilen, diğer kıyafetlerin ile uyum gösteren ve zevkine uygun alternatiflerden edinmelisin.
 • Ürünlerin etkinlik gösterdiğin branşa uygun olmasına dikkat etmelisin. Örneğin koşu için uzun kollu ve kısmen daha koruyucu kumaşları tercih etmen gerekiyor. Oysa kapalı alanda gerçekleştireceğin aktivitelerde kısa kollu kadın spor tişörtleri seçmen mümkün.
 • Giyim tarzını değerlendirmelisin. Hangi tarz kıyafetlerle rahat ettiğine, konfor alışkanlıklarına uygun seçimler yapmalısın. Örneğin bisiklet yaka kıyafetlerle rahat edemeyenlerdensen daha geniş yakalı alternatifleri değerlendirebilirsin.
 • Yılın trendlerine hakim olmalı ve modayı yansıtan parçaları dolabına eklemelisin. Asics bu konuda sana yardımcı oluyor. Modası hiç geçmeyen basic tasarımlar ve sezon trendlerinin öncüsü olan alternatifler Asics koleksiyonunda buluşuyor.
 • Kadın spor tişörtlerin bakım talimatlarını gözden geçirmelisin. Çamaşır makinesinde yıkanabilen, kolay temizlenen kumaşlara alışveriş sırasında öncelik verebilirsin. Özellikle makinede yıkanan ve hızlı kuruyan seçeneklerden alarak bakım sürecinin daha kısa sürmesini sağlayabilirsin.

Kadın Spor Tişört Fiyatları

Asics, fiyat performans dengesi sunan ürünleri ile avantajlı alışverişin adresi oluyor. Seçkin ürünleri ve avantaj sağlayan kadın spor tişört fiyatları ile uzun ömürlü kullanım vadediyor. Kumaş ve dikiş kalitesinde uluslararası standartları sergileyen Asics, profesyonel sporcuların tercihi. Sportif performansı destekleyen özel tasarım modelleriyle öne çıkan marka sayesinde sen de amatör spor sevgini dolabına yansıtabilirsin. Birbirinden şık ve spora destek olan kıyafetle antrenman sırasında aradığın uzman yardımcıları bulabilirsin. Her egzersizinde eşlikçin olacak çeşit çeşit kadın spor tişörtün fiyatlarını değerlendirirken bu ayrıcalıklı deneyimi göz ardı etmemelisin. Uzun ömürlü, konforlu ve profesyonel ürünler ile sen de spor motivasyonunu artırabilirsin.


Asics zengin koleksiyonunda tenis ayakkabısı modellerinden kıyafetlere, aksesuarlardan koşu ürünlerine kadar birçok çeşide sahip. Farklı spor dalları için en iyi yardımcıları bünyesinde bulunduran marka, her yaştan sporseverin gözdesi oluyor. Hem profesyonel hem de amatör spor meraklıları için ürünleri bir arada bulabilirsin. Kendin ve sevdiklerin için aradığın tüm giysiler Asics’te. Sen de Asics ayrıcalıklarını spor yaşamına katmak için şimdi sipariş verebilirsin. Sportif tarzın en seçkin örneklerini bir arada inceleyerek hemen sepetini hazırlaman mümkün. Üstelik Asics kalitesini avantajlarla almanı sağlayacak dönemsel kampanyalar, özel fiyatlar da seninle! Şimdi sipariş ver, sporu daha konforlu kılacak ürünleri hemen dolabına ekle! Dilersen kadın spor tişörtleri beraber kombinleyebileceğin alt parçalar, aksesuar ve ayakkabılar da marka çatısı altında! Outdoor veya indoor etkinlikler için hemen en iyi yardımcılarını seç!


back to top
Filtreler