unisex  

Fiyata göre filtrele
Kolsuz Sporcu Tişörtü (27 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Sıfır kol veya kolsuz sporcu tişörtü olarak anabileceğimiz üstler, sportif aktivite sırasında hareket özgürlüğünü maksimuma taşıyor. Özellikle kolların aktif kullanıldığı basketbol gibi sporlarda kullanılan ürünler, hem sportif hayatta hem de günlük yaşamda sağladığı avantajlarla erkeklerin dolabının joker parçası oluyor.


Kolsuz sporcu tişörtü giyerek sen de bu avantajları deneyimleyebilirsin:

  • Özellikle yaz aylarında giyebileceğin kolsuz üstler sayesinde terleme durumunda koltuk altının daha rahat ettiğini fark edebilirsin. Geniş kol ağzı kesimi sayesinde ferah hissedebilirsin. Üstelik ürünler çabuk kuruyan kumaşlardan yapılıyor, böylelikle kuru hissetmenin rahatlığı ile aktif yaşama devam etmek mümkün oluyor.
  • Geniş beden aralığı sunan kolsuz sporcu tişörtleri, slim fit ve regular kesim alternatifleri ile her bedene uygun seçenek sunuyor. Giyim alışkanlığına, zevkine ve ihtiyacına en uygun seçenekleri kolsuz üstler arasında bulacağından emin olabilirsin.
  • Yansıtıcı Asics logosu taşıyan kolsuz tişörtler, düşük ışıkta bile görülebilmene yardımcı oluyor.
  • Hafiflikten ödün vermeden tasarlanan erkek ve kadın spor tişört modelleri, egzersiz sırasında ağırlaşmadığı için kullanıcılara performans avantajı vadediyor.
  • Geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen üstler sayesinde daha az karbon ayak izi oluşuyor ve çevre dostu ürünler destekleniyor.
  • Kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlayan özel kesimler, üstlerde kullanılıyor. Sen de aradığın özgürlüğe özel tasarlanan kolsuz sporcu tişörtleri ile kavuşabilirsin.
  • Bazı modellerin yan kısımlarında hava akışını artıran file paneller bulunabiliyor. Bu kısımlar sayesinde vücut ısının kontrolünü daha kolay sağlayabilirsin. Üstelik kimi üstlerin sırtı racerback olarak tasarlanıyor, bu da ferahlık konusunda avantaj vadediyor.

Kolsuz Sporcu Tişörtü Modelleri

Hem kadın hem de erkekler için farklı çeşitleri bulunan kolsuz sporcu tişörtlerinin hepsi sade tasarımı ile dikkat çekiyor. Böylelikle kolaylıkla kombinleniyor. Ayrıca sportif harekete uygun esnek kumaşlar ve özel kesimler, hareketin kısıtlanmaması için kullanıcıya maksimum fayda armağan ediyor.

  • Kadın ve erkek sporcu atletleri: Kolsuz üstler arasında ilk sırada sayabileceğimiz atletler, sportif aktivite için özel tasarlanıyor. Ürünler, güncel trendleri yansıtan tasarımlarını rahatlık sunan teknoloji ürünü kumaşlarla bir araya getiriyor.
  • Tenis atletleri: Kolsuz üstler arasında sporcuların kolları ve sırtı için rahat hareket imkanı tanıyan özel tenis üstleri de yer alıyor.
  • Koşu için atletler: Özellikle koşu sporu yapanlar için tasarlanan üstler, sırt kısımlarında ve yanlarda hava alan file kısımlar taşıyor. Böylelikle yoğun efor sarf edilen sporlarda bile ferah hissetmek mümkün oluyor.

Koşarken Kolsuz Tişört Giyilir mi?

Koşu sporunun doğası gereği kıyafetler yoğun sürtünme ise cilde dokunuyor. Ayrıca efor sarf edildiği için vücut ısısı yükseliyor ve nem oluşuyor. Bunun yanında sert adımlar dolayısıyla sıçrama efekti de meydana geliyor. Koşuya özel dinamikler nedeniyle kadın ve erkek koşu ayakkabısı modelleri giyilmesi gerektiğini hemen herkes biliyor, peki söz konusu kıyafetler olunca aynı özeni göstermek gerekiyor mu? Gerekiyor.


Koşu sırasında doğru yaka ve kol ağzı açıklığı ile tasarlanan kolsuz üstler rahatlık vadediyor. Asics’in koşu serisine ait kolsuz tişörtler, performansı en üst noktaya ulaştırmak için kullanıcılara destek veriyor. Nefes alan ve nem transferi sağlayan kumaşlar ısı dengesi için yardım ederken hafiflik kullanıcılara avantaj sağlıyor. Ayrıca yansıtıcı parçalar bulunduran koşucu atletleri sayesinde görünürlük artıyor. Sen de koşarken koşu için uygun olan kolsuz tişörtleri tercih edebilir, giyim alışkanlıklarına ve egzersizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri Asics serisinde bulabilirsin.


Asics’in kullanışlı kolsuz tişört modellerini hemen sipariş verebilirsin. Üstelik onları kombinleyebileceğin kadın koşu ayakkabısı modelleri de Asics’te. Şimdi siparişini oluştur, konforla aktif yaşama adım at!

back to top
Filtreler