Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Novablast (17 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics Novablast modelleri, koşu deneyiminde üst düzey performans gösterilmesi için tasarlanıyor. Hem kadın koşu ayakkabısı hem de erkek koşu ayakkabısı çeşitleri bulunan seri, daha hızlı koşmak için gerekli olan bütün teknik detayı cömertçe sunuyor. İddialı tasarımları ve renkli tarzlarıyla dikkat çeken Asics Novablast modelleri, hem estetik hem de teknik açıdan en iyi alternatif oluyor. Spor yapma aktivitesini hep en ileriye taşımayı hedefleyen ayakkabılar, Asics serisinde daha fazla önem kazanıyor. Uzun koşu maratonunda konfor sunan bu ayakkabı modelleri, performansa katkı sağlamayı başarıyor. En popüler Novablast ürünleri ile tanışmak için vakit kaybetmeden Asics’i ziyaret edebilirsin.

Asics Novablast Modelleri

Asics Novablast modelleri, koşu sırasında daha güçlü sıçrama etkisi yaratarak rahat ayakkabı arayanlar için doğru seçim oluyor. Ayakları doğal bir biçimde kavrayan yumuşak dokuma örgü kumaştan yapılması özelliği ile koşuları daha keyifli bir hale getiriyor. Koşu esnasında ayakların yaptığı esneme benzeri hareketleri taklit ederek ayakla beraber esneyen bu saya, ayaklarının her zamankinden daha rahat bir şekilde hareket etmesine imkan tanıyor. Erkek koşu ayakkabısı modelleri, daha uzun mesafede daha uzun süre yol arkadaşın olmak için hazır! Sen de vakit kaybetmeden Asics Novablast modellerini incele ve güvenli alışverişin tadını çıkar.

Asics Novablast Erkek Koşu Ayakkabısı

Asics Novablast koşu ayakkabı modelleri, maksimum konfor vadediyor. Ayağı yumuşak bir şekilde kavrayan özel saya, destek sunan tasarımları ile birleşiyor. Üstelik nefes alan yapısı ve özel yastıklama sistemi ile her daim koşulları keyifli bir hale getiriyor. Sana da Asics Novablast erkek koşu ayakkabısı modelleri ile performansını göstermek kalıyor.

Asics Novablast Kadın Koşu Ayakkabısı

Asics Novablast kadın koşu ayakkabısı modelleri, koşu sırasında her adımı biraz daha ileriye taşıyabilmek için itme etkisi yaratıyor. Enerjinin daha verimli kullanımını sağlayan bu modeller, sıçrama etkisiyle beraber adımlara hız kazandırmayı başarıyor. Çoğu koşu ayakkabısı modelinden daha yüksek performans gösterilmesini sağlayan Novablast ayakkabı modelleri, uzun mesafe koşu ayakkabıları arasında üstün performans gösteriyor. Sen de koşu esnasında en büyük yardımcılarından biri olacak FLYTEFOAM Blast teknolojisi sayesinde koşarken sıçrama hareketini kolaylaştırabilirsin. Asics Novablast modelleri ile tanışıp spordan maksimum verim alabilirsin.

Novablast Koşu Ayakabılarının Özellikleri Nelerdir?

Yapılan sporları daha verimli hale getirmeyi başaran Asics Novablast ayakkabılarının özellikleri nedir diye merak ediyor olabilirsin. Niteliklerinin başında kalitesiyle de fark yaratmayı başaran bu modellerin özellikleri şu şekildedir:

  • Trambolin efekti yaratarak daha etkili sıçrama özelliği sayesinde daha az enerjiyle daha uzun mesafe koşmaya yardımcı oluyor.
  • Yastıklama özelliği, sıçrama enerjisini güçlendirmeyi başarıyor. Bu sayede her adımda daha çok enerji dönüşümü gerçekleşiyor.
  • Sayada kullanılan jakarlı file kumaş,, nefes alabilen yapısıyla ayakları serin tutup konfor ve destek vadediyor. 
  • Topuk sabitleyici özelliği, ayağı desteklemeye ve daha dengeli bir şekilde adımlar atmaya yardımcı oluyor.
  • Bazı modellerde bulunan refik detaylar, düşük ışıklı ortamlarda görünürlüğü arttırmaya yardımcı oluyor.

Neden Novablast Tercih Etmeliyim?

Yıllardır spor teknolojilerinin lideri olmayı başaran Asics, Novablast modeli ile dolapların favori parçası oluyor. Peki neden Novablast tercih etmelisin? Çünkü bu modeller, sert adımların bile güvenli olmasına olanak tanıyor. Ayrıca bütün teknik detaylarına rağmen şık görünümden de ödün vermiyor. Bu gibi özellikleri dikkate alarak tarzına uyum sağlayan modeli Asics güvencesiyle anında satın alabilirsin.

Asics Novablast Fiyatları

Asics Novablast fiyatları, ürün detayına göre farklılık gösteriyor. Tasarım ayrıntıları ve teknik detaylar, fiyatların belirlenmesinde etkili rol oynuyor. Bu gibi özelliklerin dışında kampanya dönemi gibi faktörler de fiyatlar üzerinde belirleyici etken oluyor. Sen de Asics ayrıcalıklarıyla aktif yaşama hızlı bir şekilde giriş yapabilmek için Novablast farkını deneyimleyebilirsin. Bunun dışında düz taban ayakkabı modelleri ile de fark yaratmayı başaran Asics’in bütün kategorilerini inceleyerek vakit kaybetmeden harekete geçebilirsin.

back to top
Filtreler