unisex  

Fiyata göre filtrele
Ortholite Ayakkabı (115 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Ortholite ayakkabıların iç taban yastıkları, EVA malzemesi ve Ortholite köpük ile birleştirilerek üretilmektedir. Böylelikle konforlu, darbe emici, hijyenik, kuru tutma, serinletme gibi özelliklere ayak sağlığı açısından fayda sağlamaktadır. Ortholite ayakkabılar, ayakta mantar oluşmasına ve ayaklarda oluşan kötü kokuların engellenmesine olanak sağlar. Zamanla kullanım ile doğru orantılı olarak sahip olduğu özellikleri asla kaybetmez. Ortholite ayakkabılar ayrıca geri dönüştürülen yapısı sayesinde çevre dostu ürünlerdendir. Sürekli hareket halinde olduğumuz sosyal yaşam tarzı nedeniyle sürekli şehrin sokaklarındayız. Bu yorucu tempoda sağlığı korumak çok zorlaşıyor. Ayaklar, vücudumuzun günlük olarak korunması gereken en önemli kısımlarından biridir. Ayaklarımız güçlü, sağlıklı ve canlı bir vücut yapısının temel taşıdır. Bu teknolojiyi kullanan ilk yerli üretici olarak tüketicilerine şehirdeki en akıllı ayakkabıları sunan, ayaklarınızın nefes almasını ve sağlıklı kalmasını sağlamak için Ortholite iç taban teknolojisini kullanıyor. Özel antibakteriyel formülü, basınca dayanıklılığı ve nefes alabilen yapısı Ortholite iç taban teknolojisinin başlıca özellikleridir. Ortholite taban ayaktaki terlemenin buharlaşmasını sağlayarak açık köpük kısmı, havanın ayakkabıya kolay bir şekilde girmesini sağlayarak ayaklarınıza serinlik sağlar. Bu sayede gün boyu ayakkabı içinde kalan ayak teri sağlıklı bir şekilde emilir.


Ortholite Ayakkabı Modelleri

Doğru ayakkabıyı seçmek, birçok insan için giyimin en zor yönlerinden biridir. Birçok kişi kıyafet seçerken daha hızlı ve kolay karar verirken, ayakkabı seçerken çok sayıda kriteri göz önünde bulundurur. Bu nedenle, insanlar ayakkabı seçerken daha seçici davranırlar. Örneğin, bir elbise satın alırken insanlar çoğunlukla üzerlerine uyup uymadığına dikkat ederler. Öte yandan, ayakkabı satın alan bir kişi, ayakkabının kumaşı, kalitesi ve dayanıklılığı ve kendisine uyup uymaması gibi birçok farklı faktöre öncelik vererek seçimini yapar. Bunun başlıca nedenlerinden biri, insanların genellikle ayakkabıları kıyafetlerden daha uzun süre kullanmak istemeleridir. Bazen en sevdikleri elbiseyi deforme olmadan üç dört kez giydikten sonra kullanmayı bırakırken, ayakkabıları deforme olsa bile çok daha uzun süre kullanabiliyorlar. Özellikle spor ayakkabılar söz konusu olduğunda seçim çok daha doğru ve dikkatli yapılıyor. Spor ayakkabı kullanıcıları ayakkabı tercihlerinde şıklığın yanı sıra konfor ve kaliteye de daha fazla önem veriyor. Bu noktada sektörde kalite, konfor ve stil lideri olan Ortholite spor ayakkabılar hem erkek hem de kadın kullanıcılarına konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Ortholite spor ayakkabıların günlük yürüyüş ve koşu ayakkabısı için birçok farklı modeli bulunuyor. Zarif tasarımlarıyla tanınan Ortholite spor ayakkabılar, kullanıcılarının ayak sağlığını ön planda tutan ayakkabılar üretiyor. Bu bağlamda Ortholite spor ayakkabılar her göze ve zevke uygun model çeşitliliğine sahiptir. Örneğin erkek kullanıcılar, rahat ve şık Ortholite erkek spor ayakkabıları arasından günlük hayatta ya da iş yerinde kendilerine en uygun modeli seçebiliyor. Ortholite, orta-yüksek taban yapısı ve nefes alabilen yüzeyi sayesinde sporculara üst düzey bir kullanım konforu sunuyor. Bu da koşarken ayaklarını ayakkabı içinde çok daha rahat hareket ettirmelerini ve hızlarını kolayca ayarlamalarını sağlıyor. Ortholite spor ayakkabı modelleri arasında engebeli yüzeylerde koşmayı kolaylaştıran özel tasarım spor ayakkabılar da yer alıyor. Ortholite spor ayakkabıların unisex modelleri de hem erkek hem de kadın kullanıcılara geniş bir seçenek sunuyor. Bireyler Ortholite spor ayakkabıları arasından istedikleri modelde spor ayakkabıyı kolaylıkla bulabiliyor. Ayrıca birçok online satın alma sitesinde Ortholite spor ayakkabı modelini puanlama seçeneğine de sahipler. Kullanıcıların yorumları da kendi tercihlerini değerlendirmede yardımcı oluyor.


Ortholite Ayakkabı Çeşitleri

Ortholite spor ayakkabı modellerini ve spor ayakkabıları kolayca bulabileceğiniz sayfalarda Ortholite spor ayakkabı modellerinin tüm özelliklerini de detaylı olarak görebilirsiniz. Birçok Ortholite spor ayakkabı modelini aynı anda görebileceğiniz sayfalarda dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilir ve kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Örneğin farklı Ortholite modelleri arasında seçim yapmak istiyorsanız birçok Ortholite kadın voleybol ayakkabı ürününü aynı anda görebilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz. Spor ayakkabı satın alırken göz önünde bulundurulması gereken diğer model ve ürün çeşitlerini görmek ve bunlar arasında analizler yapmak önemlidir. Spor ayakkabılar, giyerken kendinizi rahat hissetmenizi sağlaması gereken ürünlerdir. Bu nedenle ürünlerin özelliklerini anlamak ve web sitesinde dikkatli bir analiz yaparak tercihlerinizi belirlemek önemlidir. Hangi ürünü seçeceğinizden emin değilseniz ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kullanıcı yorumlarını okumak kararlarınızı daha net vermenize yardımcı olacaktır. Üstelik sitenin filtreli arama motoru sayesinde sadece birkaç dakika içinde istediğiniz ürünleri tek bir sayfada bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede Ortholite spor ayakkabı modellerini inceleyerek isteklerinize uygun olup olmadığını kolayca değerlendirebilirsiniz.


Ortholite Taban Astarı Nedir?

Ortholite taban, normal EVA tabandan değişik olarak poliüretan yapılı malzemelerle yapılmaktadır. Bu durumda birçok kullanıcı EVA tabanın ne olduğunu merak etmektedir. EVA taban, yoğunluk olarak minimum yapıya sahip poliüretan malzemelerde üretilmektedir. EVA tabanlar, vinil asetat ve polietilenle birleşerek üretilir. EVA orta taban yapısı kauçuk yapısına sahip tabanlara benzemektedir. Bu yüzden hafif plastikten oluşur.


Ortholite Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı, kadın ya da erkek her kesimin özenle seçmesi gereken bir giyim kategorisidir. Gün boyunca vücudun tüm ağırlığını taşıyan ayakların sağlığı, ayakkabı seçiminin uygunluğu ile doğrudan ilişkilidir. Bu o kadar doğrudur ki yanlış ayakkabı seçen bir kişi ayağın şeklinin bozulmasına ve sağlığının bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle birçok kişi ayakkabıyı rahatlığı ve şıklığı için tercih etmektedir. Ayakkabılar onlarca farklı model ve renkte üretiliyor. Bu nedenle seçim yapmak biraz daha zorlaşıyor. Bu noktada kullanıcıların ayakkabı seçerken önceliklerini belirlemeleri daha kolay oluyor. Bu öncelikler arasında ayakkabının fiyatı da yer alıyor. Spor ayakkabı fiyatları incelendiğinde, fiyatların büyük farklılıklar gösterdiği görülür. Bunun nedeni, her spor ayakkabısının farklı nitelik ve özelliklerde üretilmesidir. Dolayısıyla farklı ve özel tasarımlarıyla günlük yaşamda üst düzey konfor sunan spor ayakkabıların fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Kişiler spor ayakkabı tercih ederken fiyat ve performansı birlikte değerlendiriyor. Ancak genellikle uzun süreli kullanıma uygun spor ayakkabıların performansının fiyattan önce değerlendirildiği gözlemleniyor. Spor ayakkabı seçerken kalite, rahatlık ve şık bir görünüm beklenir. Spor ayakkabı fiyatları birçok parametreye göre belirleniyor. Spor ayakkabıların üretiminde kullanılan malzemelerin yapısına, üretim sırasında geçirdikleri işlemlere ve sundukları kalite seviyelerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Yakından bakıldığında çok düşük fiyatlardan çok yüksek fiyatlara kadar değişen fiyat farklılıkları ortaya çıkıyor. Üretimi ile farklılaşan Salomon spor ayakkabılar, tüm bu parametreleri dikkate alan bir fiyata sahip. Salomon spor ayakkabı fiyatları kullanıcı memnuniyeti göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu nedenle fiyatlar her bütçeye uygundur.

back to top
Filtreler