Özel Günler  

Fiyata göre filtrele
Anneler Günü Ayakkabısı (105 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Sportif annelere, profesyonellerin seçimi olan, dünyada milyonlarca kullanıcının rahatlık için tercih ettiği kullanışlı ürünler almak ister misin? Tercihi rahatlıktan yana olan, şıklığını göz önüne sermek isteyen, her adımda konor arayan, yere sağlam basan, sportif annelere özel kadın spor ayakkabı ve kıyafet seçenekleri Asics’te seni bekliyor. Üstelik ürünlerde, Anneler Günü için özel indirimler de var! Cazip fiyatlarla, kaliteli modellere sahip olmak için sen de Anneler Günü hediyesi seçimini Asics koleksiyonundan yapabilirsin. Peki Asics’in avantajlarını biliyor, markayı yakından tanıyor musun? 

Anneler Günü hediyesi için yüzlerce farklı alternatif sunan Asics, ikonik modelleriyle dünyadaki milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Ayrıca Asics kullanan kişiler arasında dünyaca ünlü sporcular, tanınmış isimler de bulunuyor. Olimpiyat oyunlarında, turnuvalarda, tanınmış birçok sporcu Asics kıyafet ve ayakkabılarla müsabakada performans sergiliyor. Konforun üst düzey önem taşıdığı yarışlarda bile kullanılan tasarımların kalitesinden emin olabilirsin. 

1990 yılında kurulan Asics Spor Bilimleri Enstitüsü, geleceğe yön veren tasarımların izini sürüyor. Önce teknolojiler, inovatif dizaynlar bu merkezden çıkarak spor dünyasına yön veriyor. Laboratuvarlarda uzun testlerden geçen, uzmanlarca kontrol edilen, defalarca denenen ve bilimin ışığında geliştirilen Aiscs ürünleri, hem profesyoneller hem de konforu yaşamın her alanında hissetmek isteyen amatör sporcular için vazgeçilmez halini alıyor. Asics yalnızca teknolojileriyle değil, tasarımıyla da bugünü şekillendiriyor. Sokak modasında trend oluşturan tasarımlar Asics imzasıyla vitrine çıkıyor. Renkleri, kesimleri, taban ve saya detaylarıyla her yaştan kullanıcının tarz sahibi görünmesine yardımcı olan kıyafet ve ayakkabılar, farklı zevklere sahip kullanıcılar için de cezbedici seçenekler sunuyor. 

Asics’i anneler için en iyi seçenek haline getirenler de işte bu özelliklerin toplamı… Genç ve sportif annelerin dinamik yaşamına renk katacak, olgun çağlardaki annelerin aradığı konforu deneyimlemelerini sağlayacak, yaşla beraber daha sık görülen, denge ve stabilite problemi oluşturan sorunların hafiflemesine yardım edecek, basış problemlerine çözüm üretecek ayakkabılar Asics tarafından üretiliyor. Günlük yaşamda veya egzersiz sırasında, ağırlık yapmayan, nefes alan ve nemli hissin rahatsızlığını kıyafetlerden söküp atan da yine Asics oluyor. Üstelik düz dikişlerin sağladığı rahatlık, hareket özgürlüğü sağlayan kesimler, hızlı kuruma teknolojileri, nem ve hava transfer eden esnek kumaşlar Asics tasarımlarıyla dolabına geliyor. İşte bu nedenle Asics ürünleri, Anneler Günü için en doğru hediyeleri oluşturuyor. Daha aktif bir hayat için annelere gerekli konforu armağan etmek isteyen eşler, çocuklar, Asics Anneler Günü indirimlerini yakalayarak avantajlı alışverişin tadını çıkarıyor. 

Anneler Günü İndirimleri 2023

Yüz yılı aşkın süredir mayıs ayını ikinci pazarında kutlanan Anneler Günü, 2023 yılında 8 mayıs günü kutlanıyor. Anneler Günü indirimleri 2023 yılında hediyelerin büyük avantajlarla alınacağını müjdeliyor. Asics koleksiyonu da Anneler Günü için alınacak özel hediyeleri oluşturuyor. Sen de Asics koleksiyonundan Anneler Günü’ne özel yapılan seçkiyi dikkatle inceleyebilir ve annene en uygun seçimi yapabilirsin. 

Anneler Günü indirimlerini doğru değerlendirebilmek için dikkat etmek gereken bazı detaylar var. Öncelikle, indirimde olan ürünler arasından seçim yaparken tek kriterin fiyat olmamalı. Ürünlerin özelliklerini dikkatlice incelemeli, annenin ihtiyacı olan, zevkine karşılık gelen, bedenine uygun modelleri seçmelisin. Alacağın hediyenin senin değil, annenin zevkini yansıtması önemli. Alacağın bir kadın spor tişört de ayakkabı da olsa, annenin kullanacağını hesap ederek kararını vermelisin. 

İndirimden alışveriş yapmadan uzun zaman önce hediye seçimine başlaman sana avantaj sağlayabilir. Anneler Günü’ne henüz birkaç ay kala koleksiyonu incelemeye başlamalı ve beğendiğin ürünleri sepete atmalısın. Ürünlerin fotoğrafları üzerinde yer alan kalp işaretine basarak favori ürünlerini işaretleyebilirsin. Sonrasında, Anneler Günü indirimi başladığında favorilediğin ürünleri hızla satın alabilir, fırsatları önce sen yakalayabilirsin. Bunun yanında, alışverişten önce Asics’in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi, mail bültenine üye olmayı ve web sitesi asics.com.tr’u sık sık ziyaret etmeyi unutmamalısın. Tüm adımları gerçekleştirerek en büyük indirimleri sen yakalayabilir, alışverişlerde Anneler Günü fırsatlarını herkesten evvel sen değerlendirebilirsin. 

İndirimli Anneler Günü alışverişi yaparken hatırlaman gereken bir nokta daha bulunuyor. Alışveriş sırasında beden seçerken zorlanman normal. Daha önce hediye alacağın kişi Asics markalı bir hediye almamış, ürün kullanmamışsa beden konusunda endişe yaşayabilirsin. Bu kaygının üstesinden gelebilmek için ürünlerde yer alan beden tablolarını kullanabilirsin. Beden tablolarından kıyafetlerin uygun olduğu beden ölçülerini öğrenebilir, annenin vücut ölçülerine veya ona tam uyan kıyafetin boyutlarına göre seçimini yapabilirsin. Anneler Günü indirimleri 2023 yılında da avantajlarla geliyor. Tüm önerilerimizi dikkate alarak sen de annen için en doğru hediye seçimini yapabilir, ona severek kullanacağı bir Asics ürünü alabilirsin. 

Anneler Günü Hediyesi Nasıl Olmalıdır?

 • Her özel günde alınması gereken hediyelerin özel olması gerekiyor. Elbette Anneler Günü armağanın da kişiye özel olması gerekiyor. Bu nedenle hediyeyi kendi dokunuşlarınla özelleştirmelisin. Hediye paketine annene olan sevgini anlatan notlar yazabilir, beraber fotoğraflarını pakete koyabilir, hediyeni çok daha özel kılabilirsin. 
 • Anneler Günü hediyenin annenin ihtiyaçlarına yanıt veren nitelikte olmasına özen göstermelisin. Onun neye ihtiyacı olduğuna karar vermek için yaşam alışkanlıklarını, sık kullandığı kıyafet ve ayakkabıları, hobilerini, ona iyi geleceğini düşündüğün etkinlikleri değerlendirebilirsin. Örneğin yoga veya pilates merakı olan sporcu sütyeni ve taytından eşsiz bir takım seçebilirsin. Yürüyüş seven annene Asics’ten kadın kapüşonlu sweatshirt seçebilirsin. Ayrıca etkinliğe uygun ayakkabılar seçerek hediye paketini mükemmelleştirebilirsin. Hatta baştan aşağı eksiksiz bir kombin yaparak annene tam bir spor paketi de armağan edebilirsin. Aksesuardan kıyafete, ayakkabıdan çantaya içinde çeşit çeşit spor ürününün olduğu hediyenle annene spor yapmayı daha çok sevdirebilirsin. 
 • Annene hediye alırken yıllarca kullanabileceği uzun ömürlü ve kaliteli seçimler yapmalısın. Ona her baktığında seni anımsatacak bir hediye alabilirsin. Elbette bunun için kalitesi tescilli olan, dünyanın tercihi olarak rüştünü ispat eden Asics’i tercih edebilirsin. 
 • Alacağın kıyafet ve ayakkabıların annenin yaşadığı yerin mevsim şartlarına, kullandığı zemine uygun olmasına dikkat etmelisin. Yaptığı egzersize, yaşam rutinine uygun özellikler sunan ürünler tercih etmelisin. Örneğin uzun süre ayakta kalarak çalışan biri için seçim yapıyorsan ayakkabıların yastıklamasının yeterli olduğundan emin olmalısın. Kış mevsimi için alışveriş yaparken sıcak tutma özelliği, yaz için serin hissettirme niteliğiyle ilgili ürün bilgilerini kontrol etmelisin. 
 • Sevdiklerinden aldığın ve sevdiklerin tarafından verilen her hediye özel ancak eğer senin iyiliğin için özel bir amaç içeriyorsa o armağan çok daha anlamlı oluyor. Seçtiğin hediyenin annene aktif bir yaşam, sportif hayat tarzı vadedeceğini aklında tutarak Asics koleksiyonunu değerlendirebilirsin. Daha iyi ve uzun bir ömür dileklerinle annene sportif ürünlerden dilediğini seçebilirsin. 
 • Hediye seçerken annenin sevdiği renkleri dikkate alabilir, yılın trendlerine göz gezdirebilirsin. Hem trendlerin etkisi hem de annenin zevkiyle seçimini yönlendirebilirsin. 

Anneler Günü hediyesi seçerken bu püf noktaları değerlendirebilirsin. Eğer Anneler Günü hediyesi nasıl olması sorusuna tek bir yanıt arıyorsan, en iyi Anneler Günü armağanının senin annen için en uygun olan olduğunu söyleyebiliriz. Maalesef bu sorunun tek ve net bir yanıtı yok. Sen hediye seçerken birçok farklı noktayı değerlendirerek, annenin özelliklerini göz önüne alarak, onun için en iyi seçimi yapabilirsin. Ona severek, beğenerek aldığın her hediyenin annenin yüzünü güldüreceğinden ve onun için özel olacağından emin olabilirsin.

Annenize Spor Hediye Edin!

Annene aktif bir yaşam armağan etmek için sana Asics yeter. Asics spor ayakkabıların ve spor kıyafetlerinin özelliklerini öğrenerek, ona spor için en iyi seçimi yaptığından emin olabilirsin. 

 • Asics Anneler Günü ayakkabılarında özel teknolojilerin izini görebilirsin. Asics imzalı seçkin özelliklerden birkaçı şöyle sıralanıyor: 
  • Gel ibaresi gördüğün anne ayakkabılarında, jel yastıklamanın gücünü bulabilirsin. Denge ve stabilite vadeden destekler, darbe yönetiminde de uzman. 
  • Patika teknolojileri, zorlu arazilerde bile konfordan ödün vermiyor. Kimi anne ayakkabılarında bulunan Guidance line, IGS ve Asics Grip gibi özellikler outdoor etkinliği simgeliyor. Ayrıca Rock protection, Lace garage ve quick lacing de arazi şartlarına özel nitelikleri işaret ediyor. Her hareketin mükemmel desteklenmesini sağlayan özelliklerin ayakkabıda bulunduğundan ürün özelliklerini okuyarak emin olabilirsin. 
  • Orta taban teknolojileri, Asics tasarımlarının ayrıcalıklarından yalnızca biri. Ekstra tamponlama, hafif taban tasarımı ve üstün şok emicilik sağlayan orta tabanlar, enerji dönüşüne de destek veriyor. Annen için seçtiğin Asics ayakkabıda bulunan özellikleri ürün detay sayfasından kontrol edebilirsin. 
  • İçe veya dışa basma sorunu yaşayan anneni Asics ayakkabılarla konfora kavuşturabilirsin. Adım sırasında ayağın pronasyonunu nötr hale getiren tabanlar, Asics tarafından sunuluyor. 
  • Nefes alan sayaları, su itici modelleri Anneler Günü koleksiyonlarında görebilirsin. 
  • Yüksek yer tutuşa dış taban özellikleriyle ulaşabilirsin. Anneler Günü hediyelerinde yer tutuş özelliklerini dikkate alabilir, zemine sağlam basmayı sağlayacak nitelikleri Asics’te bulabilirsin. 
 • Asics spor giyim ve aksesuarların donanımları onları anneler için en iyi hediye alternatifleri arasına taşıyor. Koleksiyonda bulabileceğin konfor sağlayan özellikler şöyle sıralanıyor: 
  • Kıyafetler spor için özel hazırlanan kumaşlardan yapılıyor. Vücudun ideal ısıda kalmasını sağlayan kumaşlarda nem ve hava transferi özellikleri de yer alıyor. 
  • Her ortama, ihtiyaca, yaşa ve zevke uygun tasarımlar koleksiyonda kendine yer buluyor. Renk ve desenleri yılın trendlerini yansıtıyor. 
  • Hareket özgürlüğü vadeden esnek kumaşlarla egzersiz yapma konforu artıyor. 
  • Dayanıklı dikişler, özenle seçilen kumaşlarla rahatlık alışkanlık haline geliyor. 
  • Sürtünmeyi azaltan dikişler sayesinde performans verimi yükseliyor. Kullanıcılar daha kolay hız kazanıyor. 

Asics ile aktif yaşam, hayatın bir parçası oluyor. Anneler Günü için seçeceğin hediye, annene konforlu sporun mümkün olduğunu hatırlatıyor. Ayrıca yalnızca egzersiz yaparken değil, günlük yaşamda da Asics rahatlıkla giyiliyor. Kıyafet ve ayakkabıları günün her saatinde, her yerde, dilediğin her an tercih edebilirsin. Alışverişte, işte, araç kullanırken, gezerken, pazar keyfinde veya egzersizde annen için arzu ettiğin konfor, Asics ile ona armağan oluyor. Her adımda daha fazla enerji dönüşü, daha az yorgunluk hissi, daha yüksek konfor ve şıklık anlayışı deneyimleniyor. 

Rahatına düşkün, tarz sahibi, dinamik yaşam şekline sahip olan, enerjin anneler için sen de Asics modellerini seçebilirsin. Anneler Günü için avantajlı fiyatları değerlendirebilir, alışverişi hemen gerçekleştirebilirsin. Sipariş vermek için beğendiğin ürünü dilediğin beden numarasıyla sepete eklemeli ve ödeme adımlarını tamamlayarak sipariş oluşturmalısın. En kısa sürede hediyenin kapını çalmasını bekleyerek hediyeni kendi ellerinle dilediğin kişiye ulaştırabilir veya direkt Anneler Günü hediyesi vermek istediğin uzaktaki sevdiklerine gönderim sağlayabilirsin. Asics kalitesiyle Anneler Günü’nü taçlandırabilir, uzun ömürlü, şık ve kaliteli hediyelerle 2023 Anneler Günü hediyesi seçimini unutulmaz kılabilirsin. 

back to top
Filtreler