Özel Günler  

Fiyata göre filtrele
Sevgiliye Ayakkabı (375 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Her yıl şubat ayının 14. gününde kutlanan ve dünya çapında sevgiye adanan Sevgililer Günü, tarihi günümüzden yüzlerce yıl önceye uzanan bir tarih. Eşlerin, sevgililerin ve birbirinin gözlerine sevgi ile bakan herkesin kutladığı 14 Şubat Sevgililer Günü, ilişkilerin temellerini güçlendirmeye vesile oluyor. Sevdiklerini özel hediyelerle, sürprizlerle şımartmak isteyenler her yıl bu özel günü değerlendiriyor. Asics sevgililer gününde sevdiklerinizin yüzünü güldürecek hoodie veya ayakkabı gibi çeşit çeşit hediye alternatifi ile bir tık uzağında.

Sevgililer Günü Ayakkabıları

Sevgiyi ifade etmenin en değerli yolu, karşındakine sevildiğini, düşünüldüğünü, özel olduğunu hissettirmekten geçiyor. Sevgililer günü hediyesi arayanlar, bu nedenle hediye bulmakta zorluk yaşıyor. Oysa sevgililer günü ayakkabıları tüm bu beklentileri karşılıyor. Özellikle ortopedik ayakkabı gibi özel seçenekler, karşındakinin iyi hissetmesini, sağlıklı yaşamasını önemsemek anlamına geliyor. Bu nedenle sevgililer günü ayakkabıları her yıl, her yaştan onlarca çift tarafından tercih ediliyor. Kullanıcısının aktif yaşam sürmesine imkan tanıyan ve hareketli hayatı herkes için daha konforlu hale getiren sevgililer günü ayakkabıları, uzun ömürlü ve dayanıklı özellikleriyle her giyişte kullanıcıya duyulan sevgiyi anımsatıyor.

Sevgililer Günü Ayakkabı İndirimleri

Hediye alışverişinin çok daha avantajlı olmasını sağlayan sevgililer günü ayakkabı indirimleri, çiftlerin yüzünü güldürüyor. Hatta farklı kampanyaların ve özel indirimlerin sunulduğu bu özel gün, sevgilisine hediye almak isteyenlerin yanı sıra kendi ayakkabı ihtiyacı için indirim fırsatı kollayanların da tercihi oluyor. Yüksek oranlı indirimlerin, özel promosyon ve kampanyaların birbirini kovaladığı 14 Şubat tarihinde, farklı yaş gruplarına, tarzlara, bütçelere ve spor türlerine uygun, onlarca ayakkabıda fırsatlar sunulduğuna şahit olabilirsin.


Sevgililer günü ayakkabı indirimlerini anında yakalamak, fırsatları kaçırmamak için yapabileceklerin de var. Örneğin beğendiğin Asics ayakkabılarını indirimler başlamadan sepete atabilirsin. Bu sayede, herhangi bir indirim olduğunda sepet sürecini daha kısa sürede tamamlaman mümkün oluyor. Ayrıca Asics’in kullanıcılarına özel haberler sunduğu mail bültenine abone olarak kampanya sezonundan hemen haberdar olabilirsin. Buna ek olarak sosyal medya hesaplarından Asics Türkiye’yi takip etmelisin. Böylelikle sosyal medyada duyurulacak indirimleri herkesten önce fark edebilirsin.

Sevgililer Gününde Ayakkabı Alınır mı?

Sevgililer gününde ayakkabı hediye etmeden önce kimi kullanıcılarda doğru hediyeyi seçip seçmediğine dair endişe hakim olabiliyor. Ayakkabı yerine koşu taytı almak daha iyi bir seçim olabilir miydi?? Belki… Oysa bir hediyenin en iyi seçim olup olmadığını belirleyen kriterler, üründen ziyade hediye alınan kişiyle ilgili. Bu bağlamda şu soruları sorarak hediye seçimine yön vermelisin:

  • Sevgililer günü hediyesi alacağın kişinin ihtiyaçları neler gözden geçirmelisin. Eğer gereksinimlerine hakim değilsen onun ağzını fark ettirmeden arayabilirsin. Örneğin mavi renk bir kadın hoodie almayı düşünüyorsan. “Üzerindekinin sende başka renkleri de vardı değil mi” veya “sana hoodie çok yakışıyor, mavi rengini de giymelisin” gibi cümlelerle onu yoklayabilirsin. Eğer mavi bir sweatshirtü varsa mutlaka belirtecektir.
  • Sevgilinin en rahat bulduğu, sık sık kullandığı ayakkabıların numarasına bakmalı ve ona göre seçim yapmalısın.
  • Sevgilinin hobilerine uygun ayakkabılara yönelmelisin. Örneğin tenis oynayan birine koşu için ayakkabı veya kıyafet seçmek doğru değil.
  • Hediyeyi alacağın kişinin yakın arkadaşlarından fikir almalısın.

Sen de aradığın sevgililer günü ayakkabı ve kıyafet seçeneklerini Asics’te bulabilirsin. Sportif tarzın hemen her ihtiyacına yanıt veren geniş koleksiyonuyla dünyanın dört bir yanında tercih edilen Asics, kullanıcılarına konfor ve performans vadediyor. Üstelik koleksiyonunda kadın ve erkek yazlık ayakkabı modellerinden kışlık montlara kadar her mevsime uygun hediye alternatifleri de var!back to top
Filtreler