Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Patriot (2 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Günlük açık hava egzersizlerinde, spor salonu antrenmanlarında Asics Patriot ile konforu hissedebilirsin. Spor sırasında destek sunan seri, teknik ve tasarım özellikleriyle kullanıcıları bir adım öne taşıyor. Onunla ayaklarının koşu dinamiğine tam uyum sağladığını hissedebilirsin. İstikrarlı yapısı ve destekleyici formu, uzun mesafede dahi mükemmel hissi garanti ediyor. Sen de uzun mesafe nötr ayakkabı ihtiyacın için Asics Patriot’a güvenebilirsin.

Asics Patriot Modelleri

Asics Patriot modelleri arasında hem yetişkin hem de çocuklar için tasarımlar bulunuyor. Yalın tasarımlı kadın ve erkek koşu ayakkabıları seçkin görünümleri Asics logosu ile bekiştiriyor. İkonik seçkin tasarım lacivert, siyah, mor, gri ve yeşil gibi kolay kombinlenebilir renklerle tamamlanıyor. Onlara eşlik eden canlı tonlar, neon detaylar ve renkli iç astarlar ise detaylarda dinamik görünüm sergiliyor. Böylelikle hemen her zevke uygun bir Asics Patriot modeli bulmak mümkün. Hem seçkin hem de heyecan verici bir tarz arzu edenler tasarımlarla dolaplarında Patriot ayrıcalıklarına yer açıyor.

Asics Patriot Erkek Koşu Ayakkabısı

Sürekli hareket halinde olan aktif ayaklar için tasarlanan Asics Patriot erkek koşu ayakkabısı modelleri, herhangi bir siyah spor ayakkabı gibi görünse de aslında çok daha fazlası… Tabandan sayaya dek her ayrıntısı koşu için tasarlanan ürünler, uzun mesafe maratonlar için dahi uygun. Modeller dayanıklılık ve konforu ulaşılabilir kılıyor.

Asics Patriot Kadın Koşu Ayakkabısı

Hem profesyonel hem de amatör koşu severlerin gözdesi olan Asics Patriot kadın koşu ayakkabısı modelleri, uzun mesafeleri kolaylaştırıyor. Nötr ayakkabılar arasında sınıflandırılan ürünler, doğru pronasyona sahip koşucuların gözdesi oluyor. Kadınlara özel renkli detaylar taşıyan tasarımlar ile kombinlere hayat vermeye hazır!

Patriot Koşu Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Patriot serisi koşu ayakkabıları teknik özellikleriyle Asics kalitesini adeta ispat ediyor. İşte serinin ayrıcalığını oluşturan ve koşuya konfor katan detaylar:

  • EVA malzeme hem yastıklama avantajı sağlıyor hem de hafifliğiyle fark yaratıyor.
  • Güçlendirilmiş burun dikişleri ayakkabılara dayanıklılık kazandırıyor.
  • Sayada yer alan atletik file kumaş nefes alan özellik sahibi. Koşarken daha ferah hissettiren ve hava akışı sağlayan materyal, sportif etkinliğin daha konforlu olmasına zemin hazırlıyor.
  • Esnek yapıdaki modeller, koşu dinamiğine uygun tasarlanıyor. Hareketin her anında ayaklara anbean eşlik ediyor.
  • Bazı modellerde yer alan GEL teknolojisi sert hareketler sırasında ayağa yansıyan şok etkisini minimuma indiriyor. Darbe emilimi sağlayan tabanlar, eklemlerde oluşabilecek şok tepkilerini hafifletiyor.

Neden Patriot Tercih Etmeliyim?

Her sayada en az %20 geri dönüştürülmüş malzeme kullanılıyor. Çevre dostu tasarım daha az atık ve daha düşük karbon emisyonu anlamına geliyor. Bunun yanında daha az su kullanılarak boyanan iç astar da doğanın korunmasına yardımcı oluyor. Bu sayede Patriot tercih ettiğinde doğa konusunda daha az endişe taşımanın rahatlığını hissedebilirsin. Ayrıca teknik donanım sayesinde koşarken her adımda konforu fark edebilir, güvenle ilerlemenin huzurunu yaşayabilirsin.

Asics Patriot Fiyatları

Patriot serisi erkek ve kadın koşu ayakkabı fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine göre belirleniyor. Materyali, sezon trendi dizaynı, üstün teknik donanımı ile modeller avantajlı fırsatlar vadediyor. Ayrıca Asics Patriot fiyatları dayanıklılık ve uzun ömür ile kıyaslandığında ayrıcalık sağlıyor. Sen de uzun mesafe egzersizler için dayanıklı, şık ve kaliteli bir ayakkabı arıyorsan tercihi Asics’ten yana kullanmalısın.


Yaşamdaki her aktif adım için motivasyon kazandıran Patriot, spora motivasyon kazandırmak için Asics’te. Sen de hemen seri içinden kendine ve ailene uygun olan ürünleri seçerek sipariş verebilirsin!

back to top
Filtreler