unisex  

Fiyata göre filtrele
Puffer Mont (2 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Sonbahar ve kış modasının joker parçalarından olan puffer mont modelleri, seni sıcacık bir mevsime hazırlıyor. Şıklıktan ödün vermeden konfor vadeden puffer mont çeşitleri, günlük kıyafet tercihlerini kullanışlılıkla tamamlıyor. Kolay uyum sağlayan ürünler, birçok kombine eşlik ederek işlevsellik arz ediyor. Dünyanın dört bir yanında, moda başkentlerinde sokakları işgal eden puffer montları sen de kombinlerinde kullanarak sokak modasının yıldızı olabilirsin. 

Puffer Mont Nedir?

İki kat kumaşın arasında yer alan dolgu, kumaş üzerindeki dikişlerle sabitleniyor. Dikişler sayesinde şık görünüm sergileyen puffer montlar, özel tasarımları sayesinde sıcak tutarken bir yandan sportif görünüm kazanıyor. İç dolguda elyaf, silikon boncuk veya kuş tüyü gibi farklı malzemeler kullanılırken, dış kumaş için çoğunlukla su itici seçenekler tercih ediliyor. 

Aynı zamanda şişme mont olarak da bilinen erkek ve kadın spor mont çeşitleri, yılın en serin günlerinde bile kombinleri renklendiriyor. Aslında puffer mont modası 90’larda oldukça ön plandaydı. 2000’li yıllarda güçlü bir rüzgarla geri dönen puffer ceketler, bu kez çok daha fazla çeşitle vitrinlerde boy gösteriyor. Kapitone dikişler, lineer çizgiler, geometrik şekiller, spiral dikiş seçenekleri, blok renk geçişleri, degrade opsiyonlar, slim kesimler, oversize modeller, bilinen puffer montlara yenilikçi alternatifler kazandırıyor.

Puffer Mont Ne İşe Yarar?

 • Eğer yağışlı havalarda seçtiğin dış giyim ürününün seni kuru tutmasını, soğukta sıcak hissettirmesini istiyorsan puffer montlar tam sana göre… Birçok Asics puffer montta su iticilik özelliği yer alıyor. Bu tasarımları yağışlı günlerde de kullanabilirsin. 
 • Ayrıca puffer montlar klasik kaşe montlara göre oldukça hafif… Onları kolaylıkla yanında taşıyarak güne devam edebilirsin. Aradığın her an seni koruyacak, sıcacık saracak puffer monta ulaşman mümkün. 
 • Çok sayıda cep bulunduran puffer montları kişisel eşyalarını taşımak için kullanabilirsin. 
 • Özel dolgular rüzgara karşı da koruma sağlıyor. 
 • Ayarlanabilir başlık kordonu sayesinde başını tamamen kapatıyor. 
 • Şişme montları hem egzersiz rutininde hem de günlük aktivitelerde kullanabilirsin.

Puffer Mont Fiyatları Nelerdir?

Hem kadın hem de erkekler için tasarlanan puffer mont modellerinin fiyatları, teknik özellikler üzerinden belirleniyor. Dolgu malzemesi, kumaş özellikleri, su iticilik, cep sayısı gibi detaylar fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar, stok durumu gibi diğer etkenlerin de fiyatları değiştirebileceğini aklında tutmalısın. Senin için en iyi puffer montu bulmak için ürün özelliklerini tüm detaylarıyla incelemeli ve en son fiyat karşılaştırması ile son kararını vermelisin. 

En Güzel Puffer Mont Modelleri

Asics puffer montlar, sokak modasının öncülüğünü yapıyor. Kaliteyle havalı görünümü buluşturan tasarımlar arasında, yalınlık vazgeçilmez özellik olarak karşımıza çıkıyor.  Asics kadın ve erkek spor mont modellerinde, yılın gözdeleri arasında yer alan kare cepleri görebilirsin. Modası hiç geçmeyen uzun montlar, mevsimlik kısa modeller de Asics koleksiyonunda kendine yer buluyor. Üstelik teknik donanım da Asics ürünlerinin, en güzel puffer mont modelleri olduğunu doğruluyor. 

 • Suya dayanıklı malzemelere kadın ve erkek spor ceket tasarımlarında rastlayabilirsin. Yağışlı havalarda bile kuruluğun verdiği konforla aktif yaşama devam edebilirsin. 
 • Kuş tüyü, elyaf dolgulu, yastıklı tasarımlar ısı yalıtımı ile sıcacık tutuyor. 
 • Ceplerde kişisel eşyalarını taşıyabilirsin. 
 • Hem antrenmanlarda hem de günlük yaşamda kullanabileceğin kıyafetlerle, her an en sevdiğin montların seninle. 
 • Sportif görünümleriyle erkek spor çanta ve ayakkabılarla mükemmel uyum sergiliyor. 

Asics profesyonel sporcuların ve sportif stile sahip olan aktif yaşam severlerin tercihi olan puffer montlarla seninle. Hemen sipariş verebilirsin.

back to top
Filtreler