Teslimat ve Kargo

TESLİMAT VE KARGO

TESLİMAT ŞEKİLLERİ VE ÜCRETLERİ

Siparişlerinizin, kargo firmalarında yaşanan yoğunluk sebebi ile depoda kargo teslimat sırasını beklediğinden size ulaşması zaman alabilir. Bu sürede Asics ailesi olarak anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kargo partnerlerimiz Yurtiçi Kargo, HepsiJet, Kargoist’dir. Partnerlerimizin Teslimat Merkezi olmayan bölgelere yapılacak gönderilerde teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.
Türkiye dışına sipariş gönderimi yapılamamaktadır.


SİPARİŞ DURUMU

Siparişleriniz iş günlerinde (resmi tatiller hariç Pazartesi-Cuma günleri arasında), siparişlerin oluşturulma sırasına göre işleme alınmaktadır.
Siparişinizin teslimat durumuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, her türlü sorunuz için 0850 488 02 22 numaralı telefonu arayarak veya musteriiliskileri@marlinspor.com.tr adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


SİPARİŞİNİZ İLE İLGİLİ BİZE ULAŞIN

Siparişinizdeki ürünler eksik teslim edildiyse; teslim edilen siparişinizde hasarlı ürün varsa veya benzeri bir durum ile karşı karşıyaysanız; lütfen 0850 488 02 22 numaralı telefonu arayarak veya musteriiliskileri@marlinspor.com.tr adresine e-posta göndererek Asics Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.


ASİCS TÜRKİYE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Asics Türkiye olarak memnuniyetiniz bizim için her zaman önemlidir. Tekrar satılabilir durumdaki ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

back to top
Filtreler