Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Trail Scout (4 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics Trail Scout ayakkabı modeli ile özellikle açık hava koşullarında aldığın keyfi iki katına çıkarabilirsin. Yapacağın uzun açık hava koşulları sırasında karşına çıkabilecek zorlu arazilerde bile konfordan hiçbir şekilde ödül vermeyerek rahatlığı ön planda tutan bu ayakkabı modelini tercih edebilirsin. Sayasında kullanılan sentetik malzemeler, %30 geri dönüştürülmüş polyester elde edilip üzerinde bulunan paneller ayağını her yönden kavrayacak biçimde tasarlandığı için koşunun her anında doğru ayakkabı tercihi yapmış olmanın keyfini yaşayabilirsin.


Asics Trail Scout Modelleri

Koşu esnasında ayakları adeta sararak daha dengeli adımlar atmaya yardımcı olan Trail Scout modelleri ile koşular artık daha keyifli. İç tabanında bulunan astar, sürdürülebilir bir boyama yöntemi ile boyanmıştır. Bu işlem sırasında çevreye %45 daha az karbon salınımı yapar ve %33 daha az su tüketilir. Orta taban kısmında bulunan enjeksiyonlu E.V.A. taban teknolojisi sayesinde her adımda benzersiz bir yumuşak his vadediyor. Asics Trail Scout koşu ayakkabısı modellerinin topuk kısmında bulunan topuk desteği de ekstra konfora katkı sağlıyor. Esnek ve dayanıklı bir şekilde üretilen dış tabanı ise aklına gelebilecek her türlü arazide üstün bir koşu tutuşu sağlıyor. Koşu esnasında ayaklarını daha dengeli ve güvenli bir şekilde basmana olanak tanıyan Trail Scout modelleri ile yepyeni parkurları keşfetmeye hazırlanabilirsin.


Asics Trail Scout Erkek Outdoor Ayakkabısı

Sürekli hareket halinde olan ayaklar için tasarlanan Asics Trail Scout erkek outdoor ayakkabısı modelleri, bir ayakkabıdan çok daha fazlası. Her türlü detay düşünülerek tasarlanan ürünler, koşullar için oldukça uygun. Sen de ihtiyacın olan erkek outdoor ayakkabıları modelleri için Asics’i ziyaret edebilirsin.


Asics Trail Scout Kadın Outdoor Ayakkabısı

Dış mekan sporlarında yüksek koruma sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanan Asics Trail Scout kadın outdoor ayakkabı modelleri, spor sırasında ekstra koruyuculuk sunabilecek özellikler taşıyor. İster yürüyüş yapın ister profesyonel bir outdoor sporu ile ilgilenin, her iki seçenekte de daha iyi performans gösterebilmek için Asics’i tercih edebilirsin.


Trail Scout Outdoor Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Trail Scout outdoor ayakkabılarının özellikleri, Asics kalitesini ispat ediyor. İşte serinin ayrıcalığını ortaya koyan bu ayakkabı modeli ile ilgili detaylar:


  • İç kısımda bulunan topuk sayacı desteği arttırıyor.
  • Sayının ana bileşeni %30 dönüştürülmüş polyester tasarımına sahip olması ile ön plana çıkıyor.
  • İç taban astarının sürdürülebilir boyama işlemi, toplam su kullanımını yaklaşık olarak %33 ve karbon emisyonlarını yaklaşık olarak %45 azaltıyor.
  • Yeniden tasarlanmış olan dış tabanın deseni, dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olarak arazi zeminlerinde mükemmel bir tutuş sağlıyor.
  • Enjeksiyon E.V.A. orta taban yastıklama köpüğü, ayak vuruşlarında daha hafif ve yumuşak bir his oluşturuyor.


Neden Trail Scout Tercih Etmeliyim?

Çevre dostu tasarımıyla dikkat çeken Trail Scout ayakkabıları, her anlamda fark yaratıyor. Uzun yıllardır spor teknolojilerinin lideri olmayı başaran Asics, özellikle Gel Kayano modelleri ile de dikkat çekiyor. Peki Asics’te bulunan Trail Scout ayakkabılarını neden tercih etmelisin? Çünkü bu model sert adımları bile daha konforlu ve güvenli bir hale getiriyor. Ayrıca teknik donanımına rağmen havalı görünümünden de ödün vermiyor. Bu ayakkabı modelini tercih ederek Asics farkını hissedebilirsin.


Asics Trail Scout Fiyatları

Sportif model ayakkabılarının yanı sıra Gel Nimbus modelleri ile de dikkat çeken Asics, fiyatları ile de fark yaratmayı başarıyor. Asics Trail Scout fiyatları, ürün detayına göre farklılık gösteriyor. Teknik detaylar ve tasarım gibi ayrıntılar, ürünün fiyatlarını değiştiriyor. Sen de Asics ayrıcalığıyla aktif yaşama hızlı bir giriş yaparak farkını ortaya koyabilirsin.

back to top
Filtreler