Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Uzun Mesafe – Nötr Ayakkabılar (87 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Herkesin sağlıklı ve keyifli aktivitelerden biri, düzenli spor yapmak olabilir. Özellikle koşarken koruma ve hareket kabiliyeti yüksek gibi noktalarda istenilen sonuçlara ulaşmak için doğru koşu ayakkabı seçmek oldukça önemlidir. Asics’te her kullanıcıya uygun şekilde tasarlanan çok sayıda koşu ayakkabısı modeli mevcuttur. Esneklik, hava geçirme kapasitesi, tasarım ve taban yapısı gibi özelliklere sahip olan modeller arasında seçim yapabilirsin. Tüm bu özellikler arasından Asics spor ayakkabısı seçenekleriyle alakalı detaylı bilgi sahibi olmak için ilgili kategoriyi inceleyebilirsin.


Koşu sırasında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan koşu ayakkabıları, sporun gerektiklerine ve antrenman tarzına göre farklılık gösteriyor. Ortak özellikleri ise darbe emicilik ve dengeli hareket etmeyi sağlamak olan bu modeller, özellikle ayak konforunu bir üst seviyeye çıkarıyor. Tüm bu özellikleri bireysel performansı daha da arttırmaya yardımcı oluyor. Uzun mesafe nötr ayakkabı modelleri, spor giyim tarzının da vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Modeller sadece spor yaparken değil gündelik yaşamın neredeyse her alanında kullanılabiliyor. Asics nötr ayakkabı modelleri, kadın ve erkek için tasarlanan çok sayıda seçeneğe sahip olarak kullanıcılara sunuluyor. Birbirinden şık Asics uzun mesafe nötr ayakkabı modelleri, günün her anında sana en iyi şekilde eşlik ediyor. Tarzına uygun olan modeli inceleyerek sevdiklerin ya da kendin için ideal ürünü kolay bir şekilde bulabilirsin.


Uzun mesafe nötr ayakkabıları; koşu stiline, ayak yapısına, koşu zeminine ve antrenman yoğunluğuna bağlı olarak tasarlanan modelleri olarak ön plana çıkıyor. Ürünlerin özellikleri, sporda yüksek verim elde edilmesi için özel olarak geliştirilerek satışa sunuluyor. İstediğin sonuçlara ulaşmak için fiziksel özelliklerini ve antrenmanların temposunu göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsin.


Koşu ayakkabısı modellerindeki ölçütlerden bir diğeri ise kullanıcının cinsiyeti oluyor. Örneğin, erkek uzun mesafe koşu ayakkabısı modelleri, erkeklerin ayak yapısına uygun bir şekilde tasarlanıyor. Bununla birlikte kadın uzun mesafe koşu ayakkabı modelleri de benzersiz çeşitler sunacak şekilde üretiliyor. Ürünleri birbirinden ayıran bir diğer nokta ise renk çeşitliliği oluyor. Renkli koşu ayakkabısı modelleri, hemen hemen her tarza hitap edecek şekilde üretiliyor. Asics’in geniş model yelpazesi arasından tarzına uygun modeli kolay bir şekilde bulabilirsin.


Uzun Mesafe Nötr Ayakkabı Modelleri

İster ilk yarışın için uzun mesafeler koşmaya başlıyor ol ister profesyonel bir maratonuna katılıyor ol, koşu ayakkabılarının beklentilerini karşılaması çok önemlidir. Mesafen, koştuğun zemin ve koşu türün günden güne değişebilir. Bunun için her koşunun ve her koşu ayakkabısının belirli bir amacı vardır. Yaptığın koşu türleri, koştuğun zemin ve koşu hedefine ulaşabilmek için antrenman sırasında rol oynayabilecek diğer faktörlere göre özellikle uzun mesafe koşularında ideal ayakkabıyı seçmen çok önemlidir. Koşu stilin ya da antrenman hedefinin ne olursa olsun sana uygun bir ayakkabı modeli her zaman mutlaka vardır. Farklı türlerde antrenmanlara göre belirlenen modeller arasından tarzına ve amacına uygun olanı tercih edebilirsin.


Uzun mesafe nötr ayakkabı modelleri, sportif aktivitelerde kolaylık vadediyor. Bunun yanında bu modeller, gündelik yaşamda da huzurlu hareket etmek isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yoğun tempolara uyumlu sağlamak amacıyla tasarlanan nötr ayakkabı çeşitleri, ayakların istediği hafifliği korumayı başarıyor. Farklı tasarım ve modellere sahip olan bu ayakkabılar, estetik beklentilerini de fazlasıyla karşılıyor. Sadece koşullarda değil günlük hayatta da ayak sağlığının korunmasına yardımcı olan bu ayakkabı modelleri, günlük hayatta da kolaylık sağlamak açısından ideal seçenekler sunuyor. Kullanım tarzına uygun olacak şekilde üretilen bu ayakkabılar, üstün düzeyde performans sunuyor. İstediğin modele kavuşmak için ise uygun tarzı bulmaya dikkat ederek Asics’te bulunan ürünleri inceleyebilirsin. Tercih sırasında hız, zemin ve mesafe gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısın. Farklı tarz ve özellikleriyle sporcuların beklentilerini karşılamayı başaran koşu ayakkabısı modelleri ile beraber sportif faaliyetlerini başarıyla tamamlayabilirsin. Bunun yanı sıra günlük yaşamda da uzun süre ayakta kalıyorsan yine bu ayakkabı modellerini tercih edebilirsin.


Uzun Mesafe Nötr Ayakkabı Özellikleri Nelerdir?

Uzun mesafe nötr ayakkabı modellerini koşu tipine, stiline, mesafeye ve zemin açısına göre farklılık gösteriyor. Kısa ve uzun mesafe için yapılacak koşullarda farklı modelleri tercih edebilirsin. Bu ayakkabı modelini seçerek her zaman huzurlu hissetmek isteyebilirsin. Sadece yumuşak zeminde koşu yapacaksan buna uygun üretilen modeller arasından tercih yapabilirsin.


Koşu ayakkabısı modellerini diğer ayakkabı türlerinden ayıran önemli farklardan biri de darbe emici özellikleri oluyor. Sportif faaliyetlerde ayaklara yüksek basınç uygulandığı için darbe emici özelliği, kas ve eklem ağrılarını azaltmaya yardımcı oluyor. Modellerin alt kısmında bulunan yastıklama ve destek yapısı da ayak sağlığını korumaya katkı sağlıyor. Ayrıca sportif faaliyetler için uzun süre yüksek performans göstermeye de yardımcı olan bu modeller, gün boyu huzurlu adımlar vadediyor. Bunun dışında sportif faaliyetlerde denge unsuru oldukça önemli olduğu için bu modelleri tercih ederek denge koruması da sağlayabilirsin.


Peki uzun mesafe nötur ayakkabı özellikleri nelerdir?


• Bu ayakkabılar, özel teknoloji ile geliştirilmiş nefes alabilen file kumaşlardan üretiliyor.

• Arka ayak ve ön ayak kısmında kullanılan teknoloji, darbenin emilimini arttırarak ayağın zemine vuruşundan daha yumuşak bir his yaratıyor.

• Asics’in FLYTEFOAM yastıklama teknolojisi, daha yumuşak bir iniş ve daha hızlı tepki veren adımlar atmaya yardımcı oluyor.

• Bazı modellerde ışığı yansıtan detaylar, düşük ışık koşullarınsa görünürlüğü artırmaya yardımcı oluyor.

• ASICS LITE kauçuk standart tavan kaukçuklarından daha hafif, daha güçlü ve daha sürdürülebilir olma özelliği taşıyor.

• Özel olarak geliştirilen üst tabana sahip modeller ayrı bir önem taşıyor.


Koşu ayakkabıları, yer tutuşu ve rahatlık gibi birçok özel gereksinimi zorunluluk kılması tasarımcıların gözünden kaçmıyor. Bu özelliklere bağlı olarak performansını gösterebilmen için dizayn edilen koşu ayakkabısı modelleri ön plana çıkıyor. Koşu gibi temponun bir an olsun düşmediği sporlara yönelik tasarlanan modellerde yüksek teknolojiden faydalanıyor. Ayrıca sporcuyu motive eden tasarımlar ön plana çıkıyor. Bu tasarımlar arasında bulunan beyaz spor ayakkabı modellerini sokak modasına keyifle uyarlamak mümkün oluyor. Ayağından çıkarmak istemeyeceğin rahatlıktaki modeller ise uygun fiyatlı seçenekleri ile Asics kalitesiyle buluşuyor. Sende Asics’in birbirinden güzel modellerini inceleyip güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsin.


Uzun Mesafe Nötr Ayakkabı Fiyatları

Uzun mesafe nötr koşu ayakkabısı fiyatları, tercih ettiğin modelin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Kullanılan malzemeler, fiyatları fazlasıyla etkiliyor. Mevsimlere göre üretilen modeller, yine bu özellikleri ile fiyat açısından farklılık gösteriyor. Bunun yanı sıra tasarım detayları da fiyatları önemli ölçüde etkiliyor. Ortopedik ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken fiyattan çok ayak sağlığını koruyacak yapıda olmasına dikkat etmelisin. Diğer ayakkabı modellerine göre farklılık gösteren ve özel kullanım amacıyla tercih edilen bu modellerde önemli olan konunun ayak sağlığı olduğunu bilerek seçim yapabilirsin. En güncel modelleri Asics farkıyla inceleyebilirsin.


Kadın koşu ayakkabısı modelleri, farklı tarzda üretiliyor. Satın alırken ise farklı noktalara dikkat etmek fazlasıyla önem taşıyor. Ayakkabının özelliklerini inceleyerek ayağına uygun ve yüksek performans ürünlerini seçebilirsin. Özellikle ayak yapını göz önünde bulundurarak tarzına uygun modelde karar verebilirsin. Bunun dışında koşuların farklı zeminlerde yapıldığını göz önünde bulundurarak taban yapısına da özen gösterebilirsin. Bu gibi önemli noktalara dikkat edip en güncel modeli modeli Asics farkı ile kolay bir şekilde bulabilirsin.


Tarzına uygun en güzel koşu ayakkabısı modelini Asics üzerinden inceleyebilirsin. Dönemsel yapılan kampanya ve fırsatları inceleyip uygun fiyatları Asics kalitesi ile birleştirebilirsin. Üstelik Asics’in favorilere ekleme ayrıcalığı ile daha önceden beğendiğin modele kolay bir şekilde ulaşıp anında satın alabilirsin.back to top
Filtreler