500TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
Erkek  
Fiyata göre filtrele
Erkek Outdoor Ayakkabı & Trail Ayakkabı (11 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Doğayla başbaşa kaldığın açık hava etkinliklerinde sana özlediğin konforu verecek bir yardımcın var. Erkeklerin doğa yürüyüşlerinde, kamp etkinliklerinde, farklı outdoor sporlarda kullanabileceği birbirinden şık erkek outdoor ayakkabı modelleri Asics’te yer alıyor. Daha iyi performans, daha yüksek verim ve daha keyifli aktivite vadeden doğru ekipmanlar arasında Asics erkek açık hava ayakkabıları da bulunuyor. Dış alanlarda ayaklarını şok etkisinden koruyacak, zorlu hava şartlarına karşı sana yardımcı olacak yüksek teknoloji ürünü tasarımlar için sen de Asics koleksiyonunu inceleyebilirsin. 

 

Öncelikle outdoor ayakkabının ne olduğunu ve ayakkabılardan tam olarak neler bekleyebileceğini netleştirebiliriz. Açık hava etkinliklerine merak duruyorsan, bir hoca veya rehber yardımıyla aktivitelere katılıyorsan, doğanın kucağında kendini güvende hissetmek ve daha rahat olmak istiyorsan erkek outdoor ayakkabıya ihtiyacın var. Outdoor ayakkabılar, açık havada yüksek koruma sağlamak için özel donanımlara sahip oluyor. Konforlu, dayanıklı, uzun ömürlü, koruyucu ve şık outdoor ayakkabı modelleri, uzun süren parkurlarda bile vadettiği rahatlıktan ödün vermiyor. 

 

Açık hava ayakkabılarının sağladığı avantajlar şöyle sıralanıyor: 

 • Yüksek yer tutuşu sağlıyor. 
 • Mükemmel teknik destek sağlarken estetik görüntüsünden ödün vermiyor. 
 • Asics’te onlarca çeşit bulunuyor. 
 • Koruyucu özellikler ayakkabıları ağırlaştırmıyor. Hafiflik özelliği korunuyor. 
 • Kaliteli ve dayanıklı malzemeler uzun ömür vadediyor. 

 

Outdoor için tasarlanan ayakkabıları doğa yürüyüşleri yaparken giyebilirsin. Hiking, kamp gibi aktivitelerde kullanabilirsin. Ayrıca zorlu parkurlarda yaptığın koşularda erkek koşu ayakkabısı yerine outdoor ayakkabı tercih edebilirsin. Erkek outdoor ayakkabıların sıradan bir erkek sneakers modelinden ayrıştığı nokta teknik donanım oluyor. Dışarıdan bakıldığında herhangi bir erkek spor ayakkabı gibi görünse de outdoor tasarımlar, birçok nitelikle sıradan modellerin çok daha ötesinde bir teknolojinin ürünü. Onlarda, sabit duruş için destek, burkulmayı önleme için özel yaka dolguları, topuk destekleri, iç taban yastıklaması, orta tabanda şok emme etkisi, su geçirmezlik, ısı yalıtımı gibi özellikler yer alabiliyor. Zorlu parkurlarda ihtiyacın olan saya ve taban özellikleri outdoor ayakkabılarda kendine yer buluyor. Ayrıca yüzeye tutunmayı sağlayan özel dış taban teknolojileri, ayakkabıları özelleştiriyor. 

 

Erkek outdoor ayakkabılar, çoğunlukla kışın tercih ediliyor ancak zorlu hava şartlarıyla yazın karşılaşıyor, örneğin yazın trekking yapıyorsan yaz mevsiminde de outdoor modelleri giyebilirsin. Aslında outdoor ayakkabılar, zorlu koşulların olduğu her mevsim giyilebiliyor. Ayakkabıların modellerini inceleyerek yazın kullanabileceğin, üstün hava ve nem transferi sağlayan çeşitlere yönelebilirsin. Alan şartları, hava koşulları nasıl olursa olsun sana yardımcı olacak ayakkabıları Asics koleksiyonunda bulabilirsin. Zorluklara meydan okuyacağın keyifli açık hava etkinliklerinde, Asics teknolojileriyle performansını yükseltebilir, konforlu hissetmenin tadını çıkarabilirsin. 

Outdoor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

 • Açık hava etkinliklerinde giyeceğin bir outdoor ayakkabı alırken, ayakkabıları kullanacağın arazinin özelliklerine dikkat etmelisin. Örneğin tırmanış yapacaksan taban özellikleri tırmanışı destekleyen modellere yönelmelisin. Esnek tabanlı modelleri düz zeminlerde tercih edebilir, tırmanış için dişli tasarımları tercih edebilirsin. 
 • Ayakkabıları hangi mevsimde kullanacaksan ve hangi iklim özelliklerine sahip bölgelerde giyeceksen ona göre alışveriş yapmalısın. Örneğin yağışlı bölgeler için outdoor ayakkabıların su geçirmez ve ıslak zemine karşı özel yer tutuş desteği veren çeşitlerine bakabilirsin. 
 • Sert hareketler içeren uzun parkurlarda ilerlemek istiyorsan darbe emicilik özelliğine bakman gerekiyor. Ancak senin için önemli olan kısa parkurlarda hareket özgürlüğüyse taban esnekliğini daha çok önemseyebilirsin. Taban özelliklerine muhakkak dikkat ederek seçim gerçekleştirmelisin.
 • Etkinlik ayakkabılarının dikişleri sağlam mı, saya materyalleri neler, tabanı hangi malzemeden yapılmış incelemelisin. Uzun ömürlü ve dayanıklı seçenekleri tercih etmelisin. 
 • İç taban yeterince konforlu mu, astar özellikleri neler incelemelisin. Ayağını nazikçe saran, yastıklayan ve kuruluk vadeden alternatiflere bakabilirsin. 
 • Dolabındaki kıyafetlerle uyumlu modelleri tercih etmen kombin yaparken kolaylık sağlıyor. Özellikle dış giyim ürünleriyle arazi ayakkabıların uyumlu renklerde olmasına özen gösterebilirsin. 
 • Bakımı kolay olan erkek outdoor ayakkabılar alarak hayatını kolaylaştırabilirsin. 
 • Ürün seçerken mutlaka denemelisin. Bu sırada ayağında outdoorda giymeye uygun çoraplar olduğundan emin olmalı ve doğru numaraya karar vermelisin. 

Erkek Outdoor Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabıların fiyatları birçok farklı özellik üzerinden belirleniyor. Ayakkabının imal edildiği malzeme, kullanılan teknolojiler, tasarım özellikleri, teknik nitelikleri fiyat üzerinde önemli etki gösteriyor. Ancak tek kıstas, ayakkabıların özellikleri değil. Zaman zaman dış etkenlerin de fiyatları belirlediğini görebilirsin. Örneğin, özel günlerde yapılan dönemsel indirimler, sezonun trend renk ve desenleri, stok durumu, fiyatları değiştirebiliyor. Tüm bu sebepler sonucunda, erkek outdoor ayakkabı fiyatları arasındaki farkı rahatlıkla görebilirsin. 

 

Fiyat incelemesi, birçok kullanıcıyı kalite konusunda yanılgıya düşürebiliyor. Asics koleksiyonunda yer alan tüm ayakkabılar yüksek kalite standartlarında tasarlanıyor ve fiyat farkı kesinlikle kalite konusunda bir değer ifade etmiyor. Ürünlerin farklı mevsimler, beklentiler, tarzlar için hazırlanması fiyat farkına sebep oluyor. Bu nedenle, seçim yaparken ilk kriterin fiyat olmamalı. Erkek outdoor ayakkabı fiyatlarından önce ürün özelliklerini incelemeli ve sana konfor sağlayabilecek ürünleri seçmelisin. Seçtiğin alternatifler arasında fiyat kıyası yaparak senin için en iyi erkek outdoor ayakkabıya ulaşabilirsin. 

 

Ayakkabı fiyatlarını kıyaslarken yapılan en büyük hata, teknolojileri tamamen birbirinden farklı iki ayakkabıyı karşılaştırmak oluyor. Örneğin, arazi için uygun bir outdoor ayakkabı arıyorsan onu erkek tenis ayakkabısı modelleriyle kıyaslamamalısın. Benzer şekilde eğer su koruması sunan bir outdoor ayakkabıya ihtiyaç duyuyorsan waterproof olmayan bir model ile beklentilerini karşılayan alternatif arasında karşılaştırma yaparak zaman kaybetmemelisin. Hızlı ve doğru seçim için ürünlerin listelendiği sayfada yer alan filtreleri kullanarak doğru ayakkabıya daha kısa sürede ulaşabilirsin. 

 

Asics tarafından tasarlanan outdoor ayakkabılar, gelişen teknolojinin izinde en iyi performansı sağlamak için tasarlanıyor. Teknik donanımı ve tasarım özellikleri, Asics’i profesyonel sporcuların tercihi haline getiriyor. Hem profesyonellerin hem de sporseverlerin en sevdiği outdoor ayakkabılarda imzası bulunan Asics, hemen her ihtiyaca, her bütçeye ve beklentiye uygun ürünler sunuyor. 

 

En avantajlı Asics arazi ayakkabı fiyatlarını hemen yakalamak için sen de Asics Türkiye’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsin. Ayrıca mail bültenine üye olabilir ve sık sık Asics.com.tr’yi ziyaret ederek indirimleri inceleyebilirsin. Beğendiğin ürünleri kalp ile işaretleyerek favori listeni oluşturabilir ve özel kampanyalar başladığında hızla satın alabilirsin. Asics outdoor ayakkabı kampanyalarından yararlanmak için sen de Asics’teki favori ürünlerini hemen belirlemeli ve en yeni gelişmeleri takip etmeyi unutmamalısın. 

Erkek Outdoor Ayakkabı Modelleri

 • Waterproof erkek arazi ayakkabıları: Asics koleksiyonunda, suya dayanıklı outdoor ayakkabılar da yer alıyor. Dış mekan etkinlikleri için tercih edebileceğin ayakkabılar, sıcak ve kuru bir outdoor deneyimini garanti ediyor. Waterproof modelleri, rahatlıkla yağışlı havalarda giyebilirsin. Özel iç yapısı sayesinde su almayan ayakkabılar ile güvenle bir sonraki macerana hazırlanabilirsin. 
 • Arazi koşu outdoor ayakkabıları: Doğa yürüyüşleri, minik tırmanışlar, orman gezileri ve patika koşuları için uygun olan ayakkabılar, çoğunlukla su kaydırma için Gore-Tex ile güçlendiriliyor. Dayanıklı olan modeller, patika şartlarında ihtiyacın olan destekleri sana armağan ediyor. 
 • Örgü kumaş sayalı arazi ayakkabıları: Örgü sayayla hava alan ayakkabılar, ayakların ideal ısıda ve ferah kalmasına yardımcı oluyor. Hafiflik vadeden tasarımlar, koşularda tercih edilebiliyor. 
 • Hibrit tasarımlı outdoor ayakkabılar. Günlük kullanım için konfor sunan hibrit outdoor ayakkabılar, geri dönüştürülmüş malzemelerle sürdürülebilirliğe hizmet ediyor. Hem engebeli parkurlarda hem de günlük yaşamda kullanılabilen ayakkabılar, çok sayıda modelle Asics koleksiyonunda kendine yer buluyor. 

Asics outdoor ayakkabılar arasında seçim yapmak oldukça kolay. Üstün teknolojilerle donatılan modellerde en sık karşılaşacağın özelliklerin başında AHAR dış taban geliyor. Özel AHAR dış tabanlar, yer tutuşta mükemmeli deneyimlemeni sağlıyor ve outdoor etkinliklerde güven veriyor. Orta taban teknolojileri, sert adımlarda ayakların darbe etkisinden korunmasını sağlayan tamponlama etkisi gösteriyor. Ayakkabıların burun ve topuk kısımlarında stabiliteyi artıran paneller bulunuyor. Ayrıca kimi outdoor ayakkabılarda, ikonik Gel teknolojisinin izleri mevcut. Jel iç tabanlarla üstün darbe emilimi ve yumuşaklık deneyimleniyor. Kimi modellerde yer alan Waterproof ifadesi ise su geçirmezlik anlamına geliyor. Yağışlı havalarda kullanılabilen bu modeller, ayakların sıcak ve kuru kalmasına destek oluyor. 

 

Asics outdoor ayakkabıların konforu spor biyomekaniğini hareketin her anını inceleyerek test eden Asics uzmanlığına dayanıyor. “Akıllı Spor Teknolojisi ile Kaliteli Yaşamlar Yarat” vizyonuyla kurulan Asics Spor Bilimleri Enstitüsü outdoor ayakkabıların da çıkış merkezi oluyor. Doğal hareketlerin analiz edilmesi, malzeme geliştirilmesi ve yeniliklere öncülük etmesi ile tanınan merkez, 1990 yılından bu yana sportif ürünlerde inovasyonun kalbi olarak tanınıyor. Merkezde yapılan testler, gerçek koşullarda gerçekleştirilen denemeler sonucu, başarısını ispat eden erkek outdoor ayakkabılar kullanıcılarla buluşuyor. Asics benzersiz özelliklerinden sadece biri olan dünyaca ünlü Ar-Ge merkeziyle çeşit çeşit model tasarlıyor ve güven inşa ediyor. Bunun sonucu olarak profesyonel sporcular outdoor etkinliklerde Asics’i tercih ediyor, müsabakalarda Asics tasarımlarıyla parkurlarda boy gösteriyor. 

 

Sen de kötü hava koşullarını dert etmeden rahatlıkla antrenmanlarını yapabilirsin. Asics outdoor ayakkabılarla her adımda konforu hissederek patikalarda, yollarda, zorlu arazilerde sporu deneyimleyebilirsin. Outdoor yaşam tarzı için özel üretilen Asics ürünleriyle uzun yıllar kullanacağın tasarımlara sahip olabilirsin. Üstelik Asics hem kadın hem de erkek outdoor ayakkabılar üretiyor. Hem kendin hem de sevdiklerin için outdoor seçimleri koleksiyondan yaparak aile boyu etkinliklerde özlediğin keyfe erişebilirsin. Minik tırmanışlarda, zorlu parkurlarda, doğa yürüyüşlerinde veya patika koşularında adrenalini doruklarda hissederken ayakkabılarına güvenebilirsin. Eğer senin outdoor etkinliklerden beklediğin sessiz bir kamp alanında huzurla zaman geçirmek ve adrenalin değil huzuru hissetmekse o zaman da Asics yanında. Keyfini bozacak rahatsız his, ayaklarda tahriş, üşüme veya nemlilik olmadan kamp yapabilmenin huzurunu Asics açık hava etkinlik ayakkabılarıyla yaşayabilirsin. 

 

Asics’ten sipariş vermek için hemen zengin ürün çeşitlerini tek tek incelemelisin. Ürün detay sayfalarında teknik bilgilere, tasarım detaylarına, ürünlerin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarına ve beden alternatiflerine ulaşabilirsin. Sana uygun olan ürünü belirledikten sonra numarayı seçerek ürünü sepete ekleyebilirsin. Eğer ayakkabı numarası konusunda endişe yaşıyorsan Asics’in beden tablosuna girerek çözüm bulabilirsin. Doğru numarayı bulmak için bir beyaz kağıdın üzerine çıplak ayakla basmalısın. Ardından bir kalem yardımıyla en uzun parmağının hizasını işaretlemeli, sonra ise topuk yerine işaret koymalısın. Sonra bir cetvel veya mezura ile iki işaret arasındaki bölümü ölçmelisin. Böylelikle ayağının cm cinsinden uzunluğunu elde edebilirsin. Beden tablosunda cm değerine karşılık gelen bedeni seçerek ödeme adımlarına doğru devam edebilirsin. Sepetindeki ürünleri hızla ödeyerek siparişini oluşturabilir, en kısa sürede kapına gelmesini bekleyebilirsin. Asics ile doğa sporları ile yeniden barışmaya ne dersin? Şimdiden bir sonraki macera için heyecanlanmaya başladıysan sen de hemen sipariş ver!


back to top
Filtreler