Erkek  

Fiyata göre filtrele
Erkek Spor Ürünleri (553 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Aktif yaşamda konforlu hissetmek her erkeğin hakkı. Erkek spor ürünleri, beylere sportif aktivitelerde arzu ettikleri rahatlığı vadediyor. Ayrıca Asics koleksiyonu, kıyafetlerden ayakkabılara kadar birçok tasarımı ve farklı spor türleri için üretilmiş özel ürünleri bir arada bulundurarak kusursuz şıklığın sırrı oluyor. Eğer sen de spor sırasında sana eşlik edecek, profesyonellerin seçimi olan tasarımlara sahip olmak istersen Asics kreasyonunu inceleyebilirsin.

Erkek Spor Malzemeleri

Asics’in sportif giyimde erkek modasının trendlerini belirleyen tasarımları, konfor sağlayan teknolojileri ve aksesuarları, erkek spor malzemeleri koleksiyonunu oluşturuyor. Erkek spor malzemeleri arasında bulabileceğin temel parçalar ve Asics’in sağladığı ayrıcalıkları şöyle:

  • Erkek koşu ayakkabısı: Asics erkek spor malzemeleri arasındaki ayakkabılar, GEL teknolojisi sayesinde ayağa binen yükü tabana eşit bir şekilde dağıtıyor. Orta taban, şok emiciliği ile konfor sağlarken özel tamponlama ve hafiflik avantajlarından ödün vermen gerekmiyor. Üstelik yüksek yer tutuş, denge ve stabilite sunan teknolojiler de her adımda yanında yer alıyor. Ayrıca nefes alan saya ile her an ferah hissedebilirsin.
  • Sportif kıyafetler: Asics koleksiyonunda bulunan tüm sportif kıyafetler, hafiflik, nem ve hava transferi sağlayan özel kumaşlardan tasarlanıyor. Bunun yanında rahatsız etmeyen dikişler, spora uygun kesimler ve hareket özgürlüğü sunan modeller bir arada sıralanıyor. Ayrıca sportif giysilerdeki üstün kalite standartları, Asics ayrıcalıklarını tüm kombinde hissetmeni sağlıyor. Üstelik ürünler arasında erkek fitness taytı tasarımlarından montlara kadar dört mevsim için malzemeler mevcut.
  • Aksesuarlar: Erkek spor malzemeleri arasında yer alan küçük yardımcılar arasında ter emici havlu ürünler, eklem destekleri, koruyucu ve konfor artırıcı özel tasarımlar yer alıyor. Şapkadan çantaya dek spor sırasında ihtiyaç duyacağın tüm malzemeleri bir arada inceleyebilirsin.

Erkek Spor Malzemesi Nasıl Seçilir?

Erkek spor malzemesi seçerken öncelikle kalitesinden emin olduğun bir markadan ve güvenilir bir adresten alışveriş yapmalısın. Asics ve Asics Türkiye’nin web sitesi, erkek spor malzemesi alışverişin için doğru seçim.


Öncelikle hobilerine, günlük ihtiyaçlarına göre alışveriş listeni belirlemelisin. Diğer bir deyişle, nelere ihtiyacın var bilerek seçime başlamalısın. Ardından ürün gruplarından beklentileri değerlendirmen gerekiyor. Örneğin egzersiz sırasında giyim için suya dayanıklı bir erkek spor malzemesi arıyorsan, ürünleri bu özelliğe göre elemelisin. Sonrasında ürünlerin teknolojilerini, kullanıcıya vadettiklerini inceledikten sonra tasarımı zevkine uygun mu, sana uyabilecek bir beden numarası var mı bakmalısın. Son olarak erkek spor malzemeleri arasından seçim yaparken fiyat karşılaştırması yapmalısın. Tüm bu adımlar neticesinde, ihtiyaçlarına, üründen beklentilerine, zevkine ve bütçene uygun ürünü sepetine ekleyebilirsin.

Erkek Spor Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisin?

Dayanıklılık, uzun ömür, şıklık ve konfor, erkekler için spor ürünleri alışverişindeki kriterlerin başında yer alıyor. Öncelikle bu kriterlerin karşılanmasına dikkat etmelisin. Her sporun dinamiği ve gereklilikleri farklı olduğu için hobilerini göz önüne alarak erkek spor malzemelerini seçmelisin. Ayrıca giyim alışkanlıklarını, kombin yaparken kullanabileceğin diğer kıyafetlerin renklerini, tarzlarını dikkate almayı da unutmamalısın. Örneğin hoodie alırken onu beraber giyeceğin eşofmanların renklerine, aksesuarların tarzına uygun seçimler yapmalısın. Böylelikle erkek spor ürünlerini çok daha kolay kombinleyebilir ve aradığın şıklığa daha kolay erişebilirsin.


Asics erkek spor malzemelerinde sunduğu zengin ürün yelpazesi sayesinde aktif yaşama gönül veren herkesin tercihi oluyor. Profesyonel sporcuların ve amatör spor meraklılarının seçimi olan Asics, bugün günlük yaşamda ve egzersiz çalışmalarında her kullanıcıya profesyonel destek sağlıyor. Sen de Asics kalitesini hemen deneyimlemek için şimdi sipariş ver!


back to top
Filtreler