Erkek  

Fiyata göre filtrele
Erkek Outdoor Ayakkabı & Trail Ayakkabı (21 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Doğayla başbaşa kaldığın açık hava etkinliklerinde sana özlediğin konforu verecek bir yardımcın var. Erkeklerin doğa yürüyüşlerinde, kamp etkinliklerinde, farklı sporlarda kullanabileceği birbirinden şık erkek outdoor ayakkabı modelleri Asics’te yer alıyor. Daha iyi performans, daha yüksek verim ve daha keyifli aktivite vadeden doğru ekipmanlar arasında Asics erkek açık hava ayakkabıları da bulunuyor. Dış alanlarda ayaklarını şok etkisinden koruyacak, zorlu hava şartlarına karşı sana yardımcı olacak yüksek teknoloji ürünü tasarımlar için sen de Asics koleksiyonunu inceleyebilirsin.


Öncelikle outdoor ayakkabının ne olduğunu ve ayakkabılardan tam olarak neler bekleyebileceğini netleştirebiliriz. Açık hava etkinliklerine merak duruyorsan, bir hoca veya rehber yardımıyla aktivitelere katılıyorsan, doğanın kucağında kendini güvende hissetmek ve daha rahat olmak istiyorsan erkek outdoor ayakkabıya ihtiyacın var. Ayakkabılar, açık havada yüksek koruma sağlamak için özel donanımlara sahip oluyor. Konforlu, dayanıklı, uzun ömürlü, koruyucu ve şık outdoor ayakkabı modelleri, uzun süren parkurlarda bile vadettiği rahatlıktan ödün vermiyor.


Açık hava ayakkabılarının sağladığı avantajlar şöyle sıralanıyor:

 • Yüksek yer tutuşu sağlıyor.
 • Mükemmel teknik destek sağlarken estetik görüntüsünden ödün vermiyor.
 • Asics’te onlarca çeşit bulunuyor.
 • Koruyucu özellikler ayakkabıları ağırlaştırmıyor. Hafiflik özelliği korunuyor.
 • Kaliteli ve dayanıklı malzemeler uzun ömür vadediyor.


Outdoor için tasarlanan ayakkabıları doğa yürüyüşleri yaparken giyebilirsin. Hiking, kamp gibi aktivitelerde kullanabilirsin. Ayrıca zorlu parkurlarda yaptığın koşularda erkek koşu ayakkabısı yerine outdoor ayakkabı tercih edebilirsin. Erkek outdoor ayakkabıların sıradan bir erkek sneakers modelinden ayrıştığı nokta teknik donanım oluyor. Dışarıdan bakıldığında herhangi bir ayakkabı gibi görünse de bu tasarımlar, birçok nitelikle sıradan modellerin çok daha ötesinde bir teknolojinin ürünü. Onlarda, sabit duruş için destek, burkulmayı önleme için özel yaka dolguları, topuk destekleri, iç taban yastıklaması, orta tabanda şok emme etkisi, su geçirmezlik, ısı yalıtımı gibi özellikler yer alabiliyor. Zorlu parkurlarda ihtiyacın olan saya ve taban özellikleri outdoor ayakkabılarda kendine yer buluyor. Ayrıca yüzeye tutunmayı sağlayan özel dış taban teknolojileri, ayakkabıları özelleştiriyor.


Erkek outdoor ayakkabılar, çoğunlukla kışın tercih ediliyor ancak zorlu hava şartlarıyla yazın karşılaşıyor, örneğin yazın trekking yapıyorsan yaz mevsiminde de modelleri giyebilirsin. Aslında outdoor ayakkabılar, zorlu koşulların olduğu her mevsim giyilebiliyor. Ayakkabıların modellerini inceleyerek yazın kullanabileceğin, üstün hava ve nem transferi sağlayan çeşitlere yönelebilirsin. Alan şartları, hava koşulları nasıl olursa olsun sana yardımcı olacak ayakkabıları Asics koleksiyonunda bulabilirsin. Zorluklara meydan okuyacağın keyifli açık hava etkinliklerinde, Asics teknolojileriyle performansını yükseltebilir, konforlu hissetmenin tadını çıkarabilirsin.


Outdoor Ayakkabı Ne Demek?

Patika koşuları, açık hava aktiviteleri, minik tırmanışlar, trekking etkinlikleri, orman yürüyüşleri gibi sporlarda kullanabileceğin ayakkabılar, outdoor ayakkabılar arasında sınıflanıyor. Açık hava sporlarının çok daha güvenli ve konforlu olmasına yardımcı olan tasarımlar, özel teknolojilerle donatılıyor. Kaliteli outdoor ayakkabıları daha yakından tanımak için Asics modellerinin özelliklerini örnek alabilirsin.

 • Waterproof özellikli çeşitler, zorlu koşullarda ve ıslak havalarda bile ayakların kuru hissetmesi için su geçirmezlik sunuyor. GORE-TEX kullanılan outdoor ayakkabılar sayesinde nemli zeminde, yağışlı havada bile spor yapabilirsin.
 • Topuktan parmak ucuna kadar özel yastıklama yapan iç tabanlar sayesinde ayaklar her yönden destekleniyor. Ayakları dört bir taraftan saran ORTHOLITE iç tabanlar, hareket sırasında sabit kalmayı kolaylaştırıyor. Bu sayede muhtemel spor kazaların ve küçük sendelemelerin önüne geçmek kolaylaşıyor.
 • Özellikle açık arazilerde koşanlar için bir koşu ayakkabısı kadar orta taban desteği sunan outdoor ürünler, tabandan yansıyan şok etkisini emiyor. Böylelikle sert adımlar söz konusu olduğunda dahi outdoor ayakkabılar, darbeleri karşılıyor.
 • Açık alanlarda karşılaşacağın zeminleri seçemezsin. Nemli, toprak, taş veya ahşap zeminlerde sorunsuz bir şekilde yere tutunan kauçuk tabanlar, mükemmel yer tutuş için kullanıcıları destekliyor. Bu etki sayesinde en zorlu alanlarda bile kendini güvende hissedebilirsin.


Outdoor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Erkek outdoor ayakkabıların kullanımı konusunda özen göstermen gereken noktalara artık hakimsin, peki doğru modeli bulmak için yapman gerekenleri biliyor musun?

 • Söz konusu açık hava aktiviteleri olduğunda tasarımdan önce ürün teknolojilerine bakmalısın. Ürünlerin uygun olduğu zeminlere, koruma teknolojilerine dikkat ederek sana açık havada konfor sunacak ürünleri bulabilirsin. Bunun için saya ve tabanda kullanılan materyalleri dikkatle incelemen gerekiyor.
 • Ürünü kullanacağın mevsime, zemin ve hava koşullarına uygunluk için outdoor ayakkabıda aradığın özellikleri alışveriş öncesinde belirlemelisin. Örneğin yazın kullanım için nem transferini, kışın ise su iticiliği ilk kriter olarak görebilirsin. Yazın serin, kışın ise sıcak tutan modellerden tercih edebilir veya dört mevsim kullanılabilir özellikteki seçeneklere yönelebilirsin.
 • Üründen beklentilerin arasında performans desteği varsa, enerji dönüşü gibi ek fonksiyonlar sunan modelleri tercih etmelisin. Bu bağlamda Asics’in profesyonel sporcular tarafından giyilen ürünleri sana rehberlik edebiliyor.
 • Arazi koşullarında ayak günlük hayatta çok sık almamdığı pozisyonlara gelebiliyor. Özellikle tırmanış gibi sporlar sırasında ayakkabıların sıradan günlük modellerden daha çok esneklik gerektiren formlara girmesi önemli. Bu nedenle mümkün olduğunca esneyen, ayak hareketlerine uyum sağlayan seçenekleri tercih edebilirsin.
 • Özellikle kaygan ve nemli zeminlerde hareket etmen gerekiyorsa yer tutuş özelliğine, alt tabanın kauçuk olmasına ekstra önem vermelisin. Ayrıca tırmanış gibi faaliyetler için özel tasarlanmış outdoor ayakkabılardan alabilirsin. Doğada yapacağın farklı etkinliklere, zemin özelliklerine göre açık hava ürün çeşitlerini almaya dikkat etmelisin. Bu konuda taban desenlerinin belirleyici olduğunu aklında tutabilirsin.
 • Taşlı toprak yollarda en sık karşılaşacağın sorunların başında, ayakkabı tabanına takılan yabancı cisimler geliyor. Bu nedenle özellikle koşacağın zamanlarda tercih ettiğin ayakkabıların tabanının 3D detaylarla zeminden gelecek cisimleri engellemesini istemelisin. Asics’in bazı modellerinde bu taban özelliğini görebilirsin. Böylelikle koşarken tabana yerleşen herhangi bir cisim nedeniyle konsantrasyon ve basış sorunu yaşama olasılığını sıfırlayabilirsin.
 • Etkinlikler sırasındaki güvenlik beklentileri, günlük yaşamdan çok daha fazla. Mesela şehir hayatında ayakkabı bağcıklarının dışarı çıkması sorun olmazken zorlu bir arazide büyük bir güvenlik sorunu haline gelebiliyor. Buna bağlı olarak outdoor ayakkabılarda bağcıkların tutulmasını sağlayan özel yaka tasarımları görebilirsin. Eğer zorlu bir aktiviteye katılacaksan Asics’in ekstra bağcık tutuşu sağlayan tasarımlarını tercih edebilirsin.
 • Açık hava etkinlikleri için tasarlanan modellerin birçoğu yüksek yakalı oluyor ve yaka kenarlarında ayak bileğini koruyacak dolgular bulunuyor. Bu dolgular sayesinde ayakların burkulması önlenirken olası bir yanlış basışta bileklerin incinmesinin önüne geçiliyor. Sen de zorlu arazilere çıkmadan önce ayakkabılarında yaka desteklerinin olmasına bakabilirsin.
 • Benzer şekilde, soğuk havalar için hazırlanan outdoor ürünlerin hemen hepsinin dil kısımları daha geniş alan kaplıyor ve soğuk geçirmemesi için özel dolgularla tamamlanıyor.
 • Günümüz dünyasının en önemli sorunlarından biri çevre, iklim değişikliği. Doğanın kucağında etkinliklere katılırken bu çevrenin korunmasına destek olacak sürdürülebilir politikalarla üretilmiş outdoor ayakkabılardan alabilirsin. Asics’in birçok modelinde iç taban sürdürülebilir boyama işlemi ile renklendiriliyor. Bu da daha az su kullanımı ve karbon emisyonu anlamına geliyor. Eğer sen de Asics ile aynı endişeleri taşıyorsan, çevre hassasiyetiyle üretilmiş tercih hakkını outdoor ayakkabılardan yana kullanabilirsin.
 • Şıklık da senin için konfor kadar önemliyse, dolabındaki kıyafetler ile uyumlu ayakkabılar almalısın. Örneğin saya rengini erkek mont ile uyumlu seçebilirsin. Ayakkabıların tarzına, kıyafetler ile beraber şık görünmesine özen göstererek her koşulda tarzının yıldız olmasını sağlayabilirsin.


Erkek Outdoor Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabıların fiyatları birçok farklı özellik üzerinden belirleniyor. Ayakkabının imal edildiği malzeme, kullanılan teknolojiler, tasarım özellikleri, teknik nitelikleri fiyat üzerinde önemli etki gösteriyor. Ancak tek kıstas, ayakkabıların özellikleri değil. Zaman zaman dış etkenlerin de fiyatları belirlediğini görebilirsin. Örneğin, özel günlerde yapılan dönemsel indirimler, sezonun trend renk ve desenleri, stok durumu, fiyatları değiştirebiliyor. Tüm bu sebepler sonucunda, erkek outdoor ayakkabı fiyatları arasındaki farkı rahatlıkla görebilirsin.


Fiyat incelemesi, birçok kullanıcıyı kalite konusunda yanılgıya düşürebiliyor. Asics koleksiyonunda yer alan tüm ayakkabılar yüksek kalite standartlarında tasarlanıyor ve fiyat farkı kesinlikle kalite konusunda bir değer ifade etmiyor. Ürünlerin farklı mevsimler, beklentiler, tarzlar için hazırlanması fiyat farkına sebep oluyor. Bu nedenle, seçim yaparken ilk kriterin fiyat olmamalı. Erkek outdoor ayakkabı fiyatlarından önce ürün özelliklerini incelemeli ve sana konfor sağlayabilecek ürünleri seçmelisin. Seçtiğin alternatifler arasında fiyat kıyası yaparak senin için en iyi erkek outdoor ayakkabıya ulaşabilirsin.


Ayakkabı fiyatlarını kıyaslarken yapılan en büyük hata, teknolojileri tamamen birbirinden farklı iki ayakkabıyı karşılaştırmak oluyor. Örneğin, arazi için uygun bir outdoor ayakkabı arıyorsan onu erkek tenis ayakkabısı modelleriyle kıyaslamamalısın. Benzer şekilde eğer su koruması sunan bir ayakkabıya ihtiyaç duyuyorsan waterproof olmayan bir model ile beklentilerini karşılayan alternatif arasında karşılaştırma yaparak zaman kaybetmemelisin. Hızlı ve doğru seçim için ürünlerin listelendiği sayfada yer alan filtreleri kullanarak doğru ayakkabıya daha kısa sürede ulaşabilirsin.


Asics tarafından tasarlanan outdoor ayakkabılar, gelişen teknolojinin izinde en iyi performansı sağlamak için tasarlanıyor. Teknik donanımı ve tasarım özellikleri, Asics’i profesyonel sporcuların tercihi haline getiriyor. Hem profesyonellerin hem de sporseverlerin en sevdiği outdoor ayakkabılarda imzası bulunan Asics, hemen her ihtiyaca, her bütçeye ve beklentiye uygun ürünler sunuyor.


En avantajlı Asics arazi ayakkabı fiyatlarını hemen yakalamak için sen de Asics Türkiye’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsin. Ayrıca mail bültenine üye olabilir ve sık sık Asics.com.tr’yi ziyaret ederek indirimleri inceleyebilirsin. Beğendiğin ürünleri kalp ile işaretleyerek favori listeni oluşturabilir ve özel kampanyalar başladığında hızla satın alabilirsin. Asics outdoor ayakkabı kampanyalarından yararlanmak için sen de Asics’teki favori ürünlerini hemen belirlemeli ve en yeni gelişmeleri takip etmeyi unutmamalısın.


Erkek Outdoor Ayakkabı Modelleri

 • Waterproof erkek arazi ayakkabıları: Asics koleksiyonunda, suya dayanıklı outdoor ayakkabılar da yer alıyor. Dış mekan etkinlikleri için tercih edebileceğin ayakkabılar, sıcak ve kuru bir açık hava deneyimini garanti ediyor. Waterproof modelleri, rahatlıkla yağışlı havalarda giyebilirsin. Özel iç yapısı sayesinde su almayan ayakkabılar ile güvenle bir sonraki macerana hazırlanabilirsin.
 • Arazi için koşu modelleri: Doğa yürüyüşleri, minik tırmanışlar, orman gezileri ve patika koşuları için uygun olan ayakkabılar, çoğunlukla su kaydırma için Gore-Tex ile güçlendiriliyor. Dayanıklı olan modeller, patika şartlarında ihtiyacın olan destekleri sana armağan ediyor.
 • Örgü kumaş sayalı arazi ayakkabıları: Örgü sayayla hava alan ayakkabılar, ayakların ideal ısıda ve ferah kalmasına yardımcı oluyor. Hafiflik vadeden tasarımlar, koşularda tercih edilebiliyor.
 • Hibrit tasarımlı ayakkabılar: Günlük kullanım için konfor sunan hibrit outdoor ayakkabılar, geri dönüştürülmüş malzemelerle sürdürülebilirliğe hizmet ediyor. Hem engebeli parkurlarda hem de günlük yaşamda kullanılabilen ayakkabılar, çok sayıda modelle Asics koleksiyonunda kendine yer buluyor.

Asics ayakkabılar arasında seçim yapmak oldukça kolay. Üstün teknolojilerle donatılan modellerde en sık karşılaşacağın özelliklerin başında AHAR dış taban geliyor. Özel AHAR dış tabanlar, yer tutuşta mükemmeli deneyimlemeni sağlıyor ve etkinliklerde güven veriyor. Orta taban teknolojileri, sert adımlarda ayakların darbe etkisinden korunmasını sağlayan tamponlama etkisi gösteriyor. Ayakkabıların burun ve topuk kısımlarında stabiliteyi artıran paneller bulunuyor. Ayrıca kimi outdoor ayakkabılarda, ikonik Gel teknolojisinin izleri mevcut. Jel iç tabanlarla üstün darbe emilimi ve yumuşaklık deneyimleniyor. Kimi modellerde yer alan Waterproof ifadesi ise su geçirmezlik anlamına geliyor. Yağışlı havalarda kullanılabilen bu modeller, ayakların sıcak ve kuru kalmasına destek oluyor.


Outdoor Ayakkabı Nasıl Alınır?

Açık hava aktiviteleri yaparken veya uzun süreli bir kamp deneyimi sırasında hemen hemen tüm gün ayakta geçiyor. Bu nedenle bir süre sonra ayaklarının şişmeye başladığını fark edebilirsin. Zorlu koşullarda konfordan ödün vermemek için outdoor ayakkabı alırken tüm bu noktaları farkında olmalısın. Rahatlığını ön planda tutacak outdoor ayakkabıları seçmek için mümkünse günün ikinci yarısını tercih etmen gerekiyor. Böylelikle günlük aktiviteler dolayısıyla şişen ayakların daha doğru numara seçmene yardım ediyor. Ayrıca eğer deneme imkanın varsa ayakkabıların iki çiftçini de denemeli ve ayak parmaklarının sayaya değmediğinden emin olmalısın.


Fakat her zaman outdoor ayakkabı alırken deneme imkanı bulunmuyor. Bu durumda, ayak ölçünü alarak yol alabilirsin. Doğru ölçü için yere düz beyaz bir kağıt koyduktan sonra çıplak ayakla kağıdın üzerine basmalısın. Devamında, en uzun parmağının ucuna denk gelen yeri bir kalemle işaretlemelisin. Aynı şekilde topuğunun hizasına da bir işaret koyman yeterli. Şimdi iki işaret arasındaki bu mesafeyi ölçerek ayağının cm cinsinden uzunluğunu öğrenebilirsin. Asics outdoor ayakkabı modellerinin ölçülerini de ürün detay sayfasındaki beden tablosundan öğrenerek sana uygun numarayı kolaylıkla bulabilirsin. Elbette aynı deneme için önerdiğimiz gibi ölçümü de gün sonunda yaparak daha doğru sonuç elde edebilirsin.


Erkek Outdoor Ayakkabı

Açık hava şartlarında kullanıma uygun olan erkek outdoor ayakkabı modellerinin dört mevsime uygun çeşitleri bulunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden özenli işçilikle üretilen ürünler, yılın trendlerini yansıtan dizaynları ve modası geçmeyecek detaylarıyla uzun yıllar kullanılabiliyor. Ancak erkek outdoor ayakkabılardan uzun süre ilk günkü performansı almak için kullanım sırasında dikkat edilecek hususlar var.


İlk olarak ayakkabıları sık sık havalandırmaya özen göstermelisin. Hatta mümkünse erkek outdoor ayakkabıların bir günlük kullanımın ardından bir gün boyunca kuru, gölge ve açık hava alanlarda dinlendirilmesi bekleniyor. Böylelikle kullanım sırasında salınan nem buharı, dökülen ölü deri ve üreyen bakteriler ortadan kalkıyor. Ayrıca erkek veya kadın outdoor ayakkabılar giyerken mutlaka çorap giymelisin. Böylelikle ayakkabının iç tabanına temas edecek nemi ve ölü deriyi en aza indirebilirsin. Bunun yanında çorapsız giydiğinde ayakkabı içinde oluşan sürtünme kuvveti, ısı ve nem, daha fazla bakteri üremesine neden oluyor. Çorapların emici özelliği sayesinde erkek outdoor ayakkabıların iç tabanındaki deformasyon ihtimalini minimize edebilirsin. Diğer taraftan erkek outdoor ayakkabıları giyerken ve çıkarırken gereken bağcıkları esnetmeyi ihmal etmemeli, ayakkabıyı zorlamamalı ve fortu ezmemelisin. Bu zorlamalar maalesef ayakkabının formunu bozuyor. Üstelik outdoor ayakkabıların iç bakımı kadar dış bakımı da mühim. Sık sık dış yüzeyindeki tozları nemli bir bezle temizlemeyi unutmamalısın. Mevcutsa, ayakkabı temizleme jellerinden de yardım alabilirsin.

Kullanım önerilerine dikkat ettiğin outdoor ayakkabıların çok daha dayanıklı, uzun ömürlü olduğunu fark edebilirsin.


Erkek Outdoor Ayakkabı Ne Zaman Giyilir?

Açık hava koşullarında olduğun, zorlu hava ve zemin şartlarında güvenli adım atmaya ihtiyaç duyduğun her an erkek outdoor ayakkabı ürünlerini kullanabilirsin. Outdoor gezilerde, sportif etkinliklerde, trekking yaparken onları tercih edebileceğin gibi şehirde yağışlı havalarda da ayakkabılardan destek alabilirsin. Outdoor ayakkabılarla yapabileceğin etkinlikler arasında; kampçılık, hiking, küçük çaplı tırmanışlar, orman yürüyüşleri, parkur gezileri, paintball aktiviteleri sayılabiliyor.


Her adımda sana daha güçlü ve sağlam adımlar vadeden erkek outdoor ayakkabı modelleri, sert doğa koşulları için tasarlansa da bu günlük hayatta giyilemeyecekleri anlamına gelmiyor. Dilersen şehirde kış aylarında, bot giymek yerine outdoor modellerin koruyucu etkisini seçebilirsin. Sportif stilini tamamlayacak şık görünümleri, koruyucu teknolojileri ve hafiflikleriyle alışkanlık yaratan ürünleri şehrin engebeli yollarında, yağışlı havalarda, soğuk ve karlı günlerde de giyebilirsin. Çalışırken, günün işleri için oradan oraya koşuştururken, soğuklara meydan okuyarak alışveriş yaparken, uzun yolculuklarda yorgunluğu alt etmeye çalışırken ihtiyacın olan yol arkadaşlığını outdoor ayakkabı modellerinde bulabilirsin.


Asics outdoor ayakkabıların konforu spor biyomekaniğini hareketin her anını inceleyerek test eden Asics uzmanlığına dayanıyor. “Akıllı Spor Teknolojisi ile Kaliteli Yaşamlar Yarat” vizyonuyla kurulan Asics Spor Bilimleri Enstitüsü outdoor ayakkabıların da çıkış merkezi oluyor. Doğal hareketlerin analiz edilmesi, malzeme geliştirilmesi ve yeniliklere öncülük etmesi ile tanınan merkez, 1990 yılından bu yana sportif ürünlerde inovasyonun kalbi olarak tanınıyor. Merkezde yapılan testler, gerçek koşullarda gerçekleştirilen denemeler sonucu, başarısını ispat eden erkek outdoor ayakkabılar kullanıcılarla buluşuyor. Asics benzersiz özelliklerinden sadece biri olan dünyaca ünlü Ar-Ge merkeziyle çeşit çeşit model tasarlıyor ve güven inşa ediyor. Bunun sonucu olarak profesyonel sporcular outdoor etkinliklerde Asics’i tercih ediyor, müsabakalarda Asics tasarımlarıyla parkurlarda boy gösteriyor.


Sen de kötü hava koşullarını dert etmeden rahatlıkla antrenmanlarını yapabilirsin. Asics outdoor ayakkabılarla her adımda konforu hissederek patikalarda, yollarda, zorlu arazilerde sporu deneyimleyebilirsin. Outdoor yaşam tarzı için özel üretilen Asics ürünleriyle uzun yıllar kullanacağın tasarımlara sahip olabilirsin. Üstelik Asics hem kadın hem de erkek outdoor ayakkabılar üretiyor. Hem kendin hem de sevdiklerin için outdoor seçimleri koleksiyondan yaparak aile boyu etkinliklerde özlediğin keyfe erişebilirsin. Minik tırmanışlarda, zorlu parkurlarda, doğa yürüyüşlerinde veya patika koşularında adrenalini doruklarda hissederken ayakkabılarına güvenebilirsin. Eğer senin outdoor etkinliklerden beklediğin sessiz bir kamp alanında huzurla zaman geçirmek ve adrenalin değil huzuru hissetmekse o zaman da Asics yanında. Keyfini bozacak rahatsız his, ayaklarda tahriş, üşüme veya nemlilik olmadan kamp yapabilmenin huzurunu Asics açık hava etkinlik ayakkabılarıyla yaşayabilirsin.


Asics’ten sipariş vermek için hemen zengin ürün çeşitlerini tek tek incelemelisin. Ürün detay sayfalarında teknik bilgilere, tasarım detaylarına, ürünlerin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarına ve beden alternatiflerine ulaşabilirsin. Sana uygun olan ürünü belirledikten sonra numarayı seçerek ürünü sepete ekleyebilirsin. Eğer ayakkabı numarası konusunda endişe yaşıyorsan Asics’in beden tablosuna girerek çözüm bulabilirsin. Doğru numarayı bulmak için bir beyaz kağıdın üzerine çıplak ayakla basmalısın. Ardından bir kalem yardımıyla en uzun parmağının hizasını işaretlemeli, sonra ise topuk yerine işaret koymalısın. Sonra bir cetvel veya mezura ile iki işaret arasındaki bölümü ölçmelisin. Böylelikle ayağının cm cinsinden uzunluğunu elde edebilirsin. Beden tablosunda cm değerine karşılık gelen bedeni seçerek ödeme adımlarına doğru devam edebilirsin. Sepetindeki ürünleri hızla ödeyerek siparişini oluşturabilir, en kısa sürede kapına gelmesini bekleyebilirsin. Asics ile doğa sporları ile yeniden barışmaya ne dersin? Şimdiden bir sonraki macera için heyecanlanmaya başladıysan sen de hemen sipariş ver!


back to top
Filtreler