unisex  

Fiyata göre filtrele
Asics Gel Ayakkabı (256 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics Gel ayakkabılar, koşu ve yürüyüş gibi spor faaliyetlerinde sıkça tercih edilen ayakkabı modelleri arasındadır. Bu ayakkabılar, özellikle koşu sırasında yere tam olarak basmanı sağlayıp sakatlanma riskinin azalmasına yardımcı olabilir.

Asics Gel ayakkabılar, özel olarak tasarlanmış jel teknolojisi sayesinde şok emicilik özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde, ayaklara yüklenen baskıyı azaltarak daha konforlu bir koşu deneyimi yaşamana yardımcı olur.

Ayrıca Asics Gel ayakkabıları, hafif yapısı ve ayakları saran tasarımı sayesinde hızlı ve rahat bir şekilde spor yapmana da olanak tanır. Bu ayakkabıların üst kısmı genellikle ağ örgü yapıda olduğu için ayaklarının nefes almasına yardımcı olur. Yani, Asics Gel ayakkabılar koşu ve yürüyüş gibi spor aktivitelerinde kullanılan rahat, destekleyici ve şık bir ayakkabı seçeneğidir. Bu ayakkabıları tercih ederek ayaklarının konforunu zirveye taşıyabilirsin.

Asics’in en popüler serilerinden biri olan Gel ayakkabılar, ikonik GEL teknoloji ile donatılarak ön plana çıkıyor. Cinsiyete göre tasarlanan özel donanımı sayesinde konfor vadediyor. Üstelik daha yumuşak adımlama tecrübesi de sağlıyor. Koşarken ihtiyacın olan farklı detaylar düşünülerek tasarlanan modeller, hem kadın hem de erkekler için uygun seçenekler bulunduruyor. Kadın spor ayakkabı ve erkek spor ayakkabı modellerini tercih ederek spordan maksimum verim alabilirsin.


Asics Gel Teknolojisi

Özel malzemelerden üretilen Asics Gel teknolojisi, konforlu koşu ayakkabısı olarak tasarlandığı için her daim rahatlığı vaadediyor. GORE-TEX™ saya teknolojisi ile su geçirmez özelliğe sahip olan bu ayakkabı, farklı özellikleri dışında mükemmel darbe emilimi ve yumuşaklık sağlayan GEL ™ iç taban teknolojisi sayesinde sadece ayak sağlığını düşünüyor. AMPLIFOAM orta taban teknolojisine sahip olmasının yanı sıra dayanıklılık için katı kauçuk dış taban özelliği bulunan Asics Gel ayakkabılarını tercih ederek sadece ayaklarının konforuna odaklanabilirsin. Üstelik Gel teknolojisiyle tasarlanan Asics Gel Kayano modelini de inceleyerek serileri daha yakından tanıyabilirsin!


Asics Gel Modelleri

Asics GEL modellerinde kullanılan teknik özellikler kadar tasarım detayları da oldukça çekici. GEL teknolojisiyle üretilen ayakkabılar arasında kadın ve erkek için uygun modeller mevcut. Üstelik her zevke hitap etmeyi başaran rengarenk ürünlerle dolaplarda yer almayı hak eden model olarak göz doldurmayı başarıyor. Tasarımlarda kullanılan ince detaylar sayesinde tarzını her daim yansıtmayı başarabilirsin. Hatta birden çok rengin bir arada kullanıldığı çarpıcı dizaynları tercih ederek eğlenceli bir görünüm sergileyebilirsin.


Asics Gel Tamponlama Özelliği

Gel teknolojisi, Asics'in sembolleşmiş tamponlanma özelliği olarak ön plana plana çıkıyor. Asics’i özellikle diğer farklı markalardan ayrıştıran ve spor ayakkabı pazarında ki önemini arttıran çok özel bir materyal teknolojisi olarak biliniyor. Zaman içerisinde ARGE laboratuvarlarında geliştirilen ve hala geliştirilmeye devam eden bu materyal, Asics’in hem spor hem de koşu ayakkabısı modellerinde kullanılıyor.

Sayısından nefes alabilir özellikteki kumaş, dayanıklılığı arttıran farklılığıyla bir araya geliyor. Asics Gel ayakkabılar, rahatlığının yanı sıra modern ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Bu ayakkabı modelinin arka ayak kısmına yerleştirilen Gel teknolojisi, darbelere karşı şok emici özelliği sayesinde ayağın zemin ile temasının daha yumuşak bir şekilde olmasına yardımcı oluyor. Bu tamponlama teknolojisi sayesinde diz, eklem ve bilek kısımlarında oluşabilecek tepkimenin azaltılması amaçlanıyor. Günlük hayatta daha rahat bir şekilde kullanabileceğin Asics Gel ayakkabı modelleri ile tüm gözlerin sadece senin üzerinde olmasını sağlayabilirsin. Birbirinden farklı renklerle tasarlanan bu ayakkabı modelini tercih ederek kaliteyi tarzınla bütünleştirebilirsin.


Neden Asics Gel Modellerini Seçmelisin?

Uzun yıllardır spor teknolojisinin lideri olmayı başaran Asics, Gel modelleri ile dolabının favori parçası olmaya aday. Peki neden Asics Gel ayakkabı modellerini tercih etmelisin? Çünkü bu modeller, koşu sırasında özel çözümler vaadediyor. Bu ayakkabı modelinde kullanılan teknolojiler sayesinde sert adımlar bile daha konforlu bir hale geliyor. Ayrıca bütün teknik donanımına rağmen şık ve bir o kadar da havalı görüntüsünden asla ödün vermiyor. Farklı renklerde olduğu gibi farklı tasarım detayları, modellerin en az teknolojik özellikleri kadar dikkat çekmeyi başarıyor.


Asics Gel Fiyatları

Model ve özelliklerine göre farklı etiketlerle karşına çıkan Asics Gel fiyatları, ürün detaylarına göre farklılık gösteriyor. Teknik detaylar ve tasarım ayrıntıları gibi özelliklerin yanı sıra kampanya bilgileri ya da stok durumu gibi etkenler de fiyatların değişmesinde önemli rol oynuyor. Dönemsel trendler de tüm ayakkabılarda olduğu gibi Asics Gel fiyatlarını etkiliyor.

Sen de vakit kaybetmeden Asics ayrıcalıkları ile aktif yaşama hızlı bir şekilde giriş yapabilirsin. O halde hemen sipariş ver ve zaman kaybetmeden harekete geçmenin ayrıcalığını yaşa!


back to top
Filtreler