Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Asics Gel Kayano (32 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics’in klasikleşen gözde serileri arasında yer alan Gel Kayano, kullanıcılara konfor sunan özel detaylarıyla ayakkabıda rahatlığın karşılığı oluyor. Asics’in benzersiz destek ve denge sunan serisi, üst düzey konfor vadediyor. Uzun mesafede konfor ve koruma arayanların tercihi olan seri modelleri, içe basma sorunu olan kullanıcıların ideal basış şeklini deneyimlemesi için özel teknolojilerle donatılıyor. 

Asics Gel Kayano Fiyatları, Modelleri

Asics Gel Kayano fiyatları, modellere göre değişiyor. Kimi modeller koşu için özel destekler sunarken bazıları günlük kullanım için ideal görülüyor. Orta taban teknolojisi, ayakkabının jel destekleri, reflektör sahibi olup olmaması gibi teknik detaylar, modeller arasında fiyat farkına neden olabiliyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar, sezon trendleri ve stok durumu gibi diğer belirleyiciler de ürün fiyatları arasında farkın görülmesine imkan tanıyor. Özel teknolojileri ve uzun ömürlü tasarımı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanan tüm Asics Gel Kayano modelleri, fiyat kalite dengesini sağlayarak güven veriyor. Asics Kayano ayakkabılardan herhangi birini seçen kullanıcılar, tasarımın ve teknolojinin fiyatının hakkını vereceğini bilerek gönül rahatlığı ile alışverişini tamamlıyor. 

Asics Gel Kayano Erkek Koşu Ayakkabısı

Erkek koşu ayakkabısı modelleri, estetiği konforla buluşturuyor. Ön ve arka kısımlarda yer alan Gel yastıklamalar, hem konfor sağlıyor hem de hareketle beraber yerde oluşan şok etkisinin yeniden ayağa ulaşmasını engelliyor. Son model Asics Gel Kayano erkek koşu ayakkabıları ortalama 310 gram ağırlığında sunuluyor. 

Asics Gel Kayano Kadın Koşu Ayakkabısı

Her adımda koşma deneyimini iyileştiren Asics Gel Kayano kadın koşu ayakkabısı modelleri, ortalama 245 gram ağırlığında tasarlanıyor. Hafifliği, estetiği ve performans vaadi ile eşsiz bir kadın koşu ayakkabısı olan tasarımlar, arzulanan koşu deneyimini ayağına getiriyor. 

Gel Kayano Teknolojisi

Asics Gel Kayano serisinde özellikler modele göre değişebiliyor. Serinin en ileri teknoloji sunan son modellerinde, 

  • Ayağı saran üst düzey adaptive fit kalıplar kullanılıyor. Bu sayede ayakkabılarda sürtünmeye neden olacak herhangi bir boşluk kalmıyor. 
  • Fyltefoam propel orta taban ve Fyltefoam orta taban, yüksek tamponlama ve dayanıklılık sunmasına rağmen son derece hafif olmasıyla beğeni kazanıyor. Fyltefoam propel pazardaki tepkime gücü en yüksek orta taban teknolojisi olarak tanınıyor. 
  • Topuk kavrama sistemi ayakların konforunu garanti altına alıyor. 
  • Topuk ve ön ayaktaki gel bölümler en iyi darbe emilim desteğini sunuyor. 
  • Duomax destekler, koruma ve içe basma sorunu olan kullanıcılar için mükemmel randıman veriyor. 
  • Space trusstic kuvvetlendirilmiş denge yapısı ile koşuyu daha güvenli kılıyor. 
  • Eva iç taban, ideal yastıklama vadediyor. 
  • Ayakkabılarda yer alan reflektörler karanlıkla görünmeye yardımcı oluyor. 
  • Yüksek oranda geri dönüştürülebilir materyaller sayesinde ayakkabılar, doğa dostu özellik sağlıyor. 

Gel Kayano Koşu Ayakkabısının Özellikleri Nelerdir?

Asics Gel Kayano ayakkabılar koşu estetiğini mükemmelleştirirken denge ve güvenlikten ödün vermiyor. Olağanüstü şok emilimi sunan, en sert adımlarda bile güvenle yere basmaya imkan veren modeller, doğru yastıklama ile konforun sırrını paylaşıyor.  

Neden Gel Kayano Tercih Etmeliyim?

Kullandığın mevcut koşu ayakkabısının iç astarı bir tarafta daha çok aşınmış, dış taban kullanıma bağlı olarak eğim göstermişse Gel Kayano denge sağlayan modelleri seçmelisin. Bu sonuçlar, senin de denge sağlayan, basış konusunda sana yardımcı olan bir koşu ayakkabısına ihtiyacın olduğu anlamına geliyor. Gel Kayano ayakkabılar, dengeli adımlar atmana, daha konforlu ve hızlı koşmaya yardım ediyor. Özel teknolojileri ile pronasyon kaynaklı baskıyı azaltarak adımlarını uzun mesafe koşuda bile güvenli kılıyor. 

Asics koşu ayakkabıları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Gel Kayano, en yeni modelleriyle koleksiyonda yerini alıyor. Ayrıca yenilikleriyle ünlü Run Further Stability serisi modelleri de koşu konforu için alternatif üretiyor. Eğer ortopedik ayakkabı tasarımlarına ihtiyaç duyuyorsan Asics, ortopedik modelleriyle seninle... Sen de hemen dilediğin modeli sipariş verebilir, mükemmel konfor hissiyle, koşmanın keyfini sürebilirsin. 

back to top
Filtreler