Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Spor Ürünleri (544 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Düzenli egzersiz, hem fiziksel hem de zihinsel faydaları ile birçok kadının vazgeçilmezi oluyor. Bunun yanında, konforlu bir spor rutini için her kadının sahip olması gereken kadın spor ürünleri var. Ancak doğru malzemelerle dolu bir spor dolabı sayesinde; verimli, konforlu ve etkili bir egzersiz hayatına sahip olabilirsin. İster evde ister spor salonunda veya açık havada spor yapmayı tercih et, sana yardımcı olacak birbirinden güzel ürünlerle sen de egzersiz yapmayı daha çok sevebilirsin. Üstelik farklı spor türleri için sana destek verecek ürünlerle haftalık spor çalışmalarını çeşitlendirebilir ve spordan daha fazla fayda alabilirsin.

Kadın Spor Malzemeleri

Her kadının dolabında olması gereken kadın spor malzemeleri listemiz seninle. Sen de doğru ürünleri bir araya toplayarak mükemmel yol arkadaşları edinebilirsin:

  • Ayakkabı: Kadınların spor sırasında iyi hissetmesi, güvende olması, rahatlığı öncelikle ayakkabıya bağlı. Özellikle koşu gibi sert hareketler içeren sporlar söz konusu olduğunda kadın koşu ayakkabısı modelleri ihtiyaç listesinin başında geliyor. Zira sert hareketler dolayısıyla tabanda şok etkisi oluşuyor ve ancak doğru teknolojilere, orta taban desteğine sahip olan darbe emici ayakkabılar, adımların güvenle atılmasını sağlıyor.
  • Kıyafetler: Her kadın spor dolabında bir kadın spor tişört, bir adet tayt, özel pamuklu çoraplar ve sporcu iç çamaşırları bulundurmalı. Spor için özel üretilen kumaşlardan yapılması gereken ürünler, egzersiz sırasında konforlu olmanın ve daha iyi performans sergilemenin sırrı haline geliyor.
  • Aksesuarlar: Pilates matı, atlama ipi, dambıllar, toplar yaptığın egzersiz ne olursa olsun dolabında yer almalı. Spor yapmadığın günlerde dahi kondisyonunu korumak için küçük esneme hareketleri yapabilir, kısa bir kardiyo rutini ile zinde kalabilirsin.

Spor Malzemesi Nasıl Seçilir?

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak, kendi rekorunu tazelemek veya kariyer yapmak için spora gönül vermiş olabilirsin. Motivasyonun ne olursa olsun spor malzemesi seçimine özen göstermelisin. Doğru spor malzemesi seçmek için öncelikle yaptığın sporun ihtiyaçlarını incelemen gerekiyor. Örneğin hangi boyutlarda çantaya ihtiyacın var, nasıl ayakkabılar seçmelisin, bu spor için hangi kıyafetlerden alabilirsin bilerek alışveriş yapmalısın. Sonrasında alacağın ürünün kalitesine, tarzına, beklentilerine yanıt vermesine dikkat etmelisin. Elbette ürün kalitesini ayırt etmeni sağlayacak başka püf noktalar da var.

Spor Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Spor ürünleri alırken dikkat edeceğin püf noktalar sayesinde en kaliteli seçenekleri kolaylıkla ayırt edebilirsin. İşte kadın spor ürünleri alacağın bir alışveriş sırasında bakman gerekenleri:

Spor ürünlerinin markasına ve orijinal olmasına dikkat etmelisin. Günlük kıyafet ve ayakkabıların aksine, sporda kullanılan ürünlerin üstün özellikli olması gerekiyor. Hareket mekaniği gereği ürünlerin konforlu hissettirmesi ve güven verebilmesi için kimin tarafından üretildiği oldukça önemli. Asics 1949 yılından bu yana sporcu ürünlerinde kalitenin ve teknolojinin karşılığı. Japonya’dan dünyaya yayılan ve onlarca yıldır dünyanın en ünlü sporcularının tercihi olan marka, patentli teknolojileri ile spor ürünlerinde kalite arayanların ilk adresi.


Ürünlerin bedenine ve yaptığın spora uygunluğuna dikkat etmelisin. Örneğin futbol oynamak için güreş ayakkabısı almamalı veya koşu ürünleriyle voleybol oynamayı denememelisin. Her sporun gereksinimi farklı olduğu için mükemmel konfor amacıyla spora uygun ürünleri almalısın. Bunun yanında beden ölçülerine, ayak numarana uygun ürünleri alman da şart. Uyacağı umuduyla bedenine büyük veya küçük olan seçimler yapmamalısın.


Asics kadın spor ürünleri koleksiyonuyla her beklentiye, farklı branşlara, uygun onlarca seri, yüzlerce ürün sunuyor. Sen de aradığın modelleri Asics kalitesiyle bulabilir, hızla sipariş vererek aktif yaşamda konforu hissedebilirsin.


back to top
Filtreler