Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Eşofman Altı (6 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Sportif yaşamın vazgeçilmezlerinden olan kadın eşofman altı, sezon modasının yıldızı seçeneklerle Asics koleksiyonunda seninle! Çeşitler içinde, farklı spor türlerinde kullanabileceğin, günlük yaşamda keyifle giyebileceğin birçok modeli bir arada bulabilirsin. Ayrıca sokak moda trendlerini yansıtan anahtar parçaları alternatifler arasında görebilir, yaratıcı kombinlerle tarzını göz önüne serebilirsin. Egzersiz sırasında, evde, eğlencede veya arkadaş toplantılarında her an rahat ve şık hissetmek için Asics koleksiyonunu hemen incele!


Asics kadın eşofman altı ürünlerinde; sezon modasının izlerini, zamansız parçaların yükselişini, güvenlik sunan detayları, spor için gerekli konfor ögelerini bir arada bulacağından emin olabilirsin. Her ne kadar moda anlayışı yıllar içinde değişse de Asics kalitesi ve sportif modayı belirleyen öncü tasarımlarıyla sana zamana meydan okuyan, uzun ömürlü parçalar sunuyor. Örneğin yılın gözdesi lastikli paçalardan modası hiç geçmeyen oversize kesimlere kadar aradığın farklı alternatifleri Asics etiketiyle görmen mümkün. Sen de renk renk çeşitleri, ilgi çeken detayları, her zevke hitap eden farklı ayrıntıları, zamanın ruhunu yansıtan dinamik dizaynları, Asics ile kıyafet koleksiyonuna ekleyebilirsin.


Üstelik Asics modelleri, tüm koleksiyonla uyum içinde. Kadın eşofman altları ile uyumlu kadın sneakers seçeneklerini marka çatısı altına bulabilir, kombini tamamlayacak tişörtlere ve diğer spor ürünlerine birkaç tıkla hemen ulaşabilirsin. Sportif ve şık kombinler yapmayı çaba gerektiren bir uğraş olmaktan çıkaran Asics ile sen de moduna uygun dikkat çekici kombini dakikalar içinde hazırlayabilir ve tüm gözleri üzerinde hissedebilirsin.

Kadın Eşofman Altı Fiyatları

Kadınlar için eşofman altı modelleri çok geniş skalada çeşitleniyor. Elbette modellerle beraber fiyat seçeneklerinin de arttığını fark etmelisin. Ürünler arasındaki fiyat çeşitliliğinin nedeni ise malzeme değişikliğine, sezon trendlerine, stok durumuna, kumaş teknolojilerine bağlı oluyor. Ayrıca kadın eşofman altı fiyatları, dönemsel indirimler, özel gün kampanyalarından da etkileniyor. Örneğin Asics ürünlerinin her biri üstün kalite standartlarını taşıyor. Bunun yanında farklı mevsimler ve spor türleri için tasarlanan ürünlerin maliyetleri ve doğal olarak etiket fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Benzer şekilde Asics kadın eşofman altı fiyatlarında kullanıcılarının yüzünü güldürecek sürpriz indirimler, özel kampanyalar yapabiliyor.


Sen de aradığın ürünü bulmak için önce kumaş özelliklerini, teknolojileri incelemelisin. Ardından tarzına ve beklentilerine uygun olan kadın eşofman altlarını belirlemeli ve fiyatlarına göre karşılaştırarak son kararını vermelisin. Buna ek olarak Asics’in uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerini en avantajlı fiyatlarla almak için dönemsel indirimleri takip etmeyi, ürünleri favori listene almayı ve Asics Türkiye mail bültenine abone olmayı da unutmamalısın.

Kadın Eşofman Altı Nasıl Seçilmelidir?

Hayalindeki dinamik kombinleri yapmanı sağlayacak kadın eşofman altlarını seçmenin özel bir formülü var. Sen de kendin için ürün seçerken bu noktalara dikkat edebilirsin:

 • Sportif etkinliklerde giyeceğin ürünlerin çabuk kuruyan kumaşlardan yapılması gerekiyor. Ürün seçimi sırasında kumaşın çabuk kuruma özelliği olup olmadığını kontrol etmelisin.
 • Ürünlerin nem ve hava transferi yapması, ayrıca aktiviteler sırasında ağırlaşmaması oldukça önemli. Bunun için sentetik kumaşlara yönelebilirsin.
 • Dönemsel kilolar veya şişlikler nedeniyle kıyafetlerin bedenine uygunluğunu kaybetmemesi ve en rahat halini alabilmesi için kişiselleştirilmesi mühim. Bu nedenle ayarlanabilir kordonlu bel bağı bulunduran modelleri değerlendirebilirsin.
 • Eğer ayak bileğini tam saran kesimlerden alacaksan, bileği fermuarlı olan alternatiflere yönelebilirsin. Böylelikle giyerken bilek kısmının esnemediğinden emin olman mümkün.
 • Sportif giyim ürünleri, mutlaka cep bulundurmalı. Üzerinde kişisel eşyalarını kolaylıkla taşıyabileceğin cepleri olan çeşitlere dolabında yer vermelisin.
 • Özellikle gece açık havada spor yapıyorsan, tıpkı koşu ayakkabısı modellerinde olması gerektiği gibi kadın kıyafetlerinde de reflektör baskılar bulunması gerekiyor. Böylelikle görünürlüğünü ve güvenliği artırabilirsin.
 • Tekstil ürünlerinin üretimi doğaya büyük zarar veriyor. Bu konuda hassasiyet sahibi olmak herkesin görevi. Bu nedenle sen de mümkün olduğunda geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılan, daha az karbon izi ile üretilen kadın eşofman altlarını tercih etmelisin. Bu noktada, Asics ürünlerinin birçoğunda geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanıldığını aklında tutabilirsin.
 • Eğer kışlık bir ürün alacaksan sıcak tutacağından emin olmalısın. Sıcaklık etkisi için French Terry adı verilen havlu kumaşları alabilirsin.
 • Aktif yaşama sahip olan kişilerin ilk beklentisi kumaşların esnek olmaları. Hareketleri sınırlandırmayan, diz yapmayan, her harekete kolaylıkla uyum gösteren modelleri sepetine eklemelisin.
 • Kıyafetlerin tarzını yansıtması da mühim. Ayrıca ürünler, şık kombinler oluşturabilmen için dolabındaki diğer parçalarla da uyum sunmalı. Örneğin voleybol oynarken giyeceğin parçanın dolabındaki kadın voleybol ayakkabısı ile beraber şık görünmesine dikkat etmelisin.
 • Asics kadın eşofman altı çeşitlerinde esnek kumaşlar kullanıyor. Ayrıca kadınların seçim kriterleri arasında bulunan ayarlanabilir bel kordonu ve bilek fermuarları tasarımlarda sıklıkla kendine yer buluyor. Bunun yanında Asics imzalı birçok tekstil ürünü, geri dönüştürülmüş malzemelerin desteği ile üretiliyor. Öyle ki kimi tasarımlarda ana materyalinin en az %50 oranında geri dönüştürülmüş olduğu bilgisini görebilirsin. Diğer yandan, Asics kumaş ve dikiş kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı tanıyor. Modası hiçbir zaman geçmeyen sade tasarımları, dayanıklı kumaşları ve özenli dikişleri ile profesyonel sporcuların seçimi olan marka, günlük yaşamda ve antrenman sırasında beklenen tüm özellikleri fazlasıyla karşılıyor. Sen de Asics kadın eşofman altı çeşitlerini inceleyerek sana en uygun seçimi yapabilirsin.

Kadın Eşofman Altı Çeşitleri Nelerdir?

Asics imzası ile sportif giyim modasına yön veren kadın eşofman altı çeşitleri arasında farklı kesimlerde alternatifler görebilirsin. Koleksiyonda en çok tercih edilen modeller ise oversize ve regular fit olarak çeşitleniyor.

 • Oversize Kadın Eşofman Altı: Oversize yani bol kesimli ürünler, günlük kullanım için ideal. Spor sırasında hareketleri kısıtlayabildiği için önerilmese de günlük yaşamda maksimum konfor sunan tasarımlar, özellikle crop üstlerle beraber kombinleniyor. Ayrıca oversize kesimler, genç kadınların en havalı kombinlerinin joker parçası oluyor.
 • Regular Fit Kadın Eşofman Altı: Standart ve hafifçe bedene oturan bir kesim olarak tarif edebileceğimiz regular fit, kadın eşofman altlarında kullanılıyor. Özellikle egzersizlerde giyebileceğin modeller, aktivite sırasında hareket özgürlüğü sağladığı için sporcuların dolaplarında mutlaka yer alıyor. Her adımda güvende ve konforlu hissettiren modeller, özellikle günlük yürüyüşlerin vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

Asics hem kadın eşofman altı için sunduğu çok sayıda seçenek hem de kombini tamamlayacak diğer ürünlerdeki yüksek kalite standartları ile her an seninle. Her yaştan kullanıcının zevkine uygun alternatifler sunan marka, farklı spor branşları için hazırladığı çeşit çeşit kıyafetle her hobinin en iyi eşlikçisi. Sen de hobine en uygun spor ürünlerini Asics koleksiyonunda sipariş verebilirsin. Örneğin günlük yaşam için kadın eşofman altı alırken sepetine konforlu tenis ayakkabısı modelleri eklemen mümkün. Bunun yanında özel basış şekillerine ve ayak anatomilerine uyum sağlayan ayakkabılar da Asics bünyesinde bulunuyor. Örneğin ortopedik ayakkabı tasarımlarını da Asics koleksiyonundan seçebilirsin. Sen de hareketin başrolde olduğu bir yaşam tarzına adım atmak veya aktif yaşamda daha çok yer almak için hemen Asics’in özel ürünlerini keşfet! Ayrıcalıklı alışveriş fırsatları ile zaman kaybetmeden siparişini tamamla!


back to top
Filtreler