Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Günlük Ayakkabı (67 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Tarzını sınırların ötesine taşıyan, çağdaş ve retro parçaları kombinlerinde kullanmayı seven kadınlar, Asics günlük ayakkabı koleksiyonunu tercih ediyor. Günümüz modasının nabzını tutan Asics kadın günlük ayakkabılar, klasik Asics tasarımlarından da izler bulunduruyor. Geçmişten aldığı güçle geleceğe doğru atılan her adımda imzası olan Asics, 1949’dan bu yana kadın spor ayakkabı modellerinde edindiği tecrübeyi tasarımlarına yansıtıyor. 

Günün her anında yere güçlü adımlarla basmaya yardımcı olan Asics modelleri, çalışırken, alışveriş yaparken, gezerken, günün yorgunluğuna direnirken kadınların en önemli destekçisi oluyor. Özellikle uzun süre ayakta kalanların, gün içinde hareket halinde olanların konforlu hissetmesinin sırrı olan kadın günlük ayakkabılar, kadınların yaşamda sırtlarına binen ağır yükü biraz olsun hafifletiyor. Yaşamın her anında kendini, hedeflerini gerçekleştirmek isteyen sportif kadınlar, “harekete geçmek” için attığı her adımda yanında Asics’i buluyor. Dayanıklı, konforlu ve şık tasarımlarla dünyanın tercihi olan ürünler, bir adım önde olmak isteyenleri hedeflerine yaklaştırıyor. 

Kadın Günlük Ayakkabı Modelleri

Kadın günlük ayakkabı modelleri, en sevilen renklerde alternatifler sunuyor. Beyaz, siyah, bej, gibi birçok renk seçeneği bulunduran kadın günlük ayakkabılarda, blok parçalarla renklenen retro tasarımlar da kendine yer buluyor.

 • 90’lı yıllara göz kırpan retro ayakkabılar, günümüz teknolojisiyle güçlenerek yenileniyor. Geçmişin estetiğini geleceğin teknolojisi ile buluşturan Asics, rengarenk detaylarla her kadının bir stil ikonu olabileceğini ilan ediyor. 
 • Kadın günlük ayakkabı modelleri arasında; streç bağcıklı, çekme halkalı, kolay giyilen seçenekler bulunuyor. Her yaştan kadın, kolay giyip çıkarılabilen ayakkabılarla kendini çok daha rahat hissedebiliyor. 
 • Yılın trendlerinden yüksek tabanlı kadın günlük ayakkabılar Asics koleksiyonunda bulunuyor. Boyun daha uzun görünmesine yardım ederken bir yandan da güçlü taban destekleriyle her adıma özgüven katan ayakkabılar, sade tasarımlarıyla minimalizmin örneği oluyor. 
 • Farklı materyallerin bir arada kullanıldığı seçenekler, ayakkabıların dikkat çekici bir görünüme sahip olmasına yardım ediyor. Süet ve mesh kumaşın, deri ve nubuğun bir arada yer aldığı kadın günlük ayakkabılar, bu yılın trendleri arasında gösteriliyor. 

Kadın Günlük Ayakkabı Fiyatları

Kadın günlük ayakkabı fiyatları, modellerin teknik ve tasarım özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Özelliklere bağlı olarak, aynı marka ayakkabıların arasında fiyat farkı görülebiliyor. Dönemsel kampanyalar, sezon trendler, özel seri gibi etiketler de fiyatlarda farklılaşmaya yol açabiliyor. Kadın günlük ayakkabı seçerken öncelikle özelliklerin tüm detaylarıyla gözden geçirilmesi, beklentilerle karşılaştırılması ve son olarak fiyat değerlendirmesi ile karar verilmesi tavsiye ediliyor. Asics kadın günlük ayakkabı modellerinde, tüm koleksiyonunda olduğu gibi fiyat kalite dengesini karşılıyor. En kaliteli materyaller, en cool tasarımlar ve özenli işçiliği bir araya getiren marka, dayanıklı tasarımıyla kullanıcılarda alışkanlık yaratıyor. Bir kez Asics kadın günlük ayakkabı kullananlar, onun konforundan vazgeçemiyor. 

Kadın Günlük Ayakkabı Nasıl Olmalı?

Kadın günlük ayakkabıların taşıması gereken özellikleri Asics’in bu beklentilere özel sunduğu teknolojileri senin için derliyoruz: 

 • Her adımda bileğin aldığı açıya göre ayağın desteklenmesi gerekiyor. Bu destekler, günlük ağrı, sızı, denge kaybı gibi sorunların azalmasına yardımcı oluyor. Asics farklı pronasyon özelliklerine uygun seçenekler sunarak her basışa denge kazandırıyor. 
 • Stabilite adımlar için gerekli birkaç özellikten birini oluşturuyor. DuoMax Support ve Dynamic DuoMax Support destekler, ayakların stabil ve engeli olması için orta tabanın iç kısmından tabanı güçlendiriyor. 
 • Ayakkabıların gün içinde yapılan hareketlere eşlik edecek kadar esnek ve hafif olması gerekiyor. Asics’in FlyteFoam, orta tabanı EVA köpükten bile çok daha hafif özellik gösteriyor. Organik liflerle farklılaşan ayakkabılar, yüksek tamponlama etkisine rağmen hafiflikten taviz vermiyor. Orta taban serisinin bir diğer modeli, FlyteFoam Lyte, Asics’in en hafif tabanı olarak etiketleniyor. Nanofiberlerle en iyi tamponlama desteğini vererek günün her anını konforla buluşturuyor. Bir diğer orta taban FlyteFoam Propel yüksek enerji dönüşü ile hafifliğe değer katıyor. 
 • Mükemmel yastıklama ve dayanıklılık, kullanıcılara güven veriyor. Amplifoam orta taban ile yerden gelen şok etkisi emilirken dayanıklılık ve yastıklama sunuluyor. 
 • Ayağın yapısal bütünlüğünü destekleyen Trusstic System, ayakları koruyor. 
 • Her ayakkabı ayak anatomisine mükemmel uyum gösteriyorsa, bu ancak Asics Impact Guidance System ile mümkün oluyor. 
 • AHAR dış taban, yüksek yer tutuşu veriyor. 
 • Ortholite iç taban, ayakların daha serin, kuru ve hijyenik kalmasına yardım ediyor. 

En İyi Kadın Günlük Ayakkabı Özellikleri Nelerdir?

En iyi kadın günlük ayakkabıların yalnızca kadınların anatomisi düşünülerek tasarlanması gerekiyor. Asics’in yaptığı araştırmalar, kadınların ayaklarının yapısının erkeklerden daha farklı olduğunu ortaya koyuyor. Asics kadın günlük ayakkabı modelleri hazırlanırken, kadınlara özel çözümlerle beraber karşımıza çıkıyor. 

 • Kadınların ayaklarında topuk ve ön ayak oranı erkeklerden farklı oluyor. Kadınların topukları, ön ayaklar ile oranlandığında daha dar görülüyor. Bu özelliğe uygun olmayan ayakkabılar, topuğun ayakkabı içinde kaymasına, sürtünme ile tahrişe, dengesizliğe neden olabiliyor. 
 • Kadın bedeni erkek bedeninden daha hafif ölçülüyor. Ortalamalar dikkate alındığında, kadın günlük ayakkabı tasarımlarının daha az yoğunlukta yastıklama taşıması gerekiyor. Bu özellik aynı zamanda daha iyi sıçrama etkisini ve yüksek darbe emilimini de beraberinde getiriyor. 
 • Östrojen düzeyine belli olarak kadınların ayaklarındaki kemer yüksekliğinde değişiklik meydana geliyor. Kemer yüksekliği, östrojen arttığında azalıyor. Asics’in kadınlara özel trusstic system desteği, alçalan kemer yüksekliğinde bile denge sağlamayı kolaylaştırıyor. 

En iyi kadın günlük ayakkabıların, sundukları teknik özelliklerin yanında tasarımla da etkileyici bir stil sağlaması gerekiyor. Dönem trendlerini yansıtan modeller, kullanıcılardan tam puan alıyor. Kadınlar günlük yaşamlarında çok farklı kombinler giyebiliyor, ayakkabıların tasarımlarıyla tüm farklı kombinlere uyum göstermesi, kullanışlı olması avantaj oluşturuyor. Ayrıca kadınların günlük tasarımları uzun süre kullanabilmesi, ayakkabıların dayanıklı modeller olmaları önem taşıyor. 

En iyi kadın ayakkabıları, kadınların ayaklarına uygun seçilen en konforlu ayakkabılar olarak tanımlanabiliyor. Burada doğru ayakkabı seçimine bir parantez açmak gerekiyor. Ayakkabının tam ayak numarasına uygun olması, kişinin ihtiyaçlarına yanıt veren teknik detayları bulundurması, hareketleri desteklemesi, şık ve rahat hissettirmesi ile en iyi kadın günlük ayakkabı tarif ediliyor. 

Kadın Günlük Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

 • Kadın sneakers giyerken uyuma özen göstermelisin. Kombinde karmaşa yaratmamak adına, en fazla 2 renk kullanmalısın. 
 • Konstrastında gücünden faydalanmayı denemelisin. Zıt renkleri bir arada kullanmayı denemelisin. 
 • Yüksek tabanlı spor ayakkabıları İspanyol paça pantolonlarla kombinleyebilirsin. 
 • Beyaz ve siyah sade tasarımları kombinlerken, kıyafetinde canlı tonlara yer vererek kombini daha dikkat çekici kılabilirsin. 
 • Günlük kombinlerde bacak boyunu daha uzun göstermek için ten rengi, bej alternatiflere yönelebilirsin. 
 • Kıyafet ile kadın günlük ayakkabı arasında materyal ahengine özen gösterebilirsin. Deri bir kıyafetle deri detaylı kadın günlük ayakkabı kullanarak uyumu daha belirgin hale getirebilirsin. 

Asics kadın günlük ayakkabı çeşitleriyle olduğu gibi kadın yürüyüş ayakkabısı gibi performans modelleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ayrıca, kadınların ayaklarının özel ihtiyaçlarına özel destekler sunan ortopedik ayakkabı modelleri, Asics koleksiyonunda kendine yer buluyor. Sen de çeşit çeşit kadın günlük ayakkabı seçeneği içinden kendine en uygun olan alternatifi Asics’te görebilirsin. Asics, her bütçeye, tarza, ihtiyaca ve yaşam alışkanlığına uygun kadın günlük ayakkabılarla seninle. Hemen sipariş verebilirsin!

back to top
Filtreler