Kadın  

Fiyata göre filtrele
Kadın Spor Tayt (22 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Kadınların egzersizde ve günlük yaşamda hareket özgürlüğünü doyasıya hissetmesi için tasarlanan kadın spor tayt modelleri, serinlik ve kuruluk vadediyor. Hem şık tasarımı hem de fonksiyonel teknolojileri ile kullanıcılarının beğenisini toplayan Asics kadın spor taytlar, geniş ürün çeşidiyle her beklentiye yanıt veriyor. 

Kadın Spor Tayt Modelleri

Asics’in birbirinden şık ve konforlu kadın tayt modelleri arasında kısa sporcu taytları, ısı yalıtımlı uzun kadın tayt çeşitleri, yansıtıcı dikiş ve logo taşıyan alternatifler, cepli tasarımlar ve bilekleri fermuarlı özel seçenekler kendine yer buluyor. Mevsimin koşullarına uygun kadın spor taytlar sayesinde, yazın sıcaklamadan, kışın üşümeden konforlu hissederek egzersiz yapılıyor. Asics tasarımlarında esnek kumaşlar hareket özgürlüğü vadediyor. Kışlık taytlarda kullanılan çok katmanlı kumaşlar sayesinde vücut ısısı dengeleniyor. Bu sayede açık hava sporları bile kış aylarında kolaylıkla yapılabiliyor. Asics logosu ve kasın spor taytların dikişleri yansıtıcı özellik taşıyor, böylelikle akşam saatlerinde koşu yapanlar, dışarıda spor yapanlar kolaylıkla görülebiliyor. Güvenlik endişesini hafifleten reflektör özellikler, kazaların önlenmesine yardımcı oluyor. Buna ek olarak, Asics kadın spor taytlarda cepler yer alıyor, kullanıcılar kişisel eşyalarını kolaylıkla her an yanlarında taşıyor. Bilekten fermuarlı kadın spor taytlar ise giyimi kolaylaştırarak, paçaların çok daha formda durmasına imkan tanıyor. Profesyonel sporcuların tercihi olan Asics giysiler, amatör kadın sporcuların da seçimi olarak egzersizlere uzman destek sağlıyor. 

Kadın Spor Tayt Fiyatları

Spor kıyafetlerin fiyatları arasında farklı rakamlar görebilirsin. Kadın spor tayt fiyatlarındaki çeşitlilik, tasarımların özelliklerinden kaynaklanıyor. Kumaşın kalınlığı, nem ve hava transfer özelliği, sezon trendleri, ürünün stok durumu gibi birçok değişken, kadın spor taytların farklı fiyatlardan alıcı bulmasına neden oluyor. Ürün teknolojileri, dikiş sistemi, kumaş özellikleri, dönemsel kampanyalar sebebiyle fiyatların değiştiğini fark edebilirsin. Yalnız unutmamalısın, Asics’in tüm tasarımları birinci kalite kumaşlardan özel teknolojilerle hazırlanıyor. Fiyat farklı kaliteden değil, farklı beklentilere uygun tasarlanan ürünlerden kaynaklanıyor. Sen de ihtiyaç ve beklentilerine en uygun modelleri koleksiyonda bulabilir, seçtiğin alternatiflerin fiyatlarını karşılaştırarak son kararı verebilirsin. 

Spor Tayt

Spor yaparken sıradan penye taytların giyilmesi, kullanıcıların ihtiyaç duydukları konfordan uzaklaşmasına neden oluyor. Spor taytlar, özel kumaşlardan hazırlanıyor. Nefes alan, nem transferi sağlayan, esnek olan ve hareket özgürlüğü vadeden kumaşlar, sentetik içerikleriyle vücut ısısının ideal düzeyde kalmasına destek veriyor. 

Doğru spor tayt, doğru spor ayakkabı veya kadın outdoor ayakkabı ile beraber kombinlendiğinde, spordan alınan verim de artıyor. Örneğin enerji dönüşü sağlayan ayakkabılar, pürüzsüz yüzeyleriyle çabucak hız kazanmaya yardımcı olan spor taytlarla beraber giyildiğinde koşucuların daha iyi performans sergilemesi bekleniyor. 

Spor Tayt Nasıl Olmalıdır?

  • Yapılacak egzersize uygun olmalı. 
  • Sporun çalıştırdığı kaslara destek vermeli. 
  • Hafif olmalı. 
  • Nem ve hava transferi sağlamalı. 
  • Kullanıcının gece saatlerinde görünür olmasını sağlayacak reflektör kısımlar bulundurmalı. 
  • Kumaş pürüzsüz olmalı, böylelikle kullanıcıların daha çabuk hız kazanmasına yardım etmeli. 

Spor taytlar genellikle sportif tişörtler ve egzersize uygun tasarlanan ayakkabılarla kombinleniyor. Örneğin koşulacaksa, koşu ayakkabıları tercih ediliyor. Kullanıcılar yürüyecekse, kombinde yürüyüş ayakkabısı modellerine yer veriliyor. 

Asics, koşu için özel tasarlanan ürünleriyle profesyonellerin dolaplarında kendine yer buluyor. Ancak Asics ayrıcalıklarını yaşamak diğer sporları yaparken de mümkün. Üstelik, Asics kalitesini deneyimleyenler arasında amatör sporcular da var. Yaşamında profesyonel sporcuların tercih ettiği konforu yaşamak isteyenlerdensen sen de Asics ayakkabılara, sportif giysilere ve kadın spor taytlara dolabında yer açabilirsin. Her egzersizde ikonik tasarımların vadettiği profesyonel destekle, sen de sınırlarını aşabilirsin! 

back to top
Filtreler