Çocuk  

Fiyata göre filtrele
Kız Çocuk Ayakkabıları (8 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics kız çocuk ayakkabıları, ilk adımlarından bu yana çocuklara destek olma amacıyla hazırlanıyor. Çocukluktan gençliğe uzanan yolculukta çocukların her adımına konfor katmak üzere tasarlanan modeller, onların ayak sağlığına ve gelişimine uyum gösteriyor. Çocukların güvenli bir şekilde hareket etmelerini ve konforlu hissetmelerini garanti eden kız çocuk ayakkabıları, küçük kullanıcıların beğenilerine uygun renk ve desenlerde dizayn ediliyor.


Böylelikle sen çocukların için en doğru seçimi yapmanın huzurunu hissederken, çocuklar da beğenilerine uygun kız çocuk ayakkabılarına sahip olmanın mutluluğunu yaşayabiliyor. Sen de ayakkabı giyme krizlerinin geride kalması için çocuklara okulda, oyunda, gezide ve sporda rahatlıkla giyecekleri Asics ürünleri armağan edebilirsin.

Kız Çocuk Spor Ayakkabıları

Çocukların hemen her yerde giyebileceği kadar şık olan kız çocuk spor ayakkabıları, Asics teknolojileri sayesinde farklı etkinliklerde onlara güvenle eşlik ediyor. Örneğin Asics’in çocuklar için tasarladığı kız çocuk spor ayakkabılar arasında kız çocuk tenis ayakkabısı çeşitleri kendine yer buluyor. Böylelikle çocuklar tenis sporunu öğrenip deneyim kazanırken çok daha rahat hissediyor. Erkek çocuk tenis ayakkabısı modelleri ile aynı teknolojilerin bulunduğu ürünler, kızların daha çok sevdiği renkler, uygun kalıplar ve numara seçenekleri ile farklılaşıyor. Ürün teknolojileri arasında konforu artıran esnek Flexion Fit saya dikkat çekiyor. Şok emiliminde görev alan GEL iç tabanlar, olağanüstü yastıklama vadederken, AHAR dış tabanlar yer tutuşta mükemmeli hedefliyor. Ayrıca ayakkabılardaki hafifliği ve ideal taban yüksekliğini fark edebilirsin. Her ayrıntısı özenle tasarlanan kız çocuk spor ayakkabıları, denge ve stabilite sağlayan özellikleriyle spor sırasındaki hızlı geçişleri bile konforlu hale getiriyor.


Sportif modeller arasında yer alan kız çocuk koşu ayakkabısı alternatifleri de seninle. Kusursuz bir egzersiz rutini için nefes alan saya kumaşı bulunduran modeller, GEL teknolojisi ile tabandan yansıyan şok etkisine karşı emicilik gösteriyor. Çocuklara özel kalıplarıyla ayağa en iyi şekilde uyan ürünler, sert kauçuk dış tabanla dayanıklılık vadediyor.


Çocukların enerji dolu bir gün geçirirken güvende ve konforlu hissetmelerine imkan tanıyan kız çocuk spor ayakkabıları, özel teknolojilerle hem antrenmanlarda hem de günlük hayatta onların en yakın arkadaşı oluyor. Sen de çocukların ayaklarının yere daha sağlam basması, sporu sevmesi, kondisyon kazanması ve sağlıklı bir ömür için alışkanlık oluşturması için Asics’in aktif yaşama küçüklükten itibaren destek veren modellerini tercih edebilirsin.

Kız Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Kız çocukların katıldığı etkinliklere, ihtiyaçlara ve bütçelere göre çeşitlenen kız çocuk ayakkabılar fiyatlarıyla da farklılaşıyor. Her modelinde fiyat-kalite dengesini koruyan Asics, her üründe en iyi malzemeleri ve özenli işçiliği kullanıyor. Bunun yanında dönemsel kampanyalar, ayakkabıların uygun olduğu sportif faaliyetin gereksinimleri, kullanılan teknolojiler, mevsimsel materyal maliyetleri, sezon trendleri ürünlerin fiyatlarının birbirinden farklı olmasına neden oluyor. Örneğin ortopedik ayakkabı modelleri özel iç taban ve taban özellikleri nedeniyle genellikle diğer çeşitlerden farklı fiyat etiketleri ile karşımıza çıkıyor. Bu nedenle ürünler arasından seçim yaparken önce özellikleri, teknolojileri, kullanıcının ihtiyaçlarını, küçük çocukların zevkini göz önüne almalı ve ilk elemeyi bu belirleyiciler üzerinden gerçekleştirmelisin. Sonrasında beklentilerini karşılayan ürünleri ve kız çocuk ayakkabı fiyatları arasındaki farkları değerlendirmeye alabilirsin. Böylelikle, senin için en avantajlı fiyatlar seçerken çocuğun için kaliteden ödün vermemenin huzurunu Asics ile hissedebilirsin.

Çocuk Ayakkabısı Modelleri

Yılın trendlerini yansıtan çocuk ayakkabısı modelleri, farklı numara, kalıp seçenekleri ve teknolojilerle Asics’te. Her çocuğun isteklerine uygun bir çeşit bulunduran çocuk ayakkabısı modelleri hem büyük hem de küçük numaralarda seçenekler sunuyor. Öyle ki 32.5 ile 40 numara arasında yer alan, farklı ayak boyutlarına uygun çok sayıda alternatifi Asics kız çocuk ayakkabısı koleksiyonunda görebilirsin. Böylelikle ilkokul sıralarından başlayarak gençlik çağına gelene dek her yaştan kız çocuğunun kullanabileceği ayakkabıları Asics güvencesi ile seçebilirsin.

Çocuk Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

Çocuklar küçük yaşlardan itibaren yürüme deneyiminde konfor arıyor. Hem gelişimlerinin sorunsuz devam etmesi hem de huzurlu hissetmeleri ve hareketli bir yaşama alışmaları için doğru çocuk ayakkabısı seçimi hayati önem taşıyor. Peki doğru çocuk ayakkabısı nasıl seçilir? Göz önüne alman gereken kriterleri senin için sıralıyoruz:

  • Çocukların hızlı büyüme dönemlerinde tırnaklarında, topuklarında ve parmaklarında sorun olmaması adına doğru numarayı seçmelisin. Küçük modeller kullanmak özellikle tırnaklarda batmaya ve ayak derisinde soyulmaya neden oluyor. Ancak büyük ayakkabılar da ayaklara gereken desteği vermediği için dengede, basışta sorunlar oluşturuyor. Bu nedenle çocuğun ayak numarasına tam uygun olan seçeneklere yönelmelisin.
  • Giydirdiğinde ayakkabılarının ön kısmının çocukların parmaklarına baskı yapmadığına, parmakların sayaya değmediğine emin olmalısın.
  • Tabanların ve sayanın yeterince esnek olmasına dikkat etmelisin.
  • İç tabanın ayak altını destekleyecek, ağırlığı tabana eşit yayacak formda olması gerekiyor.
  • Orta tabanda, sert hareketler gerçekleştiğinde yerden yansıyacak şok etkisinin emecek desteklerin yer alması önem taşıyor.
  • Özellikle okulda giyilecek ayakkabıların çocukların ayağında saatlerce kalacağını göz önüne almalısın. Modellerin hava almasına, ferah hissettirmesine, hafif olmasına özen göstermelisin.

Tüm bu özelliklerin yanında, erkek veya kız çocuk ayakkabıların, çocukların hobilerine uygun olması gerekiyor. Hangi sporları yapıyorlarsa, ürünlerin o sporun gereksinimlerine yanıt verdiğine dikkat etmelisin. Elbette, çocukların zevklerine uygun olan dizaynlara da dikkat ederek onlar için en doğru seçimi kolaylıkla yapabilirsin.

Çocuk Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuklar için tasarlanan ayakkabıların güvenilir markalar tarafından üretilmesi gerekiyor. Hatta üründe çocuk sağlığı için zararlı olan hiçbir maddenin bulunmaması hayati önem taşıyor. Bu nedenle markanın kalite standartlarını gösteren standartlar hakkında bilgi sahibi olmalısın. Asics, 1949 yılından bu yana profesyonel ve amatör sporcuların tercihi oluyor. Japonya’dan dünyaya uzanan bir başarı öyküsünün mimarı olan Asics, bugün hem yetişkin hem de çocuk ayakkabısı alanında dünyada ilk tercih olmanın gururunu taşıyor. Uluslararası standartları belirleyen kalitesi ve spor teknolojileri konusunda onlarca patent sahibi yenilikçi vizyonu ile fark yaratan Asics, ayakkabı alırken taşıdığın endişelere kalitesi ile karşılıyor veriyor. Asics ürünlerinde çocuk sağlığı için zararlı olan hiçbir içerik yer almıyor.


Bunun yanında çocuk ayakkabısı alırken teknolojilere muhakkak bakmalısın. Asics ikonik GEL teknolojisini çocuk ayakkabılarında da kullanıyor. Hem yastıklama hem de şok emilimi sağlayan teknoloji sayesinde sportif etkinlikler çocuklar için çok daha konforlu hale geliyor. Üstelik Asics ürünlerinde kullanılan materyaller, hem dayanıklılık hem de hafiflik konusunda ayrıcalıklı bir deneyim vadediyor. Sağlam ve uzun ömürlü olan tasarımlar, hafiflikleri sayesinde çocukların ayakkabı nedeniyle ekstra yorgunluk yaşamasının önüne geçiyor.


Ayrıca Asics koleksiyonunda sezon modası renkler, modeller yer alıyor. Hatta rengarenk tasarımların yanında her çocuğun dolabında olması gereken siyah ve beyaz spor ayakkabı modellerinde onlarca seçeneği de Asics marka çatısı altında bulabilirsin. Sokak modasının takipçisi ve stil sahibi kız çocukların gözdesi olan Asics, kendi modasını yaratan ikonik amblemiyle kullanıcıların kalbini kazanıyor. Çocukluk çağları ve yetişkinlik yaşamı boyunca aktif hayata devam etmesini, sporu sevmesini arzu ettiğin çocuklar için sen de Asics ürünlerini seçebilirsin. Her sportif aktivitenin, her yaştan amatör veya profesyonel sporcu için konforlu olmasını sağlayan Asics ürünlerini hemen sipariş verebilirsin.back to top
Filtreler