Özel Günler  

Fiyata göre filtrele
Black Friday'e Özel İndirimler (122 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Tüm dünyada indirim denince akla gelen ilk özel gün olan Black Friday; indirimleri, kampanyaları ve fırsatlarıyla her yıl iple çekiliyor. Avantajlarla dolu cuma kampanyaları, her yılın belli bir gününde gerçekleşiyor. Kısım ayına denk gelen bu tarih için birçok kişi alışveriş listeleri hazırlıyor, indirim alarmları kuruyor, alınacakları sepete atıp bekletiyor.


Asics ürünleri de Black Friday günü ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. Özel fiyatlar, benzersiz avantajlar ve kaçırılmayacak fırsatlarla dolu Asics Black Friday indirimleri, ayrıcalıklı alışverişe imkan tanıyor. Sen de Asics Türkiye’nin özel indirimli cuma seçkisini inceleyebilir, favori ürünlerini yılda bir gelen özel fiyatlarla hemen alabilirsin.

Black Friday Nedir?

1960 yılından bu yana gerçekleştirilen Black Friday kampanyaları, dönemin ekonomik krizi nedeniyle işletmelerin bulduğu bir çözümden ibaret. Müşteri çekmek için yüksek oranda indirimler yapan firmaların yarattığı izdiham için gazeteler “Black Friday” yani kara cuma başlıklarını atmıştı. Ancak bu etkinlik gelenekselleşecek bir indirim gününün habercisiydi. Amerika kıtasında şükran gününün bir gün sonrasında başlayan ve gece geç saatlere dek süren Black Friday indirimleri, bugün yıl boyunca görülmemiş fiyatlara ev sahipliği yapıyor. Öyle ki mobilyadan dekorasyon ürününe, spor kıyafetlerden koşu malzemeleri ve ayakkabılarına kadar hemen her ürünün indirimde olduğunu görebilirsin. Hatta günümüzde birçok kişi ihtiyacı olan hemen her şeyi, örneğin outdoor ayakkabı veya giysiyi, almak için bu özel günü bekliyor. Son yıllarda Türkiye’de de adı sık sık duyulan Black Friday, ülkemizde de birbirinden avantajlı fiyatlarla karşımıza çıkıyor.


Kara cuma indirimleri olarak tercüme edebileceğimiz Black Friday, zamanında izdihamlarla anılsa da bugün alışveriş fırsatlarının karşılığı oluyor. İndirim fırsatlarını yakalamak için en iyi zaman dilimi olan indirimli Friday’de Asics indirimlerinden haberdar olmak için Asics Türkiye sosyal medya hesaplarını takip edebilirsin. Ayrıca Asics Türkiye mail bültenine abone olabilir ve beğendiğin ürünleri vakit kaybetmeden satın almak için sepetine ekleyebilir, kalple işaretleyebilirsin. Favori listeni doldurarak indirimi hemen yakalama şansını artırabilir, sipariş adımlarını hızla tamamlayabilirsin.

Black Friday İndirimi Ne Zaman?

Bu yıl 25 Kasım 2023 gününe denk düşen Black Friday, tüm dünyada her yıl kasım ayının dördüncü cuma gününde kutlanıyor. Şükran günü olan perşembeden bir gün sonra başlayan alışveriş festivali cuma gününün ilk ışıklarından son dakikalarına dek devam ediyor.


Bu fırsatlarla dolu indirim gününde mağazalar ek mesailer yapıyor, depolar çok daha yoğun bir program ile çalışıyor, indirimler rafları boşaltıyor. Böylelikle sadece 1 gün süren Black Friday indirimi yılın en efsane kampanyaları ile hafızalara kazanıyor. Asics de 25 Kasım 2023’de yılın en avantajlı indirimleriyle ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Bitecek?

Her yıl yoğun ilgi gören kasım indirimleri, Asics Türkiye’de 25 Kasım 2023’de başlıyor. Takvimlerin büyük indirimi gösterdiği bu özel indirim günü sadece bir gün sürse de Asics’te özel fiyatlar ve fırsatlarla dolu alışveriş imkanı yıl boyu devam ediyor. Sen de Black Friday indirimleri avantajlarını yıl boyu deneyimlemek için sporcu ayakkabısı ve kıyafeti ihtiyaçlarını Asics kalitesi ile karşılayabilirsin.

Black Friday İndiriminden Neler Almalıyım?

İndirim kampanyalarından doya doya yararlanmak, en avantajlı seçimlerle günü tamamlamak için planlı hareket etmen gerekiyor. İstediğin her şeyi alamayacağından, neler alman gerektiğinden ve fırsatları kaçırmaktan endişe ediyorsan öncelikle stratejik ilerlemelisin. İşte adım adım kara cuma için alışveriş planın:

  • İlk olarak bu özel indirim gününden birkaç ay önce ihtiyaç listesi yapmaya başlamalısın. Aklına geldikçe en acil olandan başlayarak gereksinimlerini not almalısın.
  • Sonrasında yakın zamanda doğum günü, yıl dönümü olan ve hediye seçeceğin kişileri ve özel günleri not alman gerekiyor. Bu kişiler için uygun hediyelerin neler olabileceğini yazmalı ve alternatiflerle beraber hediye seçeneklerini sıralamalısın.
  • Elbette tüm bunların yanında bir de asla modası geçmeyecek ve her daim dolapta olabilecek ürünler listesi var. Örneğin tenis oynuyorsan dolabında fazladan bir tenis kıyafeti olsa hiç fena olmaz değil mi? Mutlaka ihtiyaç duyacağın bu ürünleri de ayrıca listelemelisin.
  • Listeleri hazırladıktan sonra Asics Türkiye koleksiyonunu inceleyerek listedeki ihtiyaçlarla eşleştirmelisin. Hangi ürünleri alacağını böylece belirleyebilirsin. Numaranı ve rengi seçtikten sonra ürünleri sepete eklemeyi ve favorilere almayı unutmamalısın.
  • Bunun yanında Asics Türkiye’nin indirimleri, özel haberlerini paylaştığı mail bültenine kayıt olmayı, sosyal medya hesaplarını takip etmeyi ihmal etmemelisin. Böylelikle son dakika indirimlerinden ilk sen haberdar olabilirsin.
  • Kampanya sezonundan karlı çıkmanın yolları ne alacağını bilmekten geçiyor. Buna ek olarak Kara Cuma’nın start aldığı geceden itibaren sık sık Asics Türkiye web sitesini ziyaret etmelisin. Bu sayede web sitesine özel indirimleri kaçırmadan hemen alışverişe başlayabilirsin. Listeni görebileceğin bir yerde tutarak, en acil ihtiyaçtan itibaren satın alma işlemine başlayabilirsin. Ayrıca stok tükenme ihtimaline karşın ürünleri tek tek sipariş vererek diğerine geçmeyi denemelisin.

Peki Black Friday indirimlerinden neler almalısın? Öncelikle her zaman dolabında olan, asla eksik etmediğin parçaları sipariş vermelisin. Bunlar koşu ayakkabısı da spor kıyafeti de olabilir. Yaptığın sporlara, hobilere, yaşam tarzına ve giyim zevkine uygun seçenekleri indirimden satın alabilirsin. Diğer taraftan listede dönemsel ihtiyaçların bulunmalı. Mevsimlik ürünler ve gelecek yıl da kullanılabilecek modası geçmeyecek parçalar onlardan olmalı. Ek olarak, sevdiklerinin kullanabileceği, başkalarına hediye edeceğin modelleri alışveriş listene almalısın. Elbette onların bedenlerine uygun seçenekleri kollayarak… Eğer beden bilgilerine sahip değilsen standart ölçülerde yapılan alternatiflere yönelebilirsin. Hatta ortaya çıkabilecek hediye ihtiyacında başkalarına verebileceğin armağanları da bu dönemde stoklayabilirsin. Örneğin davet edileceğini öngöremediğin bir doğum günü için armağan alman gerektiğinde dolaptan çıkarabileceğin uniseks bir tişört veya şapka tam da bugün için Black Friday’den alınıyor.

Black Friday'e Özel Ayakkabılar

Tüm yıl beklediğin kasım indirimlerinde Asics’in de sana bir sürprizi var. Bu yıl Black Friday’e özel ayakkabılar seçkisi çok geniş. Zengin seri, model ve numara seçeneklerinden kolaylıkla seçim yapabilir ve eksiklerini kısa sürede tamamlayarak hayalindeki siparişi verebilirsin. Asics’in indirimli cumaya özel ayakkabıları arasında her zevke, farklı spor branşlarına, hemen her numaraya uygun seçenekler bulunuyor. Hem yetişkin hem de çocuk ürünlerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesinde, sezon trendi seçeneklerden sezon sonu ürünlere kadar yüzlerce indirimli ayakkabı bulabilirsin. Üstelik Asics imzalı hiçbir ürün kalite standartlarından ödün vermiyor. Güncel teknolojilerin ürünü olan tüm Asics modelleri, sokak modasına imza atan tasarımları ve göz alıcı detaylarıyla Black Friday’e damga vuruyor.


Sen de Asics Türkiye’nin yılda bir kez gelen özel avantajlarını keşfetmek için hazırlıklara başlayabilirsin. Ayrıca Asics tasarımlarının tüm yıl devam eden avantajlı fiyatlarını hemen incelemek için beklemene gerek yok. Hemen Asics koleksiyonuna bakabilir, sevdiğin ürünleri fiyat performans dengesinden ödün vermeden sipariş verebilirsin. Kaliteli, uzun ömürlü, performans desteği sunan tüm sporcu ürünleri için zaman kaybetmeden alışverişe başla! Aktif yaşama adım atma motivasyonu kazandıracak konforlu modellerle sen de her adımda kaliteyi hissedebilirsin.


back to top
Filtreler