Özel Günler  

Fiyata göre filtrele
Yılbaşına Özel Ayakkabılar ve Yılbaşı Spor Giyim Ürünleri (446 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Yılbaşı ışıltısını, yeni bir yılın heyecanını hem kombininde hem de armağanlarında taşımak isteyenler Asics’te buluşuyor. Modern ve heyecan verici tasarımlarını konforlu teknolojilerle bir araya getiren Asics, yılbaşı ayakkabıları ile sportif stili olanların ve spora gönül verenlerin ilk tercihi. Şehrin rengarenk ve ışıltılarla süslü sokaklarında dikkat çekici bir stil ile yol almak veya yılbaşı ayakkabısı hediyesi alarak sevdiklerinin yüzünü güldürmek istersen, sen de Asics koleksiyonunu inceleyebilirsin. Peki Asics’in yılbaşı ayakkabıları arasında neler var?


Spor severlere alınabilecek en güzel hediyeler arasında bulunan tasarımlar, farklı branşlara özel seçenekler sunuyor. Örneğin koşu yapan sevdiklerin için tercih edebileceğin çeşit çeşit koşu ayakkabısı yılbaşı ayakkabısı seçkisinde seninle. En rahat yılbaşı ayakkabılarını yer aldığı Asics’te farklı zeminlere, zevklere, bütçelere ve ihtiyaçlara uygun modeller kendine yer buluyor. Mesela tenis sporuna gönül verenler için tercih edebileceğin farklı fiyatlardaki yılbaşı ayakkabıları da koleksiyonda.


Yılbaşı akşamı stilini tamamlayacak, yalın tasarımıyla seçkin bir görünüm vadeden hem kadın hem de erkek günlük ayakkabılar da seçkide. Onlar sayesinde saatler sürecek partilerde yorulmadan eğlenebilir, tarzını konfordan ödün vermeden yansıtabilirsin. Üstelik yılbaşı akşamını ayak sızısıyla değil eğlenceyle anacağından da emin olabilirsin.

Farklı hobilere sahip arkadaşların, aile üyelerinin yanı sıra yılbaşında dikkat çekici ve rahat bir ayakkabı arzu eden kendin için alabileceğin en iyi yılbaşı ayakkabıları Asics ayrıcalıkları ile seninle.

Yılbaşına Özel Spor Giyim Ürünleri

Asics’in yılbaşına özel hazırladığı seçkide yalnızca ayakkabılar yok. Yılbaşına özel spor giyim ürünleri de seni bekliyor. En iyi yılbaşı hediyesi olarak seçilebilecek konforlu ve şık ürünler sayesinde hediyeyi beğenir mi endişesi yaşamadan alışveriş yapabilirsin. Zira profesyonellerin tercihi olan Asics ürünlerinin her kullanıcıyı memnun edeceğinden emin olabilirsin. Bunun için yılbaşı için özel spor giyim ürünlerinin özelliklerini incelemen yeterli:

 • Koleksiyonda kadın spor tişört ürünlerinden şort ve eşofmanlara kadar farklı kesim, desen ve modellerde onlarca giysi seni bekliyor. Böylelikle her zevke, bütçeye ve ihtiyaca uygun alternatifleri Asics’te bulabilirsin.
 • Seçkide yer alan, yılbaşına özel spor giyim ürünlerinin hepsi egzersiz sırasında, antrenman veya karşılaşmalarda kullanım için tasarlanıyor. Bu nedenle sportif kumaşlar, hafiflik, çabuk kuruma gibi avantajları bünyesinde taşıyor.
 • Yumuşak dokuma ve dikişler hareket özgürlüğü vadediyor.
 • Düşük ışık koşullarında bile görülebilmeye yardımcı olan yansıtıcı baskılar ve ayrıntılar, spor kıyafetlerin farklarından sadece biri.
 • Özellikle, şort ve eşofman ürünlerinde ayarlanabilir kordonlu bel bağı olduğunu görebilirsin. Bu sayede kullanıcılar ürünleri bedenlerine uygun bir şekilde kişiselleştirebiliyor.
 • Esnek kumaşlar sayesinde aktif yaşam için kıyafetler kullanıcılara engel olmuyor.
 • Hem nem hem de hava transferi sunan kumaşlar sayesinde sürekli kuru ve ferah hissetmek mümkün.
 • Kıyafetlerde yer alan cepler, antrenman yapanların kişisel eşyalarını yanlarında taşımasına müsaade ediyor.
 • Hem kışlık hem yazlık ürünlerin yer aldığı yılbaşına özel spor giyim ürünleri, her koşulda aktif yaşaman için sana aradığın desteği sağlıyor.

Her yaştan kullanıcı için Asics kalitesini armağan olarak seçebilirsin. Böylelikle onlara uzun ömürlü ve performans desteği sunan kıyafetlerle, yeni kişisel rekorları tazeleme imkanı hediye edebilirsin. Peki spor ürünleri seçerken nelere dikkat etmen gerektiğini biliyor musun?

 • Yılbaşına özel spor giyim ürünleri alırken öncelikle hediye alacağın kişinin ihtiyaçlarını gözetmelisin. En çok kullandığı kıyafetler, giymekten keyif aldığı ürünler hangileri inceleyerek fikir sahibi olabilirsin.
 • Ardından doğru beden ve kesim seçmen gerekiyor. Giyim alışkanlıklarını inceleyerek kesimi anlayabilirsin. Beden için ise sık kullandığı bir ürünün bedenine fark ettirmeden bakman yeterli. Eğer böyle bir imkanın yoksa, benzer beden ölçülerinde birinden fikir alabilirsin. Beden konusunda kafan karışıksa yılbaşına özel spor giyim ürünlerinin yanında beden gereksinimi olmayan ürünlere de yönelebilirsin. Örneğin kaliteli bir dizlik veya şapka da iyi hediye alternatifleri sayılabiliyor. Üstelik bu ürünler genellikle standart beden oluyor. Diğer bir deyişle, kullanıcıya uymama ihtimali bulunmuyor.
 • Kişinin hangi sporlarla ilgilendiğine, hobilerine dair bilgi alarak spor ekipmanı ihtiyaçlarını karşılayabilirsin. Örneğin fitness ile uğraşanların hediye paketine bir de havlu bileklik ekleyebilirsin. Bunun yanında futbol oynayanlara özel çoraplardan almak iyi bir fikir.

Yılbaşı Ayakkabısı Fırsatları

Yeni yıla özel fiyatlar, yılbaşı ayakkabısı fırsatları etiketlere yansıyor. Bu özel gün için hazırlanan kampanyalar dolayısıyla aradığın o ayakkabıyı çok daha uygun fiyatlara alabilirsin. Hatta bu nedenle, yılbaşı ayakkabısı fırsatlarını değerlendirerek dolaplarındaki eksikleri tamamlayan birçok kişi var. Eğer sen de onlardan biriysen, kendine veya sevdiklerine yılbaşı ayakkabısı almaya niyetliysen indirim dönemini kesinlikle kaçırmamalısın.


Yılbaşı ayakkabısı fırsatlarını kaçırmamak için beğendiği modelleri sepetine atabilir, favori listene alabilir ve bekleyebilirsin. Bunun yanında Asics Türkiye sosyal medya hesaplarını takip etmeyi ve mail bültene abone olmayı da unutmamalısın. Böylelikle indirim haberlerini ilk olarak sen alabilir ve stoklar tükenmeden alışverişi kısa sürede tamamlayabilirsin.


Asics’in yılbaşı ayakkabısı ürünleri arasında fiyat farkı olduğunu görebilirsin. Asics ürünlerinin hepsi fiyat kalite dengesini sağlayarak, yüksek standartlarda kalite sunarak üretiliyor. Ancak kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere tasarlanan ürünlerde kullanılan malzemeler, teknolojiler, branşlara, mevsime, seriye göre değişiyor. Bu da maliyetlere ve doğal olarak ürün fiyatlarında farka neden oluyor. Bu nedenle yılbaşı ayakkabısı seçerken tüm özellikleri incelmeli ve uygun modelleri bulduktan sonra fiyat karşılaştırması safhasına geçmelisin. Ek olarak, malzemeler ve teknolojiler aynı olsa da bazı ürünlerin daha uygun fiyatlı olduğuna rastlayabilirsin. Şöyle ki, ürünlerin stok durumu, sezon trendleri gibi diğer değişkenler de dönemsel indirim oranlarını değiştirebiliyor. Bu bağlamda kampanyalarda en karlı seçimi yapmak için tüm ürünleri incelemeyi unutmamalısın.

Yılbaşı Çocuk Ayakkabıları

Yeni yılı heyecanla bekleyenlerin başında kuşkusuz çocuklar geliyor. Bir yıl daha büyümenin, yeni yıl hediyelerinin heyecanını hisseden çocuklar, yılbaşı çocuk ayakkabıları ile unutulmaz bir yeni yıl kutlaması geçiriyor. Özellikle küçük yaşlardan bu yana tek bir spor dalında uzmanlaşmak için çalışan veya farklı spor dallarında ter dökerek sporu seven çocuklar için en iyi yılbaşı hediyesi kuşkusuz spor ürünleri oluyor. Asics yılbaşı ayakkabısı ve kıyafetleri sunduğu özel seçkide çocuklar için çeşit çeşit model de bulunduruyor.


Asics yılbaşı çocuk ayakkabıları arasında kız ve erkek çocuk koşu ayakkabısı en çok rağbet gören seçenekler arasında. Koşu sporu için hazırladığı tasarımlarla spor tarihine adını altın harflerle yazdıran Asics, özel teknolojilerin yer aldığı modellerle çocukları profesyonel bir geleceğe hazırlıyor. Rol modellerinin kullandığı markanın ürünlerine sahip olan, Asics rahatlığını deneyimleyen çocuklar, spora çok daha şevkle sarılıyor.


Üstelik çocuklar için yılbaşı hediyesi olarak alabileceğin ayakkabılar arasında tenis ürünleri de var. Zemin tutuşu yüksek olan, şok emilimi sağlayan, GEL teknolojisini bünyesinde taşıyan, hafif ve konforlu çocuk tenis ürünleri de koleksiyonda. Denge sağlayan, ayağın şekline tam uyum gösteren, gelişme çağındaki çocukların yüksek rahatlık beklentilerine özel teknolojileri ile yanıt veren Asics modelleri senin de yılbaşı armağanın olabilir.

Yılbaşı için Koşu Ayakkabıları

Koşmanın en kusursuz formunu deneyimlemek için profesyonel sporcuların tercih ettiği özel yardımcıların olsun ister misin? Bunun yanında, koşuyu bir yaşam rutini haline getiren sevdiklerine alacağın hediyelerin onlara mükemmel uyum sağlamasını da arzu edebilirsin. Kendine veya sevdiklerine yılbaşı için koşu ayakkabıları almak istiyorsan, koşunun profesyoneli Asics yanında. Neredeyse bir asırdır hareket mekaniği üzerinde çalışan ve Japonya’dan dünyaya yayılan Asics sayesinde aradığın uzman desteği bulabilirsin. Üstelik ürünler arasında sadece yetişkinlere uygun modeller yer almıyor. Kadın ve erkek ayakkabılarının yanında erkek ve kız çocuk koşu ayakkabısı modellerini de görebilirsin. Her yaştan kullanıcıya koşma aşkı aşılayacak modeller ile her adımda daha ötesini hedefleyebilirsin.

Yılbaşı için Ayakkabı Nasıl Seçilmelidir?

Yeni yıla adım adım yaklaştığımız bugünlerde yılbaşı için ayakkabı seçme ipuçlarını seninle paylaşıyoruz. Böylelikle sen de kolaylıkla sana en uygun ayakkabıyı bulabilirsin.

 • Öncelikle kendine yılbaşı için ayakkabı alıyorsan, akşam saatlerinde ürünü denemelisin. Uzun saatler ayakta kalacağın yılbaşı günü ayaklarının hafifçe şişme ihtimalinden dolayı, sabah yaptığın denemeler seni yanıltabiliyor.
 • Yılbaşında giyeceğin kombinin rengine ve tarzına uygun bir seçim yapmalısın. Dilersen ayakkabının yanı sıra kıyafet seçimi de Asics koleksiyonundan yapabilirsin.
 • Uzun saatler ayağından çıkarmayacağını göz önüne aldığında, ayakkabının nefes almasına, nem ve hava transferi sağlamasına özen göstermelisin. Benzer şekilde, iç tabanın konforundan ve yastıklama desteğinden emin olmalısın.
 • Dans gibi etkinliklerde bulunacaksan, ister istemez sert hareketler yapabilirsin. Bu sırada oluşacak şok etkisini emebilecek, orta taban desteği bulunduran modellere yönelebilirsin.
 • Sevdiklerin için doğru hediyeyi seçmenin huzurunu hissetmek istiyorsan, yılbaşı hediyesi için ayakkabı seçimi ipuçlarımızı değerlendirebilirsin:
 • Yılbaşı ayakkabısı seçerken kendi giyim tarzını ve zevkini değil, kullanıcının beğeni anlayışını dikkate almalısın. Onun sevdiği renkler, en sık kullandığı desenler neler göz atarak hediye seçimini kolaylaştırabilirsin.
 • Eğer çok iyi tanımadığın birine hediye seçmek zorunda kaldıysan (örneğin parti ev sahibine veya iş yerinden bir arkadaşına yılbaşında hediye alman gerekebiliyor) mümkün olduğunda sade tasarımlara yönelmelisin. Asics yılbaşı ayakkabıları arasında beyaz günlük ayakkabılar onlar için mükemmel bir hediye alternatifi. Hem kullanışlı hem de konforlu beyaz ayakkabılara hayır diyemeyeceklerinden emin olabilirsin.
 • Hediye olarak seçtiği modeller, kullanıcılara aktiviteler sırasında kolaylık vadetmeli, konfor sunmalı, şık hissettirmeli. Onların hobilerini dikkate alarak seçim yapabilirsin. Çeşit çeşit sporcu ayakkabısı arasından kişilerin hobilerine uygun ekipmanları kolaylıkla bulabilirsin.
 • Günlük giyim için ayakkabı alacaksan, kişinin en çok kullandığı renklere uygun seçimler yapmaya özen göstermelisin. Örneğin sık sık siyah renk giyen birine siyah ayakkabılar alabilirsin. Ayrıca günlük kullandığı ayakkabıların teknik özelliklerine dikkat ederek, rahatlık alışkanlıkları konusunda fikir sahibi olabilirsin.


Asics çeşit çeşit yılbaşı ürünüyle en iyi hediyeyi bulman, gecenin en şık kombinini hazırlaman için yanında. Konfordan ödün vermeden şık olmanın mümkün olduğunu ispat eden onlarca ürünü bir arada bulabilirsin. Aynı koleksiyondan sevdiklerin için yılbaşı hediyeleri seçebilir, kaliteli ve uzun ömürlü armağanlar almanın huzuruyla hediye paketlerini onlara takdim edebilirsin. Böylelikle, aktif yaşamı destekleyen Asics ürünleri sayesinde onlara sağlıklı bir yıl vadedebilir, sporu daha çok sevmelerini sağlayabilirsin. Sen de Asics yılbaşı ayakkabısı ve kıyafetleri arasından seçim yaparak hemen sipariş ver, özel yılbaşı fırsatları aracılığıyla büyük indirimleri yakala! Benzeri bir daha zor gelecek özel fiyatlarla eksiklerini tamamla, kombinlerini hazırla, hediyelerini seç! Sportif ve konfor dolu yaşamın tadını çıkarman için yeni yılda da Asics seninle. Haydi, yılbaşı ayakkabısı ve kıyafetleri için sen de hemen siparişini oluştur.


back to top
Filtreler