unisex  

Fiyata göre filtrele
Voleybol Şortu (54 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

En popüler sporlar arasında yer alan voleybol için önündeki engelleri kaldırmaya hazır mısın? Hareket kolaylığı sağlayan özel voleybol kıyafetleri ile hedeflerini daha ileri taşıyabilirsin. Konfor sunan voleybol şortu ve tişörtü modelleri sayesinde, hemen her yaştan kullanıcı, rahatlıktan ödün vermeden spor yapıyor. Hem profesyonel hem de amatör kullanıcıların seçimi olan ürünleri yakından tanıyabilir, sen de hemen seçimini yapabilirsin!


Doğru voleybol şortu seçimi, performansı direkt etkiliyor. Bedenine, etkinliğe, hareket dizisine uygun olan ürünler sayesinde potansiyelini tam olarak sergileyebilirsin. Bunun yanında hareket mekaniğine uyum sağlayarak her adımda kendini daha konforlu hissetmen mümkün. Üstelik doğru giysiler, özel kumaşları sayesinde terleme durumunda dahi ağırlaşmıyor. Bu sayede sıcak havada ve yoğun performans gösterirken bile rahatlıktan taviz vermeyebilirsin. Dahası, spora özgü hareketleri destekleyen özel kesimler mevcut. Diğer bir deyişle smaç basarken, manşet atarken veya servis karşılarken kollarının geniş açılı hareketleri kısıtlanmıyor. Böylelikle dilediğin hareketi özgürce yaparak başarı elde etmen ve etkinlikten keyif alman kolaylaşıyor.

Voleybol Şortu Çeşitleri

Teknik hareketler için özel çözümler vadeden voleybol şortu çeşitleri, her kullanıcıya uygun alternatifler bulunduruyor. Örneğin farklı beden anatomisine sahip kadın ve erkek kullanıcılar için farklı modeller olduğunu görebilirsin. Ayrıca kumaşın boyu, kesimi de değişiyor. Kimi zaman, bedeni nazikçe saran esnek dokumalar üstünde daha bol kesimli bir kumaş ile tamamlanıyor. Kimi zaman ise file iç astarla beraber giyiliyor. Bu nedenle voleybol şortu çeşitleri arasında farklı renkler, kesimler, kumaşlar gördüğünde şaşırmamalısın.

Kadın Voleybol Şortu

Esnekliğe destek olan kadın voleybol şortu modelleri, maç sırasındaki fiziksel kapasitene katkı sağlıyor. Vücut ısısının stabil kalmasına, nem transferine, ferahlık hissine yardım eden ürünler, maksimum konfor vadediyor. Kadın voleybol şortu, kesimi, formu, duruşu ile kadınlar sporcular “iyi hissetmesini” sağlıyor.


Kadın voleybol şortlarında dizin hemen üstünde biten veya mini boylarda alternatifler bulabilirsin. Ayrıca likralı kumaşı ile vücudu saran veya bol kesimi ile hareketlere eşlik eden ürünler çeşitler arasında seninle. Amatör ve profesyonel sporculara performans avantajı oluşturan tasarımlarda kalite ve işlevsellik bir arada bulunuyor.

Erkek Voleybol Şortu

Erkeklerin esneklik ve kuvvet gerektiren voleybol sporunda başarı göstermesi için hazırlanan ürünler, hareket kabiliyetini artırıyor. Elastik kumaşı, ferah hissettiren performans odaklı tasarımı ile erkek voleybol şortu ürünleri, sporcuların vazgeçilmezi. Üstelik profesyonel sporcuların tercihi olan Asics erkek voleybol şortu, aynı konforu hissetmek isteyen amatör sporcular için de ulaşılabilir durumda. Erkek anatomisine uyum sağlayan, konfor vadeden, hareketi özgürleştiren opsiyonları inceleyerek sana en uygun ve şık modeli bulabilirsin. Üstelik modellerle uyumlu çeşit çeşit erkek voleybol ayakkabısı da koleksiyonda seni karşılamaya hazır!

Mini Voleybol Şortu

Voleybol sporunda topu karşılarken eğilme gereksinimi doğuyor. Sporcuların zaman zaman uzanmasını veya geniş adımlarla hareket etmesini gerektiren spor için mini voleybol şortları tasarlanıyor. Özellikle profesyonellerin ve hız arzu eden genç sporcuların seçimi olan mini voleybol şortu, bacak hareketlerinin kusursuz olmasına destek oluyor. Sen de adımlarının kısıtlanmayacağı, eklemlerde kıvrılmayacak, elastik ve konforlu giysiler istiyorsan mini modellere yönelebilirsin.


Çok sayıda seçenek, en iyi performans için tasarlanan onlarca model ve üstün Asics teknolojisi seni bekliyor. İşte Asics voleybol şortu çeşitlerinde bulacağın temel özellikler.

Asics markalı tüm sportif ürünlerde olduğu gibi giysiler de, performansı desteklemek üzere tasarlanıyor. Bu nedenle kumaşların hafif dokusunu hissedebilirsin. Diğer taraftan Asics, yan panelli yapıyı kesimlerde sık sık kullanıyor. Böylelikle hareketi daha geniş açıda yapabilir ve doğru giysiler ile daha rahat hissedebilirsin. Hemen hemen tüm Asics ürünlerinde olduğu gibi voleybol şortlarında da reflektif logo baskısı bulunuyor. Bu sayede düşük ışık koşullarında dahi görünürlüğün artıyor. Artık gece spor yaparken kendini daha güvende hissedebilirsin. Ek olarak, kimi modeller iç kısmında file astara sahip. Ferah hissetmeye olanak sağlayan bu özellik sayesinde sen sadece spora odaklanabilirsin. Üstelik fonksiyonel voleybol şortlarını diğer etkinlikler sırasında ve günlük yaşamda giymen mümkün. Sana gereken tüm desteği sağlayan Asics markalı voleybol şartları ile potansiyelini gösterebilirsin.

Voleybol Şortu Nasıl Seçilir?

Sportif etkinlik sırasında kıyafetlerinden maksimum destek almak istiyorsan giysi seçimine özen göstermelisin. Peki voleybol şortu nasıl seçilir biliyor musun? İşte püf noktaları ile doğru seçimin sırları:

 • Eğer Asics mağazalarında deneyerek alışveriş yapma imkanın varsa giysiyi giymeli ve hareket özgürlüğünden emin olmalısın.
 • Online siparişlerde tam beden numaranı tercih etmelisin. Eğer bedeninden emin değilsen, beden seçeneklerinin hemen yanında yer alan beden tablosunu tıklayabilirsin. Böylelikle sana en uygun beden numarasının hangisi olduğunu kolaylıkla bulabilir ve sipariş verebilirsin.
 • Voleybol şortu seçerken ürün özelliklerini dikkatle okumalısın. Kumaş içeriği nasıl, kesim arzu ettiğin gibi mi, ürün rengi senin zevkine uyuyor mu dikkat etmelisin.
 • Ayrıca dolabındaki diğer aksesuar ve giysilere de dikkat etmelisin. Örneğin spor sırasında mavi spor ayakkabı giyiyorsan onunla uyumlu renklerde, bej, beyaz, siyah veya mavi tonlarında olan seçeneklere bakabilirsin. Kişisel koleksiyonuna uygun seçimler yaptığında ürünleri çok daha kolay bir şekilde kombinleyebilirsin.
 • Ürün seçimi sırasında modellerin farklı açılardan fotoğraflarını dikkatle incelemelisin. Bu sırada ürünlerin beli ayarlanabilir kordon bulunduruyor mu, paçası vücuda oturuyor mu yoksa açık mı gibi detaylara bakabilirsin. Ürünün hem ön hem de arkadan fotoğraflarını görüntüleyerek sorularına senin için uygun yanıtları veren seçenekleri değerlendirmelisin.
 • Çabuk kuruma, renk koruması, farklı sporlarda kullanılabilme gibi fonksiyonel özellikler oldukça önemli. Kullanışlı bir tasarım arıyorsan, tüm bu ayrıntılara özen göstererek seçim yapmalısın.

Voleybol Şortu Nasıl Olmalıdır?

İdeal voleybol şortlarının taşıması gereken birçok özellik var. Kumaş teknolojileri, beden seçenekleri, tasarımların sportif vaatleri, performans desteği üründen ürüne göre değişiyor. Peki en iyi voleybol şortu nasıl olmalı diye soruyorsan, işte yanıtımız:

 • Ürünün kumaş içeriğine dikkat etmelisin. Yoğun efor sarf edilen zamanlarda giyeceğin kumaşların sentetik içerikli olmasına özen göstermelisin. Seçimin nem transferi sağlayan sentetik kumaşlardan yana olmalı.
 • Ürünler hafif olmalı, böylelikle gücünü tamamen etkinliğe odaklayabilirsin.
 • Ferah hissettirmeli. Bunun için özel hava transferi özellikleri arayabilirsin.
 • Ürünü giydiğinde dar veya çok bol olmamalı. Tam bedenine uyan ürünü seçmeli ve geniş adımlar sırasında sana özgürlük tanıdığından emin olmalısın.
 • Üzerinde yansıtıcı parçalar, baskılar bulunmalı. Gece görünürlük sağlayan detaylar oldukça önemli.
 • Beli ayarlanabilmeli veya lastik bulundurmalı. Böylelikle bedenine tam olarak uyduğundan emin olabilirsin.
 • Kumaşlar kırışmamalı, ütüye gereksinim duymamalı. Bu sayede hareket sırasında her an kusursuz göründüğünden emin olabilirsin.


Dolabındaki renk renk kadın voleybol ayakkabısı ve tişörtlerine uygun çeşit çeşit voleybol şortları, Asics ayrıcalıkları ile seninle. Etkinlik sırasında rahat hissedeceğin, kolaylıkla temizleyeceğin, şık ve konforlu ürünleri zaman kaybetmeden sipariş verebilirsin. Profesyonel ve amatör sporcuların ilk tercihi olan Asics sayesinde sen de performansını dilediğin gibi gösterebilir, hareketin her anında hareket özgürlüğünü doruklarında hissedebilirsin. Haydi, sen de hemen voleybol şortunu seç, aktif yaşama adım at!


back to top
Filtreler