Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Gel Cumulus (6 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics’in en sevilen serilerinden biri olan Gel Cumulus, ikonik GEL teknolojisiyle donatılıyor. Cinsiyete göre uyarlanmış özel donanımı sayesinde konfor vadediyor. Daha yumuşak adımlama tecrübesi sağlıyor. Koşarken ihtiyaç duyacağın detaylar düşünülerek tasarlanan modeller, kadın ve erkekler için seçenekler bulunduruyor.

Asics Gel Cumulus Modelleri

Asics GEL Cumulus modelleri teknik özellikleri kadar tasarım detaylarıyla da bir hayli çekici. GEL Cumulus modelleri arasında kadın, erkek ve çocuklara uygun alternatifler var. Üstelik rengarenk ürünlerle dolaplarında yer almayı hak eden seri renkli taban bulunduruyor. Tasarımlarda neon renkler, degrade renk geçişleri, desenler ve ikonik Asics sembolleri kullanılıyor. Hatta birden çok neon rengin bir arada kullanıldığı çarpıcı dizaynlar da var. Örneğin GEL Cumulus modelleri arasında yeşil iç astarla tamamlanan mavi spor ayakkabı modeli dahi bulunuyor. Bunun yanında tek renk tasarım ile dikkat çeken alternatifleri de bulabilirsin.

Asics Gel Cumulus Erkek Koşu Ayakkabısı

Cinsiyete göre uyarlanmış erkek koşu ayakkabısı modelleri, erkekler için maksimum konfor vadediyor. Ayağı yumuşak bir hisle saran özel saya, destek sunan tasarımla birleşiyor. Nefes alan yapı ve özel yastıklama sistemi ile güç kazanıyor. Sana da Asics Gel Cumulus erkek koşu ayakkabısı modelleri sayesinde rüzgarla yarışmak kalıyor.

Asics Gel Cumulus Kadın Koşu Ayakkabısı

3D space construction teknolojisiyle donatılan kadın koşu ayakkabısı modelleri, kadınların ayak kemeri yapısına uyum gösteriyor. Ayrıca ayağın ön kısmı ile arka bölümü arasında genişlik farkına, ortalama ağırlığa uygun yastıklama sağlıyor. Böylelikle her kadın, anatomisine uygun modellerle spordan maksimum verim alıyor.

Gel Cumulus Koşu Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Koşarken konfor vadeden GEL Cumulus koşu ayakkabılarının niteliklerinin başında kalite geliyor. Kullanıcılara konforla eşlik etmek ve performans desteği vermek üzere şu özellikleri bulunduruyor:

  • FF Blast yastıklama ile darbe emiliminde mükemmeli hedefliyor. Daha enerjik ve sağlam adımlar garanti altına alınıyor.
  • Rearfoot ve forefoot GEL teknolojisi her adımı daha yumuşak kılıyor.
  • 3D space construction anatomik yapıya uygun destekler vadediyor.
  • Reflektif detaylar loş ışıkta görünürlüğü artırıyor.
  • Flytefoam tastıklama yumuşak darbe emilimi yapıyor.
  • Atık ve karbon emisyonu azaltmak üzere geri dönüştürülmüş malzemeler içeriyor.
  • Ortholite X-30 iç taban astarı adımlara konfor katıyor.
  • Yüksek zemin tutuşu sağlayan alt taban verimli ve güvenli spor performansına imkan tanıyor.
  • Bazı modellerde yer alan GORE-TEX teknolojisi yağmurlu havada ayağın kuru kalmasına yardımcı oluyor.

Neden Gel Cumulus Tercih Etmeliyim?

Onlarca yıldır spor teknolojilerinin lideri olan Asics, GEL Cumulus ile dolabının anahtar parçası olmaya aday. Peki neden GEL Cumulus tercih etmelisin? Çünkü modeller koşu dinamiklerine özel çözümler içeriyor. Bu sayede sert adımların bile daha konforlu ve güvenli olmasını sağlıyor. Ayrıca tüm teknik donanımına rağmen şık ve havalı görünümden ödün vermiyor. Neon renkler gibi çarpıcı tasarım detayları modellerin teknolojik özellikleri kadar dikkat çekiyor.

Asics Gel Cumulus Fiyatları

Her sportif model veya salon ayakkabısı özelliklerine göre farklı etiket fiyatları ile karşımıza çıkıyor. Benzer şekilde Asics GEL Cumulus fiyatları de ürün detaylarına göre değişiyor. Teknik detaylar, tasarım ayrıntıları gibi özelliklerin yanında stok durumu ve kampanya bilgileri de fiyatları değiştiriyor. Dönemsel trendler ve pazarlama stratejisi de tüm ayakkabılarda olduğu gibi Asics GEL Cumulus fiyatlarını etkiliyor.


Sen de Asics ayrıcalıklarıyla aktif yaşama hızlı bir giriş yapmak için GEL Cumulus farkını deneyimleyebilirsin. Hemen sipariş ver, zaman kaybetmeden harekete geç!


back to top
Filtreler