Erkek  

Fiyata göre filtrele
Erkek Spor Çanta (6 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Spor yaparken yaşanan en büyük sorunlardan biri kişisel eşyaların taşınması. Cüzdanlarını, paralarını, telefon ve anahtarlarını koyacak yer bulmamaktan şikayet eden erkeklerdensen, doğru bir erkek spor çanta alarak hayatını kolaylaştırabilirsin. Spor salonuna giderken, antrenmanlar öncesinde ve sonrasında, egzersiz sırasında, gezilerde, günlük yaşamda kullanabileceğin çeşit çeşit erkek spor çanta modellerini Asics’te bulabilirsin. Üstelik tarzından ödün vermeden sana eşlik edecek yalın tasarımlar bir arada! Erkek spor giyim için vazgeçilmezin olacak çantalarla kolaylıkla kombin yapabilirsin. 

Sportif tasarımlarda çoğunlukla paraşüt kumaş veya çanta için özel tasarlanan dayanıklı dokumalar kullanılıyor. Bu özellikler, erkek spor çantaların uzun ömürlü olmasına ve açık havada, zorlu şartlarda bile konforla kullanılmasına zemin hazırlıyor. Pratiklik sağlayan, sportif özellikleri ve sade tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan alternatifler, genellikle koyu renklerle karşına çıkıyor. Hem erkek modasında koyu renklerin hakim olması ve koyu renklerin kullanışlılığı erkek spor çantada sana avantaj vadediyor. Üstelik birçok ürün uniseks yani hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabiliyor. Bu sayede sen de sevdiklerinle çantanı paylaşabilir veya bir örnek tarz için aksersuarlardan destek alabilirsin. 

Erkek spor çantalar, klasik ve günlük diğer modellerden çok daha konforlu. Alışıldık diğer modellerin spor kıyafetlerle uyum sergilemediği biliniyor. Ayrıca kullanışlılıktan ziyade dış görünüş önemli sayıldığı için günlük erkek çantalarda daha az bölme ve fonksiyonel özellik yer alıyor. Oysa erkek spor çanta modellerinde birçok farklı boyutta bölmeye, pratik detaylara rastlayabilirsin. Ancak elbette her model diğeriyle aynı değil, seçenekler arasından seçim yaparken tüm erkek spor çantaların özelliklerini incelemelisin. 

Erkek Spor Çanta Modelleri

Asics erkek spor çantalar farklı hacimlerde opsiyonlar sunuyor. Bel çantası gibi küçük modellerin yanında büyük sırt çantaları da koleksiyonda kendine yer buluyor. Sen de taşıyacağın eşyaların hacmine, kullanacağın hava şartlarına, çantadan beklentilerine, yaptığın egzersizlere göre çanta seçimine yön vermelisin. Örneğin eğer yağışlı havalarda konforla kullanmayı arzu ediyorsan su itici özellik sunan erkek spor çantalar sana göre. Benzer şekilde fitness için eşyalarını taşımak istiyorsan, içinde kirli taşıma torbası bulunan geniş hacimli modellere bakmalısın. Asics modellerinin avantajlarını göz önünden bulundurarak seçimini yönlendirebilirsin. 

 • Asics erkek spor çantaların askıları kullanıcıya göre ayarlanabiliyor. Sen de çantaların askılarını kullanım  alışkanlıklarına, boyuna göre ayarlayarak en konforlu şekilde eşyalarını taşıyabilirsin. 
 • Kimi modellerde yer alan Tasuki System, sıçrama efektini azaltıyor. Bu alternatifleri spor için seçerek sen de konforlu bir egzersiz deneyimi geçirebilirsin. 
 • Bazı alternatiflerde yer alan manyetik tokalar, çantaları tek elle açıp kapamayı kolaylaştırıyor. Bu teknik özellik günlük yaşamda ihtiyaçların arasındaysa, manyetik tokalı erkek spor çantaları tercih edebilirsin. 
 • Asics tarafından tasarlanan çantaların bazıları su hidrasyon bölmesi bulunduruyor, böylelikle su taşımak kolay ve pratik hale geliyor. 
 • Birçok çantada, yansıtıcı baskıları görebilirsin. Asics erkek spor çantanla karanlık alanlarda bile görünebildiğinden emin olarak güvenle egzersize odaklanabilirsin.

En sevilen erkek spor çantalar arasında bel çantaları, sırt çantaları, koşu çantaları, silindir modeller, yelek çantalar ve valiz tipi erkek spor çantalar yer alıyor. Bele takılan seçenekler küçük kişisel eşyaları taşımaya yardım ederken, sırt ve yelek çantaları çok daha büyük hacimli eşyaları yanında götürmene imkan veriyor. Valiz tipi ve silindir model erkek spor çantalar ise hem günlük yaşamda bavul olarak kullanılabiliyor hem de erkeklerin fitness antrenmanlarının vazgeçilmezi oluyor. 

Erkek Spor Çanta Fiyatları

Ürün fiyatlarının çok çeşitli olduğunu görebilirsin. Erkek spor çantalarda fiyat çeşitliliği oldukça fazla. Ancak bu farklar kesinlikle kalite değişikliği anlamına gelmiyor. Asics tüm modellerinde kalite standardını üst düzeyde tutuyor ve kullanışlılıktan ödün vermiyor. Ancak tasarımda kullanılan malzemeler, erkek spor çantaların hacimleri, uygun oldukları sporlara göre sahip oldukları teknik özellikler fiyatları belirliyor. Ayrıca, stok durumu, dönemsel indirimler ve sezon trendleri de erkek spor çanta fiyatları üzerinde etkili. 

Seçim yaparken tek kriterin fiyat olmamalı. Adım adım senin için en iyi erkek spor çantayı için öncelikle ürün özelliklerine bakmalısın. Model beklentilerini karşılıyor mu, tarzına uygun mu, materyali senin ihtiyaçlarına yanıt veriyor mu, yaptığın egzersizlere uyumlu mu gibi sorulara yanıt aramalısın. Sonrasında, bu beklentilere yanıt veren seçenekleri fiyatları üzerinden değerlendirebilir ve senin için en doğru erkek spor çantaya ulaşabilirsin. 

Değerlendirme sırasında mutlaka kumaş içeriğine, ürün teknolojilerine, çantada kaç göz olduğuna, ergonomik faydalara bakmalısın. Asics koleksiyonunda, her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun erkek spor çantalar bulunuyor. Profesyonellerin seçimi olan üstün teknolojilere, iz bırakan tasarım detaylarına, kaliteli üretim anlayışına şahit olmak için sen de hemen erkek spor çantaları inceleyebilirsin. 

Erkek Spor Çanta Nasıl Seçilmelidir?

Spor tarzını tamamlayacak havalı ve fonksiyonel erkek spor çantaları nasıl seçmen gerektiğini biliyor musun? Dikkat etmen gereken noktaları senin için derliyoruz: 

 • Sırta takılan erkek spor çanta modellerini seçeneksen, omuz askılarında, sırt ve bel bölgesinde destekleyici dolgular olmasına özen göstermelisin. Böylelikle ağırlığın omurgana ve omuzların eşit yayılmasını sağlayabilir, eşyalarını daha kolay taşıyabilirsin. 
 • Sırtına değen kısımların file kumaştan yapılması önemli bir avantaj anlamına geliyor. Böylelikle uzun süre taşısan dahi çanta seni terletmiyor. Nefes alan doku sayesinde sıcak yaz günlerinde bile çanta kullanmak daha konforlu hale geliyor. 
 • Erkek spor çanta alırken tercihini yalın tasarımlardan yana kullanmalısın. Pratiklik vadeden ve basit mekanizmalarla çalışan çantalar sayesinde günlük yaşamını kolaylaştırabilirsin. Ayrıca yalın tasarım sayesinde aksesuarları birçok farklı renk ve tarzdaki kombinlerde kullanabilirsin. 
 • Çantaların kol askı uzunluklarının ayarlanabilir olduğundan emin olmalısın. Bel çantalarının da askılarının uzatılıp kısaltabildiğine bakmalısın. 
 • Eğer sert egzersizler yapacaksan, çantaların sıçrama etkisini azaltan özellik göstermesine dikkat edebilirsin. Böylelikle daha rahat spor yapabilir ve daha kolay egzersize konsantre olabilirsin. 
 • Outdoor aktivitelere meraklıysan, çantanın hemen ön yüzünde çok sayıda bölme olması gerekiyor. Fener, düdük, cüzdan gibi ihtiyaçların kolaylıkla ulaşılabilecek yerlerde olmasına özen göstermelisin. Mat, çadır gibi büyük eşyaları taşımana yardım edecek özel bölme ve askıların da erkek spor çantada olup olmadığını kontrol edebilirsin. 
 • Nasıl erkek spor mont üzerinde yansıtıcı baskı özelliği arıyorsan, söz konusu erkek spor çanta olduğunda da kumaşta reflektör baskılar bulunmasına bakabilirsin. Böylelikle az ışıklı alanlarda bile daha kolay görünebilirsin. 
 • Seçim yaparken dolabında sık giydiğin kıyafetlerle uyumlu modeller aldığından emin olmalısın. Örneğin en sık kullandığın erkek hoodie, ayakkabı ve ceketleri aklına getirerek uyumlu tasarımları satın alabilirsin. 

Asics, kullanışlı, modern ve aktif yaşama karşı cesaretlendirecek çeşit çeşit tasarımıyla seninle. Sen de her ihtiyaca yanıt veren ve kaliteli erkek spor çantaları Asics koleksiyonunda bulabilirsin. Üstelik Asics’te ikonik ayakkabılar, erkek spor tişört ve eşofmanlar, spor giysileri ve aksesuarlar da var. Sen de hemen koleksiyonu inceleyerek favorilerini belirle, kaçırılmayacak fırsatlarla hemen sipariş ver ve avantajlı alışverişin tadını çıkarmaya başla. Asics ile sportif yaşamın çok daha konforlu olduğu hissetmek için alışverişi zaman kaybetmeden tamamla!

back to top
Filtreler