Erkek  

Fiyata göre filtrele
Novak Djokovic (6 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Novak Djokovic’ın Indian Wells Masters tenis turnuvasında giymesi için tasarlanan modeller seninle. Ünlü sporcunun galibiyetlerinin eşlikçisi olan ayakkabıların aynısı Asics koleksiyonunda. Profesyonel tenis sporcularının ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanan modeller konforda maksimumu vadediyor. Renginden teknolojisine kadar her ayrıntısı özenle oluşturulan Novak Djokovic ayakkabılarını hemen incele! Onları yakından tanımak istersen teknik/dizayn ayrıntılarını ürün detay sayfalarında da bulabilirsin.

Novak Djokovic Ayakkabı Modelleri

Novak Djokovic ayakkabı modelleri hem profesyonel hem de amatör sporcular için uygun. Yüksek kavrama, esneklik ve rahatlık vadeden ürünler, Asics’in ikonik teknolojilerini bünyesinde taşıyor. Böylelikle maç sırasında kortta duyulan tüm ihtiyaçlara hızla yanıt oluşturuyor.


Novak Djokovic ile anılan erkek tenis ayakkabısı modelleri, şıklığıyla da kortlara imza atıyor. Canlı detayları ve beyaz rengin asaleti ile şekillendirilen ürünler oldukça dikkat çekici. Hem teknik hem de tasarım özellikleriyle tenis modasını belirleyen COURT FF ürünleriyle şıklığını taçlandırabilirsin.


Novak Djokovic ayakkabı modelleri, halihazırda trend sahibi ve tenis severlerin gözdeleri arasında. Öyle ki, tercihini kaliteden yana kullanan her sporcu kombini bu tasarımlarla tamamlıyor. Tenis kombinleri içini erkek spor şapka nasıl hayati önemde bir aksesuarsa, kaliteyi alışkanlık edinenler için de Novak Djokovic ayakkabı modelleri değişmez olarak karşımıza çıkıyor.

Novak Djokovic'in Kullandığı Ayakkabıların Özellikleri

Erkek spor ayakkabı modellerinin tek özelliği adını aldığı başarılı sporcu değil. Onlar taşıdıkları ismin hakkını teknolojik özellikleri ile veriyor. Novak Djokovic'in kullandığı ayakkabıların özellikleri, alanında lider olduğunu ispat ediyor:

  • GEL teknolojisi sayesinde üstün darbe emilimi vadediyor. Yumuşaklık sağlayan iç taban ile rahatlık alışkanlık haline geliyor.
  • FLYTEFOAM orta taban sayesinde yastıklama beklentisi karşılanıyor. Sert hareketlerle beraber oluşan şok, hızla emilerek her adım güvenliğe kavuşuyor.
  • Ürünler, denge sağlayan TRUSSTIC teknolojisinin izlerini taşıyor.
  • AHAR dış taban sayesinde yer tutuş en üst düzeye ulaşıyor. Bu özellik aynı zamanda yüksek dayanıklılık anlamına da geliyor.
  • Dış tabanın ön kısmında parmaklar için koruma sağlayan PGUARD teknolojisi bulunuyor.
  • Tekstil malzeme ayakların rahatlıkla hava almasını sağlıyor. Yoğun efor sarf edilen spor sonrasında dahi ferah his tenis sporcularının oluyor.

Çok yönlü hareket gerektiren, hem yanal hem de dikey hareketler yapılan tenis sporu için sen de Novak Djokovic'in kullandığı ayakkabıları tercih edebilirsin. Çok iyi kavrama sunan, esnekliği ile kendine hayran bırakan ürünleri yakından tanımak için görsellerden destek alabilirsin.

Novak Djokovic Ayakkabı Fiyatları

Novak Djokovic'in kullandığı ayakkabıların özellikleri, fiyatı konusunda seni korkutmasın. Profesyonel bir sporcunun kullandığı modelin birebir aynısı olan tasarımlar, tüm teknik özelliklerine rağmen makul fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Novak Djokovic ayakkabı fiyatlarını incelerken sen de teknik özellikleri dikkate almalısın. Ürünün taban ve saya niteliklerini değerlendirerek karşılaştırma yaptığında, tasarımların oldukça avantajlı olduğunu fark edebilirsin. Bunun yanında ayrıcalıklı Novak Djokovic ayakkabı fiyatları için Asics kampanyalarını takipte kalabilirsin.


Novak Djokovic'in kullandığı ayakkabılara sahip olmak aynı zamanda uzman bir performans desteği edinmek anlamına geliyor. Sen de teniste kendinin en iyi versiyonunu hayata geçirmek için Novak Djokovic'in ayakkabı modellerini tercih edebilirsin. Her ne kadar Novak Djokovic ayakkabıları erkekler için modeller sunsa da, Asics’in diğer serilerinde kadın tenis ayakkabısı modelleri de bulunuyor. Kendini oyun sırasında güvenli ve konforlu hissetmek için sen de hemen Asics koleksiyonunu inceleyebilirsin! Kendin ve sevdiklerin için en kullanışlı ürünleri bulabilir, zaman kaybetmeden sipariş verebilirsin. Güvendiğin yardımcılarla kortta fırtına gibi estirmek için şimdi alışverişe başla!

back to top
Filtreler