Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Pulse (10 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Koşu sporları için özel olarak tasarlanan Asics Gel Pulse, çok yönlü özellikler sunuyor. Bu ayakkabı modeli sayesinde sadece yapacağın antrenmana odaklanırken ayaklarının konforunu dert etmene gerek kalmıyor. Yüksek yastıklama özelliği, her adımda ihtiyacın olan üstün rahatlığı sunuyor. Jakarlı atletik örgü kumaştan üretilen sayası %30 oranında geri dönüştürülmüş polyesterden oluşması özelliği ile de fark yaratıyor. Spor sırasında ayakkabının içerisindeki hava akışı sayesinde ayaklarının antrenman boyunca kuru ve ferah kalmasına yardımcı olabilirsin. Bu model ile uygun ortamlarda koşular yapabilir ayakkabıyı yürüyüş sırasında da kullanabilirsin. Üstelik yeni yerler keşfederken sana eşlik etmesini sağlayıp fonksiyonel özellikleri ile dayanıklılıktan ödün vermediğine şahit olabilirsin. Kullanıcı için özel olarak düşünülen dizayn ayrıntıları, Asics Gel Pulse modelini vazgeçilmez bir hale getirdiği için sen de vakit kaybetmeden bu muhteşem ayakkabı ile tanışabilirsin.


Asics Gel Pulse Modelleri

Asics Gel Pulse modelleri, sadece hafif oluşu ile değil sürdürülebilir malzemeden üretilmesi ile de ön plana çıkıyor. Çevreye duyarlı özelliklerine ek olarak özel tasarımı sayesinde yürüyüş verimliliğini arttıran iç taban astarı, adımları doğru bir açı ile atmaya yardımcı oluyor. GEL teknolojisi ile donatılan iç tabanı, koşu sırasında yumuşacık bir deneyim için maksimum yastıklama yaparak ayakların rahat bir şekilde hareket etmesine imkan tanıyor. Orta tabanında bulunan AMPLIFOAM teknolojisi ile her adımda ayakları topuktan parmak ucuna kadar destekleyerek darbe emilimi sağlıyor. Bu özelliği, koşu sırasında ortaya çıkan sıçrama hareketlerini kolaylaştırarak antrenmanda daha yüksek verim alınmasına yardımcı oluyor. Sen de vakit kaybetmeden Asics’te sunulan ürünleri inceleyip güvenli alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsin.


Asics Gel Venture Erkek Koşu Ayakkabısı


Dış mekan koşulları için tasarlanan Asics Gel Pulse erkek koşu ayakkabısı modelleri, çok yönlü özellikler sunuyor. Özel bir iç yapıya sahip su geçirmeyen bu ayakkabı, yağışlı havalarda ayakların sıcak ve kuru kalmasına yardımcı oluyor. Gücünü dayanıklı teknolojiden alan Gel Venture erkek koşu ayakkabısı modellerinin kullanışlı tasarımlarına teknik özellikleri eşlik ediyor.


Asics Gel Venture Kadın Koşu Ayakkabısı


Asics Gel Pulse kadın koşu ayakkabısı modelleri, genellikle farklı renk ve tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Birbirinden uyumlu renklerin bir arada kullandığı tasarımlar, her tarza hitap etmeyi başarıyor. Dayanıklılıktan ödün vermeyen ve ayak yapısına uygun olacak şekilde tasarlanan bu modelleri tercih ederek koşuları daha keyifli bir hale getirebilirsin.


Gel Pulse Koşu Ayakabılarının Özellikleri Nelerdir?

Çevreye duyarlı özelliklerine ek olarak özel tasarımı sayesinde yürüyüş verimliliğinin artmasını yardımcı olan Asics Gel Pulse koşu ayakkabıları, herkes tarafından kullanılabilir. Peki Asics Gel Pulse koşu ayakkabıların özellikleri nelerdir? Muhteşem detaylara sahip olan bu ayakkabının özellikleri şu şekildedir:


  • Jakarlı örgü saya ile nefes alabilir özel bir tasarıma sahiptir.
  • Sayanın ana bileşeni %30 geri dönüştürülmüş polyester tasarımdan meydana gelmiştir.
  • Darbe emilimi sağlayan GEL özelliği, iç taban teknolojisi kullanılmıştır.
  • Yürüyüş verimliliğini artıracak GUIDANCE LINE™ taban astarı teknolojisi ile üretilmiştir.


Neden Gel Pulse Tercih Etmeliyim?

Neden Asics Gel Pluse tercih etmeliyim diye düşünüyorsan şu maddeleri inceleyebilirsin:


  • Dikkat çekici tasarımlarına sahip modelleri inceleyerek hayal ettiğin ayakkabıya ulaşabilirsin.
  • Üst düzey yastıklama özelliği sayesinde koşuları daha verimli hale getirebilirsin.
  • Hem performans koşulları için hem de günlük yaşam kullanıcıları için kullanıma uygun olan bu modeli tercih ederek dayanıklı dış taban özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsin.


Asics Gel Pulse Fiyatları

Koşuları daha keyifli olmasını sağlayan Asics Gel Pulse fiyatları, ürünlerin tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirleniyor. Koşu aktivitelerindeki ihtiyaçlara göre hazırlanan özellikleri, ürünün fiyatının belirlenmesinde de etken rol oynuyor. Sen de dayanıklı ve uzun ömürlü ayakkabılara Asics Gel Pulse kalitesi ile sahip olabilirsin. Vakit kaybetmeden Asics.com.tr’de bulunan beyaz spor ayakkabı modellerini de inceleyerek aktif yaşam için hızlı bir adım atabilirsin.

back to top
Filtreler