Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Gel Nimbus (18 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics Gel Nimbus, Asics koşu ayakkabılarında maksimum konforun amiral gemisi olarak tanımlanıyor. Hafifliği, rahatlık sağlayan teknik özellikleri ve fark yaratan tasarımı ile beğeni toplayan natural pozisyon koşu ayakkabısı, hem kısa hem de uzun mesafe nötr spor ayakkabılar arayanlar tarafından tercih edilebiliyor.

Asics Gel Nimbus Fiyatları, Modelleri

Asics Gel Nimbus fiyat kalite dengesini sağlayan teknik özellikleriyle, kullanıcıların ödediği fiyatın hakkını veriyor. Gel Nimbus kalitesine ve konforuna alışanlar, yeniden bir koşu ayakkabısı almak istediklerinde yine aynı seriye yöneliyor. Uzun ömürlü, dayanıklı formdaki ayakkabı, özel teknolojisi ile etiket rakamını fazlasıyla hak ediyor. Asics Gel Nimbus fiyatları, dönemsel kampanyalara, sezon trendlerine ve özel gün indirimlerine göre değişebiliyor. Sen de Asics bültenlerini ve sosyal medya hesaplarını takip ederken kampanyalardan haberdar olabilir, alışkanlık yaratan Gel Nimbus modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsin. 

Asics Gel Nimbus Erkek Koşu Ayakkabısı

Asics Gel Nimbus erkek koşu ayakkabısı, 25-15 aralığında yükseklik sunuyor. Ayakkabının ağırlığı ise yalnızca 310 gram ölçülüyor. Son derece hafif olan model, koşuda atılan her adımın yere sağlam basmasını garanti ediyor. Dengeli ve verimli bir koşu için ayaklarda Gel Nimbus konforu avantaj oluşturuyor. 

Asics Gel Nimbus Kadın Koşu Ayakkabısı

Gel Nimbus kadın koşu ayakkabısı yalnızca 260 gram ağırlık ile sana koşuda eşlik etmeye hazırlanıyor. Öyle hafif ki, kullanıcılar ayağında adeta ayakkabı yokmuş gibi hissediyor, anca ayakları saran nazik dokunuşuyla güvende olduğunu biliyor. Kadın modellerde 27-14 aralığında yükseklik değeriyle karşımıza çıkıyor.  

Gel Nimbus Teknolojisi

  • Hafif ve nefes alan örgü saya en sıcak günlerde bile koşuyu zahmet olmaktan çıkarıyor. 
  • FlyteFoam Propel orta taban teknolojisi, hafif köpük formülasyonu ile yüksek enerji dönüşü sağlıyor. Daha fazla sıçrama ile rakipsiz itiş gücü ve enerji verimi elde ediliyor. 
  • Trusstic denge teknolojisi ve yüksek zemin tutuşu ile güven sağlıyor. 
  • Darbe emiliminde sınıfının en iyisi olma özelliği taşıyor. 
  • Ayakkabının ön ayak ve topuk kısımlarında Asics’ın patentli Gel teknolojisi kullanılıyor. Bu sayede sert hareketler sonrasında yerden yansıyan şok etkisini hafifleterek adımların daha güvenli ve daha az yorucu olmasına yardımcı oluyor. 

Gel Nimbus Koşu Ayakkabısının Özellikleri Nelerdir?

Rakiplerinden daha yumuşak yastıklama sunan Gel Nimbus modelleri, artırılmış darbe emilimi ve geliştirilmiş saya konforu ile sıradan bir koşu ayakkabısından daha fazlası olduğunu ilan ediyor. Her adımda ayağa binen yükü azaltan Gel katmanlar, performansın yükselmesi için gerekli desteği veriyor. Ayakkabının yapısal bütünlüğünü koruyan Trusstic system, taban ünitesinin ağırlığını azaltıyor. Ayakkabı kaynaklı yorgunluk hissi ortadan kalkıyor. 

Neden Gel Nimbus Tercih Etmeliyim?

Asics Gel Nimbus ayakkabının orta tabanı güçlendirilerek bükülmesi önleniyor ve dengeli hareket kabiliyeti artıyor. Orta tabanın altında bulunan tabakalar sayesinde, ön ve arka tabanın burkulması engel oluyor. Her adım çok daha dengeli ve doğru pozisyonda atılıyor. Koşucular, ikonik bir koşu ayakkabısı olan Gel Nimbus ile kendilerini çok daha hızlı koşmak için hazır hissediyor. Amatör veya profesyonel fark etmeden tüm koşu meraklılarına profesyonel destek sağlayan ayakkabılar, hareketten aldığı etkiyi verimli kullanarak itiş gücüne dönüştürüyor. Onunla atılan her adım daha ileriyi hedefliyor. 

Sen de ister Gel Nimbus koşu ayakkabısı ile koşuda aradığın desteği bulabilirsin. Eğer ortopedik, özel bir mode arıyorsan Asics şimdi ortopedik ayakkabı modelleri de sunuyor. Dilediğin sportif ayakkabıyı Asics kalitesi ile hemen sipariş verebilir, konforlu egzersiz ile hayatına daha çok hareket katabilirsin. 

back to top
Filtreler