Koleksiyonlar  

Fiyata göre filtrele
Gel Kinsei Blast (4 Ürün)
Filtreler
Daha Fazla Göster

Asics Gel Kinsei Blast, en dayanıklı ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Bu ayakkabı, özellikle erkek koşu ayakkabısı modelleri arasında uzun mesafe koşularında bütün ihtiyaç göz önünde bulundurularak üretiliyor. Ayakkabının sayasında kullanılan teknolojik örme kumaşlar, nefes alabilir özelliği ile koşu sırasında hava akımı sağlayarak ayakları kuru tutuyor. Bunun dışında enerjik ve canlı renklere sahip görünümü sayesinde Asics Gel Kinsei Blast, koşu antrenmanları dışında günlük hayatta da giyilebilme özelliği taşıyor. Sentetik dikişleri ve geniş formları, serinin üstün nitelikleri arasında bulunuyor.


Asics Gel Kinsei Blast Modelleri

Asics Gel Kinsei Blast ayakkabı modelleri, dinamik tasarımı ile stilleri tamamlamayı başarıyor. Kaliteli ve heyecan verici özellikler sergileyen Asics Gel Kinsei Blast modelleri, genellikle farklı renkler ile karşımıza çıkıyor. GEL teknolojisi, darbeleri emerek yumuşak bir deneyim sunuyor. FF Blast yastıklama teknolojisi ile beraber çalışarak daha konforlu koşular vadediyor. Sen de bu ayakkabı modelini tercih ederek koşularını daha keyifli bir hale getirebilirsin. Ayrıca farklı renk tasarımları ile üretilen bu modeller arasında tarzına uygun olanı seçip spor esnasında da şık görünmenin keyfini yaşayabilirsin.


Asics Gel Kinsei Blast Erkek Koşu Ayakkabısı

Günün çoğu zamanı hareket halinde olan ayaklar için tasarlanan Asics Gel Kinsei Blast erkek koşu ayakkabısı modelleri, her açıdan fark yaratmayı başarıyor. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen bu modellerin ortasında Pebax plaka bulunan taban, hareketini ileriye yönlendirerek daha hızlı koşmalı olanak sağlıyor.


Asics Gel Kinsei Blast Kadın Koşu Ayakkabısı

Hem amatör hem de profesyonel koşucuların favorisi olan Asics Gel Kinsei Blast kadın koşu ayakkabısı modelleri, uzun ya da kısa mesafeli koşuları kolaylaştırıyor. Nefes alan ve ferahlık sunan bu ayakkabılar, esnekliği ile hareket özgürlüğü vadediyor. Dolapların adeta favori parçası olan tasarımları, teknik özellikleri ile de dikkat çekiyor.


Gel Kinsei Blast Koşu Ayakabılarının Özellikleri Nelerdir?

Uzun mesafe koşucularının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen Gel Kinsei Blast koşu ayakkabılarının özellikleri, Asics kalitesini bir kez daha kanıtlıyor. İşte serinin ayrıcalığını gösteren bu ayakkabı modelinin detayları:


  • Özel teknoloji ile geliştirilen örme saya, maksimum destek sağlayarak koşu sırasında konfor vadediyor.
  • FF Blast yastıklama teknolojisi sayesinde darbeleri hafif bir şekilde karşılamaya imkan tanıyor.
  • FF Plus yastıklama teknolojisi darbelere karşı ekstra destek sağlıyor.
  • Pebax plakası koşucunun enerjisini ileriye yönlendirmeye teşvik edip daha hızlı koşmasını destekliyor.
  • Rearfoot ve forefoot GEL teknolojisinin darbe emici özelliği, ayakların darbe esnasında yumuşak bir şekilde desteklenmesine yardımcı oluyor.
  • Stratejik olarak geliştirilen dış taban, üstün yer tutuşu özelliğine sahip olması ile dikkat çekiyor.


Neden Gel Kinsei Blast Tercih Etmeliyim?

Asics Gel Kinsei Blast koşu ayakkabısı modellerini tercih etmen için birden fazla sebep var. Öncelikle sadece Asics’te bulunan GEL teknolojisi ayakkabılarda mevcut. Yastıklama konusunda lider olan teknolojiyle üretilen ayakkabıları deneyerek koşularını daha kaliteli bir hale getirebilirsin.


Asics Gel Kinsei Blast Fiyatları

Asics Gel Kinsei Blast fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre belirleniyor. Sezon trendi, ürünün dizaynı ve ürünün teknik donanımı gibi özellikler fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Ayrıca bu ayakkabı modeli, dayanıklılık ve uzun ömürlülük ile kıyaslandığı zaman fark yaratmayı başarıyor. Sen de uzun mesafe koşuları için şık, kaliteli ve bir o kadar da dayanıklı bir ayakkabı arıyorsan vakit kaybetmeden Asics’i ziyaret edebilirsin.


Hayatındaki her aktif adım için motivasyon sağlayan Gel Kinsei Blast ayakkabı modelleri şimdi Asics’te! Sen de hemen seri içerisinden tarzına uygun olanı seçip vakit kaybetmeden sipariş verebilirsin. Üstelik siyah spor ayakkabı modelleri arasından da seçim yapıp stilini tamamlayabilirsin.

back to top
Filtreler